Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Haziran 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, parayla ilgili endişeler, bugün her zamankinden daha keskin olabilir. İyi idare etmenize rağmen, kendinizi hala güvensiz hissediyor olabilirsiniz. Durumu nesnel olarak ele almaya çalışın. Muhtemelen bulduğunuz şeyden rahatlayacaksınız. Çevrenizdekilerin talepleri sizi normalden daha fazla rahatsız ediyor. Bu tür gerginlikten kurtulmanın en iyi yolu meditasyon yapmak ya da yürüyüşe çıkmaktır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yalnızlık istiyorsunuz. Bir ya da iki partiye katılmak için söz vermiş olsanız bile, şimdi rahatsız edici bir fikir olduğunu düşünüyorsunuz. Üzerinde çalışmayı tercih edeceğiniz bazı görevleriniz olabilir ya da sadece bir antrenmana gitmek ve gerginliği üzerinizden atmak isteyebilirsiniz. İkinci fikir, iyi bir fikir. Belki biraz egzersiz yaparsanız, daha sonra dışarı çıkmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, normalde sosyal bir insan olsanız da, bugün yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Hava şartları sizi etkiliyor gibi. İş ile ilgili endişeleriniz olabilir. Muhtemelen biraz dinlenmeye ihtiyacınız var, ama aynı zamanda hızlı bir yürüyüş yapmaktan da faydalanabilirsiniz. Yürüyüş sizi gerginlikten kurtaracak, endorfin salınımını artıracak ve kendinizi tekrar iyi hissettirecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yalnızlıktan zevk alma eğilimindesiniz. Her zamankinden daha açık sözlü olabilirsiniz. Arkadaşlarla dışarı çıkmak için davet edilmiş olabilirsiniz ama kabul etmek istemiyorsunuz. Hatta davetlerden biraz rahatsız olacaksınız. Spor yapmak veya kendi projelerinize odaklanmak için harika bir gün. Fiziksel aktivite sizi stresten kurtaracak ve konsantrasyonunuzun artmasına yardımcı olacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün havada sebepsiz bir gerginlik olabilir. Aile üyeleri, tam olarak tanımlayamadıkları problemlerle meşgul görünebilir. Onları neşelendirmeye çalışacaksınız, ama bu pek işe yaramayacak. Çabalarınıza cevap vermezlerse çok sinirlenmeyin. Onların problemleriyle canınızı sıkmak yerine koşuya çıkın, spor yapın. Gerginliği azaltmak için harika bir gün.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün gizemli bir telefon alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar her zamankinden daha az iletişimsel görünebilir. Bu sizin kendi düşüncelerinizle meşgul olmanızı sağlayacak. Kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz, ama yürüyüşe çıkarsanız ya da başka bir egzersizle oyalanırsan bu gerginliği üzerinizden atabilirsiniz. Bir şeyler yazmayı düşünüyorsanız, bu başlangıç günü olabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün para meseleleri kafa karışıklığına yol açabilir. Geçmişteki işlemlere ışık tutmak için kayıtlarınızı kontrol etmeniz gerekecek. Panik yapmayın, hepsi iyi olmalı. Sadece gerçekleri tespit etmeniz gerekiyor. Bu gece biraz yoğun rüyalar görebilirsiniz. Onları yazın. Çünkü, mevcut durumunuz hakkında işaretler verebilirler. Gelecek projeler için de onlardan ilham alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün size yakın olan biri, her zamankinden daha meşgul görünebilir. Belki de uğraşması zor sorumlulukları vardır. Bunu kişisel olarak almayın. Sizinle bir sorunu olmadığı gibi, sorunlarını paylaşarak canınızı sıkmak istemiyor. Biraz gergin ve ürkek hissediyor olabilirsiniz, ama bu endişelenecek bir şey değil. Yürüyüş ya da egzersiz yapın. Bu, rahatlamanıza yardımcı olacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi biraz gergin hissediyorsunuz ve muhtemelen nedenini anlamıyorsunuz. Beklenmedik seslere atladığınız için olabilir. Başkalarıyla ilişkileriniz de biraz gergin görünüyor, nasıl hissettiğinizi ancak iletişim kurarak karşı tarafa açıklayabilirsiniz. Spor yaparak veya yürüyüşe çıkarak gerginlikten kurtulmaya çalışın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, arkadaşlarınız bugün sizi dışarı davet ediyor ancak siz sosyalleşmek istemiyorsunuz. Sabrınız biraz zayıflamış ve normalde sizi rahatsız etmeyecek olaylar fazla rahatsız edici geliyor. Bu nedenle, grup aktiviteleri veya parti için iyi bir gün değil. İyi bir egzersizden sonra dinlenmek en iyisi olabilir. Gün sonuna doğru muhtemelen daha iyi hissedeceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bir noktada kendinizi dikkatin merkezinde bulabilirsiniz. Normalde aklınıza gelmeyen şeyler, şimdi sizi biraz tedirgin edebilir. Herkes sana bakıyor ve bir şey söylemeni bekliyor. Kısa ve öz konuşmaya özen gösterin. Daha sonra kütüphaneye giderek stresinizi azaltmak için ilginizi çeken konular hakkında kitaplar okuyabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendi düşüncelerinizle yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İyi bir kitapla rahatlamaya ne dersiniz? Gürültüden ve sık sık sizi rahatsız eden isteklerden bugünlük uzak durun. Bu yüzden biraz evde yalnız zaman geçirmeye çalışmak en iyisi. Her zamanki düşünceli benliğinizi korumak için çaba gösterin. Gerginliği serbest bırakmak için ilerleyen saatlerde yürüyüşe çıkabilirsiniz.

27.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...