Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Haziran 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, tamamlanması gereken çok fazla proje biraz baskı altında hissetmenize neden olabilir. Ancak, doğuştan gelen kararlılığınız, imkansız gibi görünse bile her şeyi bitirmeye çalışmak için sizi hareketlendirecek. Hepsini kendiniz yapmaya çalışmayın. Biraz yardım isteyebilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmekten kaçınırsanız istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün her zamankinden daha odaklanmış hissediyor olabilirsiniz. Önünüzdeki yol açık ve iyi görünüyor. Motivasyon ve beklenti ile geleceği dört gözle bekliyoruz. Yurtdışına uzun bir seyahat ya da bir eğitim için gitmeyi düşünebilirsiniz. Bugün biraz araştırma yapmak ve planlarınızla ilgili kesin kararlar vermek için harika bir gün.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugünün enerjisi size olumlu finansal haberler getirecek. Uzun zamandır beklediğiniz bir uzlaşma, hibe ya da ikramiye sonunda elinize geçebilir. Bunu kutlamak isteyebilirsiniz. Büyük bir toplantıya katılma şansınız olacak. Bu toplantıyla ilgili hayalleriniz varsa, biraz iyi, biraz üzücü olabilir. Yaşadıklarınızı kağıda dökmek için gereçlerinizi hazırlayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün iş, kişisel veya aşk konularında çok fazla enerjiksiniz. İlişkileriniz için bugün özellikle yararlı olacak. Yalnız çalışmayı tercih etseniz bile, emellerinizi paylaşanlarla bir araya gelme olasılığının keşfetme zamanı. Günümüzde oluşan veya geliştirilen romantik ilişkiler, istikrarlı ve dayanıklı olduklarını ispatlayacaktır. Korkunun yolunuza çıkmasına izin vermeyin. İleri doğru hareket edin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yoğun tempo ve son birkaç gün içinde ortaya çıkan baskı, iyimserliğinize ve coşkunuza rağmen yorgun hissetmenize neden olabilir. Günün sonuna doğru kendinizi fazla zorlamayın. Pilinizi yarından önce şarj etmelisiniz. Akşam, evde iyi bir kitap ile rahatlayın ve dinlenin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sizin için romantizm dolu bir gün. Yeni bir istikrar ve güven duygusu, ilişkilerinize ve yakın dostluklarınıza yerleşebilir. Çocuklar ayrıca bir sıcaklık ve zevk kaynağı olabilirler. Bu pozitif enerjinin bir kısmını, bir tür yaratıcı aktiviteye kanalize etmek isteyebilirsiniz, bu da sizin memnuniyet duygunuzu ve refahınızı arttıracaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bu gece evinizde iş ortaklarınız için bir sosyal etkinlik düzenleyebilirsiniz. Bu etkinlik ilk başta gergin olabilir, iyiye gidip gitmeyeceğini merak edebilirsiniz. Çabalarsanız istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Yeni bağlantılarla tanışabilir ve fırsatların artmasını sağlayabilirsiniz. Herkes gittikten sonra yürüyüşe çıkın. Zihniniz çalkalanacak ve kafanızı temizlemek isteyeceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bazı projelerinizde ilerleyebilmeniz için evraklar, sözleşmeler veya diğer yasal belgelerle uğraşabilirsiniz. Bu projeler yazmayı veya konuşmayı içerebilir. Aklınız, iletişim içeren herhangi bir şeye katılmanız için doğru yerde ve bu alanda sizin için fırsat kapıları açacak. Harekete geçin, yaptığınıza sevineceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, mali tablonuz iyileşmeye devam ediyor. Gün içinde bir noktada, ileriye doğru gitmeyi sürdürecek kadar fazla çalışmadığınızı hissedebilir ve panik olabilirsiniz. Bu sizin için motive edici bir faktör olacak. Ancak, yine de şu an daha fazla zorlanmanıza gerek yok. Bu şekilde de her şeyi devam ettirecek gibi görünüyorsunuz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün ruh haliniz aşağı yukarı çıkabilir. Hayatınızdaki tüm harika şeylere rağmen, gün içinde kendinizi biraz karamsar hissediyor olabilirsiniz. Çok fazla okumayın. Muhtemelen olumsuz haberler görmekten sıkıldınız. Oyalanacak farklı şeyler bulun. Bu akşam birkaç arkadaşınızla dışarı çıkabilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bir gün içinde çok fazla iş yapmaya çalışmak sizi yorabilir. Enerjiniz bugün pek yüksek değil. Hatta biraz fazla sinirlisiniz. Durumunuzu düşünün ve görevlerinizi aciliyet sırasına göre sıralayın. Bugün hepsini halledemezseniz, dünya sona ermeyecek. Akşam, bir film açın, pizza sipariş edin ve rahatlayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün depresif bir arkadaşınız neşelenmeye ihtiyaç duyabilir. Onu sıkılmadan dinlemek, faydalı olduğunuzu kanıtlayacaktır. Bu kişinin herhangi birinden zarar görmesine izin vermeyin. Kendinizi, yeni arkadaşlıklar edinmeyi ve yeni hedeflerinizi ihmal etmeyin. Kendi yaşamınızdaki başarılar artmaya devam edecek. Başkalarına şefkatli bir kulak verirken kendi coşkunuzu ve iyimserliğinizi kaybetmeyin.

26.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...