Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Ocak 2019 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi şehvetli ve tutkulu hissediyor olabilirsiniz. Akşam romantik partnerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz, ancak bu isteğiniz gerçekleşmeyebilir. Diğer sorumluluklar istediklerinizin önüne geçiyor. Akşam saatlerinde geç olsa bile, bir plan yapmak için çabalayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün fikrinizi ifade etmenize yardımcı olacak azme sahip değilsiniz. Söyleyeceklerinizi kimsenin dinlemeyeceğini düşünüyorsanız, insanlar üzerinde etkileyici bir izlenim bırakmaya çalışın. Benzersiz olma ve yaratıcılık bunun için paha biçilmez bir araç olacaktır. Kendinizi unutulmaz kılmak için harika bir yol bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bazı rahatsız edici haberler alabilirsiniz. Bunun doğrudan sizi ilgilendirmesi muhtemel değil. Sonunda sizi dolaylı olarak etkileyecek bir durumla ilgili bir şey olabilir. Tanıdığınız biri hakkında dedikodu duyabilirsiniz. Gerçeği kabul etmeden önce kontrol edin. Size gelen bilgiler yalan olabilir. Durum muhtemelen göründüğünden daha olumlu.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, gelirinizdeki artış, özellikle iş söz konusu olduğunda, değerlerinizde bir dönüşüme yol açabilir. Bugün işle ilgili önemli olan şeyleri gözden kaçırmamaya dikkat edin. Parayı tüketmek için değil, yaşamınızın diğer bölümlerini geliştirmek için kullanın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, dışarıdaki sesler bugün kulağa hiç olmadığı kadar hoş geliyor. İnsanların söylediklerini dinleyin ve yeni önerilere açık olun. Kendi hedeflerinize ve başkalarının hedeflerine eşit ilgi verebileceğiniz ilginç bir noktadasınız. Önümüzdeki birkaç gün içinde başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak çok şey var.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün fiziksel olarak biraz güvensiz hissedebilirsiniz. Son birkaç hafta içerisindeki hareketsizliğinizi telafi etmeye karar veriyorsunuz. Bu iyi bir karar, ama kendinizi ilk zamanlarda fazla yormamaya dikkat edin. Yorgunluğun size hiçbir yararı olmaz. Gününüz artılar ve eksilerle dolu. Yalnızca artılara odaklanırsanız, günü rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, biriyle olan ilişkiniz son zamanlarda çok fazla enerji gerektiriyor olabilir. Sınırlarınızı daha net bir şekilde çizmediğiniz sürece, bunun yakın zamanda değişmesi pek mümkün değil. İşlerin nereye gitmesini istediğinizi karşınızdaki kişiye ifade etmeye çalışın. Eğer karşılık alamazsanız, çok fazla zorlamayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, gününüz seçeneklerle dolu olacak. Yolunuza çıkan büyük bir dönüm noktasından yararlanabilirsiniz. Kesinlikle doğru zamanda doğru yerde olmanız gerekiyor. Programınız izin verdiği sürece tüm fırsatlara evet demeye çalışın. Pozitif ve stressiz kalmak istiyorsanız denge çok önemlidir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün işlerin yapılması için ihtiyacınız olan tüm enerjiye sahipsiniz, bu yüzden endişelenmeyin. Size rehberlik etmesi için enerjinizi kullanın. Fiziksel olarak daha enerjik hissediyorsanız, daha aktif görevlere bakmaya çalışabilirsiniz. Enerjiniz azaldığında, araştırma yapma ya da okumalara yönelebilirsiniz. Kendinizi hem fiziksel hem de duygusal olarak dinlemeniz gereken bir zamandasınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün gelirinizi kısa sürede nasıl artıracağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiler geçerli olabilir veya olmayabilir. Dikkatli olun. Taahhüt etmeden önce gerçekleri kontrol edin, birkaç gün bekleyebilir ve ardından tekrar kontrol edebilirsiniz. Önünüzde keşfedilmeyi bekleyen fırsatlar var, ancak bugün duyduklarınız onlardan biri olmayabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir. Girdiğiniz ortamlar çok fazla stres altında olabilir. Bu nedenle, bugün iletişiminizi asgari seviyede tutmak iyi bir fikir. Enerjinizi korumak için anlayışlı ve pozitif insanlarla bir araya gelmeye çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, iş stresi bugün enerjinizin düşmesine neden olabilir. Üzerinizde  biraz baskı hissedebilirsiniz. Evde kalmak ve iyileşmek için harika bir gün. Stresli durumlardan uzak durun, kendi başınıza düşünmeden yapabileceğiniz rutin işleri yapın. Akşam güzel bir yemek sipariş edin ve film izleyin.

26.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.