26 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Ekim 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizden emin bir şekilde hareket ediyorsunuz, ama uzun zaman önce gelen öz saygı sorunları her an yüzeye çıkabilir. Bu durum, ilişkilerinizde tıkanıklıklar olabilir veya sosyal durumlarda etkinliğinizi etkileyebilir. Nesnel kalmaya çalışın. Kim olduğunuzu görmezden gelmeyin. Eski güvensizliğinizin sizi etkilemesine izin vermeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizi günlük rutininizi yerine getiremeyecek kadar bitkin hissedebilirsiniz. Ayrıca iş hakkında motivasyona ihtiyacınız olacak. Egzersiz yapmaktan hoşlanmıyor olabilirsiniz, ancak yine de yapmanız sizin için önemlidir. Vücudu hareket ettirmek kafanızı temizleyebilir ve gün için ayakta durmanıza yardımcı olabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün işinizle ilgili bir proje sanatsal becerilerinizi gerektirebilir. Buna alışamayacaksınız, bu yüzden sizi biraz panik haline getirebilir. Sizinle işbirliği yapabilecek birileri olmalı, bu yüzden iyi hissedeceksiniz. Aşırı duygusal olma eğilimi, denediğiniz her şeyi etkileyebilir. Bu durumdan kurtulun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, takip ettiğiniz bir konu, bugün derindeki duyguları gündeme getirebilir. Konu üzerinde daha mantıklı düşünmek isteyebilirsiniz. Duygusal çatışmalardan kaçının. Söylenmemesi gereken şeyler söylenebilir ve söylendiğinde kolayca unutulmayacaklardır. Akşam, güzel bir film izleyerek rahatlayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için kafa karıştırıcı bir gün olabilir. Finansal sorunlar bilgisayardaki aksaklıklar veya iletişimdeki başarısızlıklardan dolayı her şey karmaşık geliyor. Ancak, ilerlemeye devam edin, düzeltmeye çalıştığınız her şey çözülecektir. Daha önce hiç denemediğiniz bir projeye katılma fırsatı olabilir. Kendinize inanın ve bu fırsatı iyi değerlendirin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün mali konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Paranızı her zamankinden daha dikkatli harcamalısınız. Yapmak istediğiniz satın alımları iptal etmeniz gerekebilir. Çalışmaya devam edin. Dokunaklı bir durum hakkında bir uzlaşmaya varmak için harika bir gün. Çünkü, sorunun iki tarafını da görmek için doğru yerdesiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, politik ya da sosyal konularla ilgili birtakım yeni fikirler sizi heyecanlandırabilir. Kütüphanede ya da internette saatler geçirmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, sıradan görevlerin hala ele alınması gerekiyor. Bu sinir bozucu olabilir, çünkü sizi asıl heyecan duyduğunuz görevinizden uzaklaştırır. Temel görevleri hızlı bir şekilde hallederseniz, herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hayal gücünüz bugün fazla mesai yapıyor. Resim yaparak veya yazı yazarak saatler geçirebilirsiniz. Bu yaratma isteği, kalpten geliyor. Ancak diğer sorunları bir türlü göz ardı edemiyorsunuz. Hislerinizi ve hayal gücünüzü takip edin. Neler ürettiğinize şaşırabilirsiniz!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, aileye karşı sorumluluklarınız ve arkadaşlık yükümlülükleriniz arasındaki bir çatışma bugün su yüzüne çıkabilir. Bir etkinliğe katılmak isteyebilirsiniz, ancak evdeki duygusal sorunlarla hemen ilgilenmeniz gerekecek. Bu koşullar altında serin kalmak zor olabilir. Eğer yapabiliyorsanız, ailenizi tatmin etmek için bir yol bulmalı ve dışarı çıkmalısınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün belli iş koşullarından memnuniyetsizlik olabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak için meslektaşlarla bir tartışmaya girebilirsiniz. Yanlış anlaşılmaları önlemek için açık, dürüst iletişim kurun. Nesnel kalmaya çalışın. Duyguların sizi kontrol altına almasına izin vermeyin. İşler herkesin istediği gibi ilerleyecek.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hava yoluyla uzun bir yolculuk planlıyorsanız, bugün planlarınızla ilgili şüphe duyabilirsiniz. Sorun para olabilir. Korkularınızın da sizinle geleceğini unutmayın. Bilim ve teknolojiyle ilgili bir eğitime katılmak isteyebilirsiniz. Tatil planlarında olduğu gibi, her adımı nesnel olarak değerlendirmeye çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hedeflere odaklanma konusunda kendinizi fazla yorgun hissedebilirsiniz. Geçmiş sorunlar su yüzüne çıkabilir, ancak bu sorunları bir an önce serbest bırakmanız gerekecek. Olaylar karşısında serin kalmak, bugün hatırlanması gereken en önemli şeydir.

26.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın