Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Eylül 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bekarsanız bugün ilk görüşte aşık olabilirsiniz. Bir arkadaşınız sizi heyecanlandıran biriyle tanıştırabilir. Bu sizi mutlu edecek. Kesinlikle gününüzün keyfine varacaksınız. İletişimde kalmak istiyorsanız, iletişim bilgilerini almaktan çekinmeyin. Aksi halde, mutsuz olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün evde çalışmayı düşünebilirsiniz. Bir fırsat evinizde, kendi alanınızda, kendi eşyalarınız arasında yapabileceğiniz yeni işlerin önünü açabilir. Bu sizin güvenlik duygunuza katkıda bulunacak. Evde olmanın keyfini çıkarın ve bu fırsatı iyi değerlendirin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yapacağınız bir ziyaret yeni arkadaş edinmenizi sağlayabilir. Bu kişi muhtemelen yaratıcı bir meslekte çalışan biri ve en iyi arkadaşınız olmaya aday. Karşı cinsten biriyse aranızda kıvılcımlar uçabilir. Saatlerce konuşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi paylaşın, bunu yaptığınıza sevineceksiniz!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, evde meydana gelen değişiklikler, daha fazla gelire yol açabilir. Belki yeni bir ev arkadaşı konut masraflarınızı azaltacaktır. Ya da yeni bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Her neyse, uzun vadede finansal durumunuzda bir fark yaratacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kendinizi ilginç bir olayın ortasında bulabilirsiniz. Bu olay her neyse, siz ve arkadaşlarınız tarafından heyecanlı bir şekilde karşılanacak. Zihinsel notlar alın ve daha sonra şahit olduklarınızı temiz bir kağıda yazın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son zamanlarda okuduğunuz kitaplardan bazıları, çalışma isteğinizi heyecanlandırabilir. Bu, normalde dikkate alacağınız bir şey olmayabilir. Dürtülerinizi dinlemeniz gereken bir zamandasınız. Bu sizin hayatınızı olumlu bir şekilde değiştirebilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, can sıkıntısı bugün isyankar tarafınızı uyarabilir. Her zamanki görevlerinizden vazgeçmeye ve olağandışı, beklenmedik bir şey yapmaya karar verebilirsiniz. Bunu yapmaya karar verirseniz kendini suçlu hissetmeyin. Hepimiz rüzgara karşı dikkatli davranmalı ve ara sıra bazı heyecanlara gitmeliyiz. İçgüdülerinizi takip edin ve eğlenin!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bir etkinlik veya bir tür konferans size bugün heyecan verici yeni bilgiler edinmenize yardımcı olabilir. Bu, zihninizi saatlerce meşgul edebilir, özellikle de konuyu saatlerce tartışabileceğiniz ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Gün içinde bir yürüyüşe çıkmak ve kafanızı temizlemek için çaba sarf edin. Aksi takdirde, uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bir yolculuk planı gündeme gelebilir. Uzun bir süredir hayatınızda birçok değişiklik oldu ve bugün hala devam ediyor. Grup etkinliklerine veya eğitim aktivitelerine katılabilirsiniz. Bu uzun zamandır beklediğiniz bir şey olabilir. Enerjiniz, coşkunuz ve heyecanınız yüksek. Bir noktada biraz egzersiz yapmaya çalışın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kariyerinizdeki bir değişiklik işlerinizin yoğunlaşmasına yol açabilir. Bu değişiklik, mevcut işinizin kapsamı içinde olabilir veya tamamen yeni bir sektör olabilir. Bu kesinlikle daha iyi bir değişiklik. Şu anda ortaya çıkan fırsatlar ne olursa olsun, dikkatlice düşünün ve kalbinizin sesini dinlemeyi ihmal etmeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün iş ile ilgili uzun bir yolculuğa çıkmak için beklenmedik bir fırsat elde edebilirsiniz. Bir ortak söz konusu olabilir. Şevkiniz neredeyse sınırsız, ancak fiziksel enerjinizin azaldığını unutmayın. Şu an seyahat etmeyi tercih ederseniz, yorgunluğu önlemek için kendinize biraz daha dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün çok fazla zor iş ve stres sizi fiziksel olarak yorabilir. Ancak sizi büyüleyen bir proje, enerjinizi yükseltmeye yetecek. Bu girişim kişisel ya da iş ile ilgili olabilir, ama ne olursa olsun, sizi şaşırtacak. İşler planladığınız gibi gitmezse moralinizi bozmayın. Bu daha başlangıç!

27.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.