Astroloji ile ilgilenenlerin günlük olarak takip ettiği burç yorumları 26 Kasım 2017 Pazar günü için yayınlandı. 26 Kasım burç yorumları Pazar gününe hayattan tüyolar verdi.

yeni-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 26 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Bugün ruhsal enerjiniz yükselebilir. Ayrıca bunun yanı sıra biraz daha yalnızlığa eğilimli olabilirsiniz. Bu nedenle hareketli geçen birkaç günün ardından pazar günü belki kendinize zaman ayırmak, dinlenmek ve kendi kabuğunuza çekilmek size çok iyi gelebilir.

BOĞA BURCU

Bugün zorlandığınız ve tıkandığınız konularda yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Sosyal ve yumuşak enerjiniz yükseliyor. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ya da sanatsal ve kültürel aktivitelere katılabilirsiniz. Bu da sizi hem ruhen hem de bedenen dinlendirecektir.

İKİZLER BURCU

Bugün duygusal etkiler hayatınızda ön plana çıkabilir. Ailevi konularda hassaslaşabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir, özellikle anneniz ya da hayatınızdaki önemli kadınlarla ilgili konular biraz daha fazla günlük programlarınızda belirleyici olabilir.

YENGEÇ BURCU

Bugün romantik yönünüz artabilir. Keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz, sinemaya gidebilir, kitap okuyabilir veya deniz kenarında yürüyüş yapmak isteyebilirsiniz. Bu anlamda dinlendirici ve kendinize zaman ayırıcı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugün içe döndüğünüzü ve yalnızlaştığınızı hissedebilirsiniz. İç dünyanıza yönelmek ve manevi konulara odaklanmak enerjinizi toplamak için faydalı olabilir. Ayrıca ilişki kurma ihtiyacınız artabilir ve sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Aşk ilişkileriniz hareketlenebilir, güzel haberler ve teklifler alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Bugün özellikle ilişkilerinizi daha fazla önemseyebilirsiniz. Evli olanlar eşleriyle daha fazla meşgul olabilirler. Sosyal hayatınız daha fazla canlanabilir. Bugünlerde iş birliği ve paylaşarak yaptığınız her türlü iş sizi daha fazla keyiflendirebilir.

TERAZİ BURCU

Bugün biraz daha kendinizle ilgilenebileceğiniz ve sağlığınız, kişisel bakımınıza zaman ayırabileceğiniz bir gün. Bu anlamda dinlenmek ve kendinizle ilgilenmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir.

AKREP BURCU

Bugün romantik yönünüz güçlenebilir. Duygusal ilişkilerinize vakit ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sinemaya gitmek, sanatla ilgilenmek ve hobilere zaman ayırmak için pazar gününüzü en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.

YAY BURCU

Bugün daha çok ev ve yuva kavramları öne çıkabilir. Evde zaman geçirmeniz mümkün ya da kendiniz de evde olmak isteyebilirsiniz. Anne, baba ve akrabalarla yapılacak bazı etkinlikler pazar gününüzde belirleyici olabilir.

OĞLAK BURCU

Bugün yakın çevre ilişkileriniz gündemde olabilir. Bugün biraz daha gezmek ve seyahat etmek isteyebilirsiniz. Açık havada zaman geçirmek, yürümek, özellikle doğada, su kenarlarında yürüyüş yapmak hem zihinsel olarak hem de bedensel olarak sizi rahatlatabilir.

KOVA BURCU

Bugün özellikle içe dönük enerjiler söz konusu olabilir. Ayrıca finansal anlamda da harcamalar yapabileceğiniz bir gün. Sevdiğiniz uğraşlar için ve zorunlu ihtiyaçlar için harcamalar mümkün. Bunu yaparken de tabii ki biraz daha bütçenize dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU

Bugün yetenekleriniz güçlenebilir. Aynı zamanda hassasiyetiniz de artabilir. Hem ruhsal hem de bedensel aktivitelerde bulunabilirsiniz. Size iyi gelecek, enerjinizi yükseltecek ortamlarda bulunmaya çalışın.

26.11.2017 burç yorumları ile ilgili ifade etmek istediklerinizi aşağıda yer alan yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz.