Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Nisan 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, sonunda biraz rahatlıyorsunuz! Bugünün enerjisiyle düşündüğünüz şey rahatlamak olacak. Endişe duyduğunuz zorluklara hazırlanmak için mükemmel bir gün. Sorunlarınızla yüzleşmek için gereken güce sahipsiniz. Artık kendinize olan güveninizi geri aldığınıza göre, kalbinizi bir başkasına da açabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kendinizi ve çevrenizdeki dünyaya tepkinizi daha iyi anlıyorsunuz. Bugün, özellikle aile hayatınızın söz konusu olduğu durumlarda, başarılarınızı ve başarısızlıklarınızı gözden geçirmek için zaman ayırmalısınız. Atmosfer değişiyor ve önümüzdeki birkaç gün boyunca işler çok daha olumlu olacak. Öğrendiklerinizi diğer insanlarla paylaşmayı unutmayın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, aşık olmak için mükemmel bir gün! Bugün bu konuda bir şey bekleyebilirsiniz. Hatta en çok ihtiyaç duyduğunuz anda sevmeye, desteğe ve dinlemeye hazır biriyle tanışabilirsiniz. Tüm korkularınızı ve çekincelerinizi arkanızda bırakmanız gerekiyor. Ayrıca, artık hayatınıza biraz heyecan katmanın zamanı geldi.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün gerçekten göz alıcı olacaksınız. Bu, kendinizde sahip olduğunuz olumsuz bir görüntüyü değiştirmenize yardımcı olabilir. Sizinle ilgili belirgin bir enerji var ve biri bu enerjinin farkına varıyor. Kendinizle gurur duymanız, diğer insanların sıkı çalışmanızı ve çabanızı takdir etmeleri doğaldır. Bu zaferin tadını çıkarın!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, hava şartları ve bugünün gezegensel yapısı sizi daha iyi hissettirecek. Birkaç gün önce, belki de geçen ay başladığınız projelere kaldığınız yerden devam etme gücü bulacaksınız. Hayatınızda birçok şey değişiyor. Motivasyonlarınız gelişiyor. Emelleriniz farklı bir yönde olabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sizin için tutkulu bir gün. Siz, hisleriniz söz konusu olduğunda rezerve edilmiş bir insansınız. Önümüzdeki birkaç gün boyunca duygularınızla daha fazla örnek olacaksınız. Buz duvarının içinde sıkışıp kalmış bir ateş var ve bugün o ateş o buzu eritmeye başlıyor. Akışına bırakın ve tadını çıkarın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün biraz garip biriyle karşılaşırsanız, onu tanımaya çalışın. Çünkü o kişi sizin bir parçanızın yansıması olabilir. Modern ve yenilikçi olduğunuzu ve harika özelliklerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu kişiyle tanışmak, kendinizi tatmin etmek için iyi bir fırsat olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, eğer ihtiyaç sahibi insanlara sık sık yardım ediyorsanız veya insanlara sizin mesleğinizin bir parçası olmaları için yardımcı oluyorsanız, bu durum bugün aklınıza birtakım fikirler getirecek. Kendinize iyi bakmak için düzenli aralıklarla zaman ayırmanız gerekiyor. Eğer yapmazsanız, başkalarına yardım etmeye devam edemezsiniz. Bunu düşün ve bahaneleri bir kenara bırakın. Değişime kendinizden başlayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, aşk hayatınız hakkında karar vermekte zorlandığınız söylenemez. Siz tutkulu bir insansınız ve ilk görüşte aşka inanırsınız. Muhtemelen yakın çevrenizdeki en spontane ilişki sizinki. Buna ek olarak, duygularınızın yükseleceği bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcılığınızı hayatınızın her alanında tutuşturmak için tüm olanaklara sahipsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün çabalarınız için ödüller kazanmanın keyfini çıkaracaksınız. Fakat aşk hayatınızda, asla emin olamadığınız noktalar olabilir. Bazı yeni tohumları ekmenin zamanı geldiğini fark edebilirsiniz. Nasıl büyüyeceklerini bilmiyor olabilirsiniz, ama eğer çaba göstermezseniz kazanamayacağınızı herkesten iyi biliyorsunuz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün özgürlük konusunda endişelere kapılabilirsiniz. Belki de kendinizi yeterince özgür hissetmiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün içinde, kendinizi özgürleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz durumları veya insanları bulabilirsiniz. Unutmayın ki aşk herkesin en büyük özgürlüğüdür. Hayatınızda buna yer açmak için doğru zamanda olabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gün boyunca, insanların birbirleriyle olan ilişkilerinde bir şeyin değiştiğini hissedebilirsiniz. O insanların ilişkilerinde daha açık, daha etkileyici olmaya başladıklarını göreceksiniz. Bu dönem, görünüşünüze dikkat çekmek ve forma girmek için birtakım aktiviteler ve egzersizler planlayabilirsiniz. Bunun için mükemmel bir dönemdesiniz.

26.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.