Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 25 Ocak 2019 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 25 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için biraz zor olabilir. Bir konuşma ya da özel bir performans sergilemeniz gerekebilir. Her durumda, kendinizi kanıtlamak zorunda kalacaksınız ve enerjiden yoksun kalacaksınız. Ancak, günün sonunda sizi tatmin edecek ve tamamen rahatlamış olacaksınız. Akşam saatlerinde dinlenmeyi planlayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yoğun bir güne hazır olun. Kendinize herhangi bir ek görev çıkarmayın. Eviniz, aileniz veya eşiniz çok fazla şey talep ediyor olabilir. Enerjinizin kırılma noktasına gelmesi muhtemeldir, bu nedenle kendiniz için bir miktar güç bulundurmaya dikkat edin. Eğer kendinizi tamamen verirseniz, sinirlerinizi zorlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün size enerji veren ve gençleştiren birisiyle zaman geçirebilirsiniz. Bu buluşmayı çok geç saatlerde gerçekleştirmemeye çalışın, aksi takdirde uykusuz kalabilirsiniz. Buluştuğunuz kişi, projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz desteği size verecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün fiziksel enerjinizi kullanma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu ihtiyaç, yaşamınıza daha fazla egzersizin nasıl dahil edileceği sorununu gündeme getirecektir. Bir spor salonuna yazılmak için harika bir zaman olabilir. Spor ve sağlıklı yaşam konusunda mazeretler üretmeyi artık bırakmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, insanlar her zaman iyiyi hatırlamak ve kötüyü unutmak ister. Bugün siz de iyi anıları tekrar hatırlayıp enerji ile dolup taşacaksınız. Gelecek için umutlu ve iyimsersiniz. Asıl soru, bu inanılmaz enerjinizi nasıl harcayacağınız? Çok farklı yönlere gidebilirsiniz. Hangisini seçeceğiniz size kalmış.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün tüm dikkatinizi işe yönlendirmeniz gerekebilir. Günü resmi belgeler ve toplantılarla geçirebilirsiniz. Bu işlerin bir poker oyunu olmadığının farkına varın ve blöf yapmak yerine dürüst olun. İhtiyacınız olanı elde etmek için dürüstlüğünüzü kullanmalısınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bu aralar hayatınızdaki çatışmalarla başa çıkmak için her şeyi bekletmek zorunda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak, buna mecbur değilsiniz. Bazı şeyler kendiliğinden düzelebilir. Gerçeklerden saklanmadan sorumluluklarınızı yerine getirmeye devam etmelisiniz. Yapmanız gereken tek şey, önceliklerinize dikkat etmek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün çevrenizdekilerin durumlarını göz ardı etmeniz gerekebilir. Onların yaşamları sizi gerçekten etkiliyor. Odağınızı diğer insanlardan kendinize döndürmenin zamanı geldi. Sahip olduklarınızı ve hedeflerinizi tekrar gözden geçirin. İstediklerinize ne kadar yakın olduğunuzu görecek ve mutlu olacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, yeni çevrenizle ilgili artan farkındalık duygusundan keyif alıyorsunuz. Bu sabah kendinizden emin bir şekilde güne başlıyorsunuz. Sabah uyanır uyanmaz gelen ve sizi gün boyu idare edecek bir coşku var. Gün içinde sizi hayal kırıklığına uğratacak tek konu, merakınızın karşılığını alamamanız olacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, son zamanlarda çok cesur ve saldırgansınız. Herkese özgüveninizi kanıtladınız. Bugün biraz geri çekilip rahatlamak iyi bir fikir. Daha fazla zorlamanın anlamı yok; olmanız gereken yerdesiniz. Kendiniz için daha fazlasını istemek takdire şayan, ancak şu anda bulunduğunuz konumu takdir etmeniz yeterli.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hayatınızda çözmeniz gereken eğlenceli bir gizem var ve bugün bu konuda bazı ipuçları alacaksınız. Genellikle çok fazla ciddiye almadığınız biri bazı gerçekleri söyleyebilir. Bu gerçekler, bazı kişiler hakkındaki görüşlerinizi gözden geçirmenize neden olabilir. İnsanlara ikinci veya üçüncü bir şans vermeyi öğreniyorsunuz. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gününüz oldukça hareketli olacak. Sıkıcı bir konuyu çözmek için aniden kendinizi zorlayabilirsiniz. Bu, evinizle ilgili yarım bırakılan bir şey olabilir. Tamamlanana kadar dinlenmeyeceksiniz. Bu sorun bugün sizin için önemli olacak tek şey.

25.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.