Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 25 Nisan 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 25 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün hayatınızla veya inançlarınızla ilgili büyük bir değişim olabilir. Kendinizi büyük bir dönüşüm için hazırlayın. Muhtemelen, istediğiniz zaman, istediğinizi yapmak için daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız. Belki de finansal bir değişiklik, bunu mümkün kılacak. Yeni yolunuzu akıllıca seçmeye özen gösterin. Çünkü, eski yaşam tarzınıza dönme şansı bulamayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ruhunuzu yeniden doldurmanın zamanı geldi. Hayatınızın çoğunu başkaları için çaba göstererek geçirmişsiniz. Kendinizi buna mecbur hissetmeyi bırakın. Bunu, bir şeylerin yanlış olduğuna dair bir işaret olarak düşünün. Değersiz hissediyorsanız itiraf edin. Başkalarının mutluluğu için çok zaman harcadınız. Önceliklerinizi değiştirmek için harika bir zamandasınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir yargıç gibisiniz. Bir durumun tüm yönlerini dikkate alabilirsiniz. Bu sizin için hem iyi, hem de kötü olabilir. Çünkü bir karara varmak zor olabilir. Bugün geçmiş kararları yeniden gözden geçirme zorluğuyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bağlayıcı sözleşmeleri tekrar gözden geçirmeli ve yenilerini oluşturmalısınız. Önceki taahhütlerin yeniden değerlendirilmesi gerekecek. Bu yorucu ama ilerlemek için gerekli bir süreç.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bir insanın artık hayatınızın bir parçası olmadığı, tüm insanların güvenilmez olduğu anlamına gelmez. Durumlar gibi insanlar da değişir. Bu kişinin artık sizin üzerinizde sağlıklı bir etki yaratması mümkün değil gibi duruyor. Bu durumda ayrılmak en iyisidir. Ufukta kariyer başta olmak üzere, birçok değişiklik var.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, eski alışkanlıkları ve inançları gözden geçirmek için bile bir dayanağa ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bunu yapmanın zamanı geldi. Duygularınızı bir başkasıyla paylaşmak zor olabilir, ancak yakın arkadaşlarınızla yapılan samimi konuşmalar aklınızı rahatlatmaya yardımcı olacak. Arkadaşlarınız size bu dönüşümün olumlu olduğunu gösterecek.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, her zaman işinizin size iyi gelmediğinden şüpheleniyorsunuz. Bu düşüncelerle kafanızı yormak yerine, doğru kararı vermek için acele etmelisiniz. Neyse ki, yetenekleriniz birkaç meslek için geçerli. Diğer alanlara daha yakından bakmalısınız. Öyle ya da böyle, değişimin geldiği açıktır. Onu yönlendiren kişi de siz olacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün içinizdeki çocuğun dışarı çıkmasına izin verin. Kendinizi biraz şımartabilirsiniz. Biraz çikolata veya biraz patlamış mısır yiyerek dergi karıştırmak fena olmaz. Son zamanlarda hayatı çok ciddiye alıyorsunuz. Yetişkinlerin bile zaman zaman gençlerin zevklerine yönelerek şımarmaya hakları vardır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kişisel ya da profesyonel zorluklar yaşayabilirsiniz. Çok denemenin sonuç vermediği zamanlar olabilir. İlişkinizde temel olarak yanlış bir şey olduğunu fark edeceksiniz. Daha çok mantığınızla hareket etmeye çalışın. Eğer işe yararsa, her şey eskisinden de güzel olacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, her şey ilk günkü gibi olmayabilir. İyi olduğunu ve anladığınızı düşündüğünüz insanlar veya durumlar artık size çok farklı geliyor. Dünya gerçekten bu kadar çok değişti mi yoksa algınızda mı değişiklikler var, kendinize bunları soruyor olabilirsiniz. Belki sizin biraz değişikliğe ihtiyacınız vardır. Geçmişinizin tozunu alacak bir değişiklik için hazırsınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bitirdiğiniz tüm projelerle yüzleşmeniz sizin için zor olabilir. Tamamladığınızı düşündüğünüz projelere devam etmekte özgürsünüz. Geçmişten gelen insanlar şimdi belirgin şekilde hayatınızda. Eski bir borcu ödemeye veya sizden geri ödeme talep etmeye gelebilirler. Hayallerinizi terk etmeyin. Onlarla ilgili bu durumu temizledikten sonra, başarılı olma ihtimaliniz daha yüksek olacak.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, geçmişinizdeki olaylar beklenmedik bir şekilde zihninizin yüzeyine çıkacak. Aniden, bu olayların mevcut davranışınızı nasıl etkilediğini anlayabilirsiniz. Bu yeni bilgiyi değişim yaratmak için kullanacaksınız. İş yerinde veya evde, dönüşüm ihtiyacı olan bir durum açıkça görülmektedir. O duruma yoğunlaşmalısınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, büyük resmi görmek için hayatın sıradan ayrıntılarına yönelmek daha doğrudur. Örneğin, işyerinde şikayetçi olduğunuz bir durum olabilir. Her şeyden önce doğru işte veya doğru meslekte olup olmadığınızı bir düşünün. Kendinizi başka sorunlarla meşgul etmek, soruya cevap vermekten kaçınmanın yolu değildir. Yüzleşmeli ve gerekli değişiklikler yapmalısınız.

25.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.