Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Aralık 2017 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için baskıcı ve ağır bir hava hakim. Kendinizi ya özel ya da profesyonel olarak ispatlamak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum hayal kırıklıklarına sebep olabilir. Karşılaştığınız durum yüzünden birine kızacaksınız. Olumsuz düşüncelerinizi yok etmek için hızlı hareket etmeyin. Sonuçları daha zarar verici olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son birkaç günde, istikrarlı çalışma konusunda hayli çaba sarf ediyorsunuz. Öyleyse önümüzdeki gün bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Kendiniz için belirlediğiniz katı programa engel olan haberler almaya veya sizi vazgeçirmeye kararlı insanların ortaya çıkmasına hazır olun. Bu engellerin üstesinden gelmeye çalışın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün geleceğe ilişkin biraz endişe duyabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda hevesinizin ve gücünüzün azaldığını düşünebilirsiniz. Kendinizi savunmak için zorluklara karşı mücadele etmeye ihtiyacınız var. Şüphelerinizi bir kenara bırakın. Onlar verimsiz işler yapmanıza neden oluyor. Halbuki başarısız olmanız için hiçbir sebep yok!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kendinizi ifade etme fikri bugün zor gibi görünüyor. Bugün kendinizi ifade etmenin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Özellikle sanatsal hedefleriniz konusunda kendinizi doğru ifade edin ve onlara odaklanın. Sadece yapmak istediğiniz şeyi yapın.  Başkaları için değil kendi iyiliğiniz için kendinizi ifade edin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, süper güç sahibi olma hayalini bıraktığınızda, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bir süper kahraman gibi davranmaktan vazgeçin. İstismar edilen becerilerinizi gözden geçirin. Bu konuda düşünmenin ve değişmenin zamanı geldi gibi görünüyor.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, hangi yoldan gideceğinizi bilmediğiniz için hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz. Hedeflerinize karar vermekte oldukça inatçısınız. Sizin için hareket geçmeden önce hedef belirlemek çok önemli. Ancak inadı devam ettirip bu süreyi uzatırsanız sizin için iyi olmayacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugüne kadar biriktirdiklerinizin şimdi dağılmasına izin vermeyin. Bu sizin için zor olabilir, ancak kendinizi kanıtlamanın zamanı geldi. Vazgeçmek yerine hedeflerinize koşmaya devam edin. Düzenli uyku, spor ve sağlıklı beslenme bu dönem size yardımcı olacaktır. Kendinize bu konuda motive edin ve savaşı kazanan siz olun!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün biraz sıkıcı geçebilir. Bir arkadaşınızı arayın ya da film izleyin. Dışarı çıkın. Sıkıntınızı gidermek için kendinize çeşitli aktiviteler bulun. Kendinizi bırakmanız için doğru bir zaman değil. Önünüzde yapmanız gereken işler var. Terk edileceğiniz hissine kapılabilirsiniz, ancak bunun doğru olmadığını çok iyi biliyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün farklı bir şeyler denemeniz için harika bir gün. Belirsiz düşünceler yerine, daha yapıcı bir felsefe geliştirmeyi deneyin. Anlayışınızı ve gözlemlerinizi belirli bir noktaya odaklayamazsanız bu konuda ne yazık ki başarılı olamazsınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün ve son birkaç gündür sorunlarla çıkış yolu aramak yerine gergin tavırlar sergiliyorsunuz. Yaptığınız işlerle ilgili gelen eleştiriler sizi sinirlendiriyor. Öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Yaptığınız işi en iyi şekilde yapmak için çabalayın ve kimsenin ağzına laf vermeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bir kararla dönüm noktasına ulaşıyorsunuz. Bu kararı vermenin en zor kısmı eskilere veda ediyor olmanız. Geçmiş size daha fazla güven ve rahatlık veriyor. Bu nedenle geçmişi geride bırakmak güç ve kararlılık gerektirir. Kariyeriniz veya aşk hayatınız için fedakarlık yapmadan önce kişisel hedeflerinizi düşünün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, içinizde gitgide büyüyen bir şüphe var. Aşk hayatınızla ilgili kararlar hayal kırıklıkları hissetmenize neden oluyor. Bugün endişelerinizi ortadan kaldırırken sorunları gerçekçi bir şekilde değerlendirin. İstemediğiniz sonuçlarla karşılaşmamak adına kontrolünüzü elden bırakmayın.

27.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.