Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Ocak 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi olumlu, enerjik ve hevesli hissediyorsunuz. Kendi isteklerinizi yerine getirmekten ve dünyanızı bağımsız olarak keşfetmekten çok memnunuz. Ancak bazı konularda harekete geçmek için başkalarına ilham verebilir ve onları motive edebilirsiniz. Artık hayatınızdaki sorumluluklara odaklanmak sizin için daha uygun hale geliyor. Rekabetçi ve fiziksel aktiviteler konusunda harekete geçebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sorumluluklarınız hayatınızda daha önemli bir yere yerleşiyor. Gücünüzü başkalarına müdahale ederek harcamak yerine, kendinizi geliştirmek için kullanmalısınız. İstediğiniz şeyin peşinden gitmek ile ilgili strateji uygulama için muhteşem bir dönem olabilir. Şu anda bir ilişki konusunda fazla duyarlı davranabilirsiniz. Sorun çıkaran konuları büyütmeyin ve kuşkularınızdan kurtulun.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, takım çalışmasına ve ortaklığa büyük önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yakınınızdaki önemli ilişkiler ve ortaklıklar bu dönemde hareketli ve canlı. Karşılaştığınız insanlarda ya da yakınınızdaki insanlarda düşmanlık ya da agresiflik sezebilirsiniz. Bu tutuma sahip insanlarla aranıza mesafe koymanız doğru olacaktır. Yakın ilişkiler için hareketli, enerjik, tutkulu ama bazen de sorunlu bir dönem olacak. Sosyal yaşamınızda çok fazla etkinliğe katılıyor ve bu etkinliklerde size fayda sağlayacak sohbetlere katılıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, günlük işlerinize, parasal konulara ve sağlığa odaklanacağınız bir dönemdesiniz. Tempoya ayak uyduracak planlar yapacaksınız. Günlük hayatınız oldukça hareketli ve dikkatli olmazsanız kafanız karışabilir. Bazılarınız için başa çıkılması gereken daha büyük bir iş ortaya çıkacak. Bu iş motivasyonun artmasını sağlayabilir. Kendinizi fazla aşmamaya özen gösterin. Çalıştığınız ya da yaşadığınız insanlarla çatışmalara da önem verin, böylece bulunduğunuz konumu daha hızlı bir şekilde kavrayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, romantizm, eğlence, kişisel zevk arayışı içine giriyorsunuz. Artan tutkular, çatışmalar ve sabırsızlık olasılığı da mevcut. Enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Aynı zamanda fiziksel aktivite ve rekabet için iyi bir zaman. Kafanızdaki planlar konusunda cesur olmalısınız. Samimiyetine inanmadığınız insanları yakınınızda tutmamaya dikkat edin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, evdeki konular için ileriye dönük planlar yapacaksınız. Son derece enerjik ve üretkensiniz. Tüm sorunlara rağmen, evde yapılan veya aileyle yapılan işler sizin lehinize olacak. Ev hayatınızı iyileştirmek için harcanan ek zamanları iyi değerlendirin. Önümüzdeki haftalarda hedeflerinize ulaşmak için biraz daha çalışmanız gerekebilir, ancak engeller aşmak için kendinize güvenmelisiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, fikirleriniz hakkında adımlar atmak kolaylaşıyor. Zihinsel projeler, ilgi alanları ve öğrenme konusunda heyecanlısınız. Ancak çevrenizdeki insanlar sizin kadar hızlı hareket edemediğinde sabırsızlanıyorsunuz. Yeni konularda keşif yapmak için enerjinizi yüksek tutacaksınız. Günlük yaşamınız hareketleniyor. Sağlıklı ve heyecan verici günler yakında…

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, daha sabırlı ve sakin bir döneme giriyorsunuz. Yeni projelere başlama konusunda önünüzdeki engellerden kurtuluyorsunuz. Kaynakları geliştirme, artırma veya iyileştirme çabanız güçlü. Bu geçiş sırasında parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Acele kararlar vermeden hareket etmek daha iyi sonuçlar doğuracak. Kişisel konularınıza odaklanmanın zamanı geldi.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, hayal kırıklıkları yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Ancak bunu engellemenin yolu olduğunu biliyorsunuz. Tavırlarınız konusunda daha kesin ve net olursanız bu dönemi daha kolay atlatabilirsiniz. Ayrıca, romantik ve yaratıcı konularda harekete geçiyorsunuz. Sizin için önemli olan şeylere odaklanın. Odaklamaya ve işleri yönlendirmeye yardımcı olacak güce sahipsiniz. Bunu iyi kullanın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bu dönem yeni bir başlangıç yapıyorsunuz. Fikirlerinizi yeniden yapılanma ve yeniden geliştirme zamanı. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirme konusunda isteklisiniz. Alışılmadık fakat cazip manzaralarla karşılaşıyor ve birtakım arzular yaşıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak. Ancak aceleci davranmadan önce kendinize biraz dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Hedeflerinizin dışındaki bazı planları veya projeleri ertelemek sizin için daha iyi olabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, planlarınızı ileriye taşımak için daha fazla enerjiye ihtiyacınız olacak. İddialı projeleri denetlemek ve organize etmek için daha çok odaklanmalısınız. Sosyal hayatınızın daha zorlayıcı olduğu yoğun bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte, uzun vadeli planlar yaratmak için kendinizi motive edebilirsiniz. Kendinize baskı uygulamaktan vazgeçin. Aksi takdirde, projelerdeki veriminiz azalabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, hırslarınızın harekete geçtiği bir dönemdesiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirme ve mesleki menfaatlerinizi ilerletme konusunda adımlar atmak için harika bir zaman. Bununla birlikte, yedi haftadır süren itaatsizlik ve otorite nedeniyle yaşanan çatışmaların zaman zaman size zarar verdiğini düşünebilirsiniz. Kendinizi bırakmadan önce sizi motive edecek uğraşlar edinin. Yapabileceklerinizin farkına verin ve kendinize olan güveninizi artırın.

26.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.