Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Eylül 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kariyerinize odaklanmak ve bazı değerlendirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Son başarılarınızı göz geçirin. Sonuçlar tatmin edici değilse, bazı dramatik değişiklikler yapma zamanı gelmiş demektir. Hayatı bir prova olarak algılamaktan vazgeçin ve harekete geçin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, mali işler için doğru zaman. Bir işi kabul etmek veya bir mülk satın almak için sözleşme imzalamayı düşünüyorsanız, devam edin. Gelecekte finansal olarak daha da başarılı olabileceğiniz yolları strateji haline getirin. Çok fazla yeteneğe sahipsiniz, ancak bunları her zaman olabildiğince dikkatli uygulamıyorsunuz. Bunu düzeltin, işte o zaman durdurulamaz olacaksınız!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bazı yararlı finansal bilgiler edinebilirsiniz. Yeni bir yatırım hakkında bilgi sahibi olabilir ya da yolunuza çıkan bir işin rüzgarına kapılabilirsiniz. Alternatifleri düşünmek için iyi bir gün. Bulunduğunuz yerle ilgili bir sorun olmasa bile, diğer yolları değerlendirmek her zaman iyidir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün ilişkiniz her zamankinden daha iyi olmasını bekliyoruz. İyi iletişim kuracak ve birbirinizin duygularına yoğunlaşacaksınız. Seni seven biriyle ilham verici, ödüllendirici bir bağ kurmanın ne kadar güzel olduğunun farkındasınız. Minnettar olmak için çok şey var. Bu ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak için iyi bir zaman olabilir. Sevgiliniz bunu tartışmaktan çekinmeyecektir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kariyer hedeflerinizi geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Yakın bir arkadaş ya da iş arkadaşınız aracılığıyla size gelen fırsatları değerlendirmeyi bekliyorsunuz. Sunulan herhangi bir fikri, hayatınızın en önemli iki parçasını birbirine bağlayacak  şekilde düzenlemeniz gerekebilir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kariyerinize yardımcı olabilecek biriyle tanışmanız olasıdır. Sezgileriniz güçlü, bu yüzden el sıkıştığınız dakika bu kişinin size faydalı olacağını hissedeceksiniz. Hayatınız her anlamda değişiyor. Hedeflerinize ulaştığınız zaman bugünü anmayı unutmayın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, son birkaç hafta boyunca, hayatınızda neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını değerlendiriyorsunuz. Bir büyük değişim için hazırlık yapıyor olabilirsiniz. İlişki veya kariyer alanında revizyona ihtiyacınız var. Gelişmeyi ve bu alanda nasıl iyileşeceğinizi planlarken içgüdülerinize güvenin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni ve farklı bir şey yapmak için hazırsınız. Kendiniz için çalışmaya karar verebilir ya da bir ilişkiyi diğerine tercih edebilirsiniz. Uyguladığınız değişikliklerin, geniş kapsamlı olmasını istiyorsunuz. Eğer değilse, bu enerjik ve iyimser düşünce için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün ciddi bir ruh arayışı yapacaksınız. Hedeflerinizden hangilerine ulaştınız ve hangilerine ulaşamadınız? Kendinize karşı dürüst olun. Başarılarınızı ve pişmanlıklarınızı not etmeniz gerekebilir. Kalan hedeflere doğru gitmek için listeyi kullanın. Size çok yardımcı olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yeni bir başlangıç için şans yakalayacaksınız. Gelecek hakkında heyecanlı ve iyimser hissediyorsunuz. Hedefleriniz açık ve aklınız keskin. Hayallerinizin kaçmasına izin vermeyin. Gözlerinizi boşa harcanan zamandan ziyade ulaşılabilir hedeflerinizde tutun.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bazı önemli kariyer değişiklikleri için hazır olabilirsiniz. İş ortamınızdaki stres ve uzun çalışma saatlerinden bıkmış görünüyorsunuz. Elbette bu teknoloji çağında, işinizin kalitesinden ödün vermeden evinizde daha fazla zaman geçirmenin bir yolu var. Birkaç gün düşünün. Patronunuza uygun bir alternatif önerirseniz, olumlu yanıt sizi şaşırtabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sezgileriniz bugün yoğun. Bu durum, sizi başkalarının en derin duygularına duyarlı hale getiriyor. Herkesin açık ve dürüst olduğunu anlamak, bazı konulardaki isteğinizi artıracak. Pişmanlıklarınızı ve başarılarınızı onlarla paylaşmak için yoğun programınızdan biraz zaman ayırın. Kendiniz için mümkün olduğunca dürüst olun.

26.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.