Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 25 Mayıs 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 25 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yeni bir iş arıyorsanız, bugün bu konuyla ilgili bir gelişme olabilir. Şans bugünü özetleyen bir kelimedir. Bir güven dalgası yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Büyük ya da küçük problemleri pratiklik ve kolaylıkla çözebileceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün canlılık dolu bir gün. Diğer bir deyişle, kendinizi harika hissedeceksiniz! İnsanlarla tanışmaktan daha az korkuyorsunuz ve kendiniz de dahil olmak üzere her şey hakkında daha az şüpheniz var! Bu, biraz daha az çalışmayı düşünmek ve özellikle de kendinizi çok iyi hissettirmek için harika bir gün olacak. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, son zamanlarda bir çeşit yükseliş ya da ödül şeklinde ikiye katlanmış bir mali destek elde etmiş olabilirsiniz. Önümüzdeki günlere de refah içinde devam etmek istiyorsanız daha fazla disiplinin ve çalışmanın gerekli olacağını anlamalısınız. Endişeye gerek yok, ama geleceğe yönelik bir strateji oluşturmak için iyi bir gün.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, psikolojik dönüşümün bir evresindesiniz. Yakın zamanda arkadaş çevrenizde büyük değişiklikler oldu. Bugün, nerede olduğunuzu ve ilişkilerinizin nereye vardığını değerlendirmek için bir fırsat sunuyor. Yeteneklerinizi sergilemeye zorlayan bir grubun içinde olabilirsiniz. Sizin gibi dışa dönük birinin bulunması gereken ortamlar daha farklı olmalıdır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kendinizi bugün biraz yıpranmış hissedebilirsiniz. Yeterince vitamin almıyor ya da dinlenmiyorsunuz. Hayatınızdaki ciddi ve yorucu meseleler enerjinizi alıyor olabilir. Temponuzu biraz yavaşlatmalısınız. Bugün, günlük hayatınızın tüm genel ayrıntılarına öncelik verin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün aşk ve sevgi sizin için ön planda. Sevdiklerinizle küçük bir yolculuk planlayabilirsiniz. Öngörüleriniz, sorunların üstesinden gelmenize yardım ediyor. Gelecek birkaç hafta kasvetli geçebilir. Ancak sonra her şey tersine dönecek ve pırıl pırıl günler yaşayacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bu sabah kendinizi biraz yorgun ve depresif hissedebilirsiniz. Sorumluluklar bazen ruhunuza aşırı yükleniyor. Kısa bir tatile ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Sadece uygun zamana karar vermekte zorlanıyorsunuz. Bunun üzerinde durmalısınız çünkü bu tatil moralinizi düzeltmenize yardımcı olacak. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, işlerinizi planlama konusunda iyi bir gün olacak. Önemli belgeleri dosyalamanız ve gereksiz materyallerden kurtulmanız gerekebilir. Bunu yapmak için zaman ayırmak uzun vadede size daha fazla zaman kazandıracak. Aşk hayatına gelince, açık olun. Zevkinize engel olabilecek yanlış anlamaları temizleyin. Her şeyden önce, eğlencenin tadını çıkarın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün hasta olmamanıza rağmen bir sağlık kontrolünden geçebilirsiniz. Bunun için ideal bir gün. Son zamanlarda çok fazla enerji harcıyorsunuz ve vücudunuza daha iyi bakmanız gerekiyor. Bu konuda tembel olmayın. Güne iyi bir kahvaltıyla başlayın, yürüyüş yapın ve yepyeni bir günün tadını çıkarın!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün sizin için huzurlu bir gün. En iyisini yaptığınızdan emin olun, çünkü bu fırtına öncesi sessizlik olabilir. İşyerindeki arkadaşlarınızla bir tartışma yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda, bir değiş tokuş söz konusu olabilir. Bazı profesyonel bağlarınızı güçlendirmek için ideal zamandasınız. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün çevrenizdeki insanlar hakkında düşünüyor, onları analiz ediyorsunuz. Bir şeyleri “görmeye” başlayacaksınız, kafanızdakiler netleşecek. Artık her açıdan incelemek, düşünmek ve yorumlamak zorunda kalmayacaksınız. Gün boyunca paylaştığınız teoriler başkaları tarafından tekrar tekrar onaylanacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizin için sakin, ferah ve rahat bir gün. İçinizdeki sıkıntı yavaş yavaş yok olacak. Olaylara daha olumlu bir bakış açısıyla yaklaşıyorsunuz. Bir zamanlar aşılmaz görünen sorunları şimdi neredeyse yardım almadan çözüyorsunuz. Bu şansı iyi değerlendirin!

25.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.