Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 26 Aralık 2017 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 26 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, profesyonel hayatınızda yön değiştirme sürecine giriyorsunuz. Bu bir günde yapılamaz. Acele etmeyin ve önünüze çıkacak sorunlara hazırlıklı olun. İşler yavaş yavaş ilerleyecek. Düşüncelerinizle ilgili kesin ve dürüst adımlar atın. Hedefinize çok uzak değilsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün dayanıklılığınızı göstermeniz gerekecek. Senden beklenenleri gerçekleştirmekten başka şansın kalmayabilir. Etrafında başka bir yol yok. Çevrenizde yaşanan olaylarda ister istemez kilit görevi görebilirsiniz. Bir tatil planı yapacaksınız. Tatil için henüz erken, önümüzdeki aylar için iyi bir fikir olabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, işinizle ilgili çok iyi fikirler bulabilirsiniz, ancak onlarla ilgili yapabilecekleriniz ne kadarla sınırlı? Kendinizi geliştirmek için kurslara, seminerlere katılabilirsiniz. Biraz fikir danışmak sizi küçültmez. Şüphe etmeyi bırakın veya başkalarının size önerdiği konuları dikkate alın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bu aralar içinizi yiyen bazı endişeler olabilir. Bu endişeler parasal konularla veya sağlıkla ilgili olabilir. Enerjinizin düşmesine izin vermeyin. Üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Her ne kadar şu anki durumunuz size kasvetli gelse de iyimserliğiniz yakında geri gelecektir. O zamana kadar çevrenizdekilerin sevgisinden ve desteğinden güç alın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kendinizi biraz hırçın ve halsiz hissedebilirsiniz. Ancak bugünün baskıcı ruh hali, hayatınızdaki olaylara bakış açınızı düzeltmede olumlu rol oynayacaktır. Coşkunuzu ortaya çıkartmanıza engel olan herhangi bir konunun farkına varacaksınız ve bunu telafi edeceksiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ruh haliniz biraz karanlık. İşlerinizle ilgili size engel olan herkesten ve her konudan kurtulmak istiyorsunuz. Bunun için canınızı sıkan tüm bu konulardan kendiniz uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz.  Duygusal ve maddi açıdan neler yapabileceğinizi düşüneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Potansiyelinizin farkına varın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün düzenli hayatınızın ilk günü olması için harekete geçmeye karar verdiniz. Disiplinli çalışmanın vakti geldi. Çalışma yöntemlerinizi değiştirebilir, paranızı daha dikkatli kullanabilir veya yaptığınız işleri çeşitlendirebilirsiniz. Belki de çalışma ekibinizi yeniden organize edersiniz. Her türlü yönteme başvurarak başarıya ulaşıyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kariyeriniz ve aileniz arasında gidip geldiğiniz bir dönemdesiniz. Gününüzü bu iki kutup arasında karar vermek için harcayabilirsiniz. Bu konuda hissettiğiniz yorgunluk, gelecek için olumlu değişiklikler yapacağınızın sinyalini veriyor olabilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün iç ve dış çatışmalarla uğraşmanız gerekecek. Hayallerinize odaklı yaşadığınız için gerçekte neler olup bittiğinin farkına varmıyorsunuz. Fakat iş ve parasal konularla ilgili silkelenmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Panik yapmak işe yaramaz. Kaçmanın durumu kötüleştirdiğini biliyorsunuz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün çok aceleci ve sabırsızsınız. Çevrenizdekiler değişmiş olabilir ancak siz aynısınız. Yeniden başlamanız için yalnızca çevrenizdeki çöpleri süpürmeniz yeterli. Bunu yapmadığınız takdirde başladığınız yere dönmeye mecbur kalırsınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün biraz inatçı olabilirsiniz. İnadınızı törpülemeniz gereken konular olabilir. Ancak bu sizi çok zorlayacak. Gereken durumlarda biraz taviz vermek size zarar vermez. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bu size iyi gelecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sorunları derinlemesine çözecek bir kapasiteye sahipsiniz. İşinizde uyguladığınız stratejiler başarınızı katlayacak. Ancak başarılarla beraber gelen sorumluluklar ruh halinizi olumsuz etkileyebilir. Uyguladığınız stratejiler konusunda kendinizi suçlu hissedebilirsiniz.

26.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.