Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 25 Ocak 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 25 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, uzaktan gelmesini beklediğiniz bir eşya gecikebilir. Kaybolmuş olup olmadığını merak etmeye başlayabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok. Elinizdeki eşyaları tamir ettirerek hayatınıza devam edebilirsiniz. Şimdilik meşgul olduğunuz işleri askıya alıp, başka işlere yönelmenizde fayda vardır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Kendinizi tutkulu, seksi ve arzulu hissediyorsunuz. Hatta planlanan bir tarihte sıcak anlar yaşayabilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun nedeniyle bu plan ertelenirse panik olmayın. Aksini yapamıyorsanız, yaratıcı faaliyetlerle bu duyguları süslemeyi deneyebilirsiniz. İyi bir çıkış noktası bulma konusunda son derece kabiliyetlisiniz!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, sıkıntısı olan bir arkadaşınıza tavsiyeler vermek zorunda kalabilirsiniz. Şaşırmanıza neden olacak haberler duyabilirsiniz. İşteki bir kriz sizi bugün sevdiklerinizden veya evinizden uzaklaştırabilir. Özellikle planlarınızı iptal etmek zorunda kalırsanız, bu çok sinir bozucu olacaktır. Sabırlı ve pozitif kalmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, aşırı çalışma ve gerginlik bugün biraz canınızı sıkabilir. Dinlenmek için kendinize zaman ayırmalısınız. Bunu yapamıyorsanız pratik yollarla işlerinizi kolaylaştırmaya çalışın. Çevrenizdeki beklenmeyen bazı değişiklikler dedikodulara neden olabilir. Herhangi bir sonuca varmadan önce gerçekleri kontrol etmeyi unutmayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, parasal konularda özel birine veya bir arkadaşınıza tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Aklınızdaki yaratıcı proje, düşündüğünüzden daha fazla para, zaman ya da kaynak gerektirebilir. Devam edip etmeme konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu işteki rolünüzü kavramak, planlandığınız gibi ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, günün ilerleyen saatlerinde planlanmış sıcak dakikalar yaşayabilirsiniz. Ancak kendinizi bu özel anlarla uğraşamayacak kadar yorgun hissedip ve iptal edip etmeme arasında gidip geliyorsunuz. Bugün, dışarı çıkmak yerine evde keyif yapmayı tercih etmelisiniz. Akşamın heyecan verici konuşmalarla dolu olması muhtemel, bu yüzden planlarınızı ona göre yapıyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, olması umulan teslimatlar ertelenebilir veya ortadan kalkabilir. Bugün bir komşu veya akrabanız hakkında şok edici bir şey öğrenebilirsiniz ve bu dedikodu olarak çok hızlı bir şekilde yayılabilir. Bu, abartılmış olsanız bile sizi kıvırttırabilir. Yakınlardaki birkaç kişiye ziyarette bulunabilir veya gerçeği öğrenmeye çalışırken telefonda çok fazla vakit harcayabilirsiniz. Bugün duyduğunuz hiçbir şeyi kesin olarak değerlendirmeyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bağlı olduğunuz bir grupla ilgili bazı iyi ama şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Yardım amaçlı gerçekleştirilen faaliyetlerde başarılı olmuş olabilirsiniz. Bununla birlikte, yanınızda çalışan kişilerle ilgili tamamlamanız gereken birçok evrak işi olabilir. Sözleşmeler veya diğer yasal makaleler söz konusudur. Gün içindeki güzel gelişmeleri, akşam arkadaşlarınızla dışarı çıkarak kutlayabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün para ile ilgili bazı rahatsız edici haberler alabilirsiniz. Bu haberler sizi biraz karışıklık içine atabilir. Belki de beklediğiniz bir paranın zamanında gelmediğini veya banka hesabınızla ilgili bir sorun olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu konuda telefon görüşmeleri yapmak can sıkıcı olsa da düzeltilmeyecek bir sorunla karşı karşıya değilsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kariyerinizle ilgili geçici bir aksilik kafanızın karışmasına neden olabilir. Kendinizi sıkmayın. Bu geçici bir meseledir ve düzeltilecektir. Kararlılığınız, etkinliğiniz ve pratik yetenekleriniz sorunları zamanında halletmenize yardımcı olacak. Esasen, gelecek için oldukça iyimser hissediyorsunuz ve enerjiniz gün geçtikçe artıyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sizin için çok sinir bozucu başlayabilir. Hazırlık olun. İşlerinizle ilgili ortaya çıkan problemleri çözmek biraz zamanınızı alacak. Romantik anlar yaşadığınız kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Böyle bir durumda, kendinizi kapatmak yerine fiziksel aktiviteler gerçekleştirin. Böylece kafanızı daha kolay rahatlatabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sanatsal konularda ilham seviyeniz oldukça yüksek. Manevi konularda edindiğiniz bilgiler ve hayal gücünüz artıyor. Kafanızdaki düşünceleri not almayı unutmayın. İlerleyen günlerden aldığınız notlar sizi iyi bir yere getirebilir.

25.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.