Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Mayıs 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün işler sizin için yoğunlaşıyor. Edineceğiniz pek çok bilgi olacak, ama her şey mükemmel olmayacaktır. Görünüşe göre birisi yolunuza bir barikat koyuyor ve bu barikatı geçmeni zorlaştırıyor. Bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Engel aşmak için yaratıcılığınızı kullanın. Bunun gibi deneyimler sizi daha da güçlendirir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bir aktiviteyle meşgul olabilirsiniz. Aniden yoğunlaşmış gibi görünüyorsunuz. Zihinsel performansınız test ediliyor. Meydan okumaya hazır mısınız? Bireyselliğin önemini hatırlayın. Kendiniz olmaya ve kendi düşüncelerinizin arkasında durmaya özen gösterin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün basit zevklere odaklanabilirsiniz. Mutluluk ve huzur bulmak için pahalı eğlence aktivitelerine katılmanız gerektiğini düşünmeyin. İhtiyacınız olan her şeyin sizin içinizde olduğunu farketmelisiniz. Doğadaki mutluluğu bulun ve ona gülümseyin. Güzelliğin, sadece pahalı nesnelerle dolu mağazalarda olmadığını, etrafınızda bulunduğunu göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yaratıcı zihninize odaklanın. Sağlıklı ve güçlü bir büyüme için çok verimli bir zamandasınız. Sizin için önemli olan serinliğini korumaktır. Yolunuza çıkan küçük sorunlara aşırı tepki göstermeyin. Küçük karalamalarla karşılaşabilirsiniz, onlarla zamanınızı harcamayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, motivasyon içten gelmelidir. Sizi yataktan çıkarabilecek tek şey, iç sesiniz ve kararlılığınızdır. Çok fazla plan yapmak, oradan oraya koşturmak, sizi istemediğiniz noktaya getirebilir. Denetlemeyi unutmayın. Vücudunuza iyi davranın. Dışarı çıkın ve düşüncelerinizin güneş ışınları gibi yayılmasına izin verin. Ayaklarınızın altındaki zemini hissedin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün aklınız çok açık olmalı. İletişim sizin için son derece iyi olacak. Kendinizi ifade etmek için çok az kelimeye ihtiyaç duyacaksınız. Bazı kişilere olan bağlılığınız artabilir. Etrafınızdakilerle paylaşmanız gereken önemli bilgilere sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Kritik, pratik, sağlam görüşleriniz günün etkinliklerinde önemli bir rol oynayacak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bazı güçler ayağa kalkmanızı zorlaştırıyor olabilir. Omuzlarınızı dik tutun. Çevrenizdeki insanlarla aranızda anlaşmazlık olduğu için yalnız kaldığınızı düşünmeyin. Kendinize ve fikirlerinize saygı duyulmasını sağlayın. Fikirlerinizi güvenle söyleyin. Geri çekilmeyin ve savaşmaya hazırlıklı olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün tembellik yapmaktan çekinmeyin. Gerçekten gerekmiyorsa parmağınızı bile kaldırmayabilirsiniz. Başkalarının da hareket etmesini sağlamak zor olabilir. İstediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Esnek doğanız bugün başkaları tarafından test edilebilir. Onların kaprislerine uyum sağlamanız gerektiğini göreceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, düşünceleriniz bugün sabit ve esnektir. Zihninizin ego ile uyumlu olduğunu ve içeride neler olup bittiğini doğru bir şekilde söyleyebildiğini göreceksiniz. Bazı insanlar sizden bilgi almak için yakınlık gösterebilir. Dikkatli ilerleyin ve tüm açıklamalarınızda dürüst olun.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün nasıl hissettiğinizi söylemek için mükemmel bir gün. Düşünceleriniz keskin ve net. Konuşmaya başladıktan sonra asla duramayacağınızı göreceksiniz. İnsanlar sözlerinizi dikkatlice dinliyor. Başkaları üzerinde büyük etkiye sahipsiniz. Ayrıca bugün büyük bir başarı elde edebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün beyninizin yavaş çalıştığını düşünebilirsiniz. Hatta duraksamalar yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızda hızlı, esprili cümleler kurmak biraz zor olacak. Zaman ayırın ve sözlerinizi çok dikkatli bir şekilde seçtiğinizden emin olun. Başkalarıyla iletişim kurmak bugün sizi çok zorlayacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün seçtiğiniz kelimeler, kurduğunuz iletişimlere uygun olmayabilir. Beden diliniz çok daha etkilidir. Duyularınızın genel olarak güçleneceğiniz göreceksiniz. Bunun yanı sıra, damak tadınız da güvenilir. Yani bugün bütün duyularınıza güvenebilirsiniz. Bu gece özel biri ile gerçekleştireceğiniz yemeğin tadını çıkarın.

26.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.