Astroloji takipçileri için Yüksek Topuklar’da 25 Kasım 2017 burç yorumları yayınlandı. 25 Kasım günlük burç yorumları ile burcunuza ait özellikleri bu sayfada bulabilirsiniz.

yeni-burc-yorumlari

Günlük burçları yorumları 25 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Bugün ortak bir iş veya proje konusunda ciddi adımlar atabilirsiniz. Öğrenci koçların başarıları, çalışan koçların ise iş verimliliği artabilir. Bu sıralar yurtdışı yolculukları söz konusu olabilir.

BOĞA BURCU

Bugün maddi sıkıntılarınızın çözümü için uğraşabilirsiniz. Sorunlarınızı birileriyle paylaşarak destek alabilirsiniz. Bu dönem içerisinde çıkar ilişkileri çoğalabilir, bazı çevrelerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte işlerinize her zamankinden daha fazla odaklanın.

İKİZLER BURCU

Bugün hem işte hem de aşkta ani başlangıçlar olabilir ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Bugünlerde bir aşk teklifi alabilirsiniz veya birilerine açılabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda da samimiyet artışı ve denge sağlamlaşması olabilir. Dostlarınızdan maddi ve manevi destek alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bugünlerde iş ve mesleki yaşantınızda daha dinç ve daha sağlam durabilirsiniz. Bu dönemde daha da bir cesaretlenip olumsuzlukları üzerinizden atabilirsiniz. Yeni bir iş yeri açmak gündeminizde olabilir.

ASLAN BURCU

Bugün yolculuğa çıkma kararı alabilirsiniz. Bu yolculuk biraz yorucu ve işle alakalı olabilir. Sosyal aktiviteleriniz bugünlerde olumlu yönde artabilir. Genellikle evlilik, düğün, nişan gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Çevrenizi zeka ve asilliğinizle etkilemeye devam edeceksiniz.

BAŞAK BURCU

Bugün hem sağlınız hem de işinizle ilgili sorunları düşünüp çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Bir yakınınızın da sağlık problemi konusunda sıkıntıları olabilir. İş yeri değişimi gündeminizde olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizi öneriyoruz.

TERAZİ BURCU

Bugün cazibeniz ve ışığınız yükseliyor, özellikle iş yerindeki tavırlarınız insanları size çekiyor. İnsanlar size adeta hayranlıkla bakıyorlar. Aşk ve evlilik hayatınızda da şansınız artabilir. Aşk ve evlilik seçimlerinizde mantığınız sizi yönlendirebilir.

AKREP BURCU

Bugün işle ilgili bir yolcuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk çok ağır veya kötü değil, sadece biraz sorumluluk gerektirebilir. Taşınma ve iş değiştirme gündeminizde olabilir. Sağlık anlamında biraz daha dikkatli olun ve kendinize zaman ayırmaya çalışın.

YAY BURCU

Bugün aşk ve sosyal yaşantınızdaki küslükler yerini barışa ve ferahlamaya bırakabilir. Akrabalarınızla olan iletişiminiz artabilir. Aşk ve duygu dünyanız canlanırken, heyecan verici aşk adımları atabilirsiniz. Konuşma tarzınızla insanları olumlu etkiliyorsunuz.

OĞLAK BURCU

Veriminizi arttıracak yeni bir iş yerine veya yeni bir eve taşınabilirsiniz. Bu süreçte hangi alanda değişim yaşarsanız yaşayın sizin veriminize ve size iyi gelebilir. Ev alımı satımı konularında hareketli bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Maddi anlamda kazanç artışı yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Resmi işlerin gündemde olacağı bir süreç olabilir. Ancak aklınızda soru işaretleri varsa yeni adımlar atarken aceleci olmayın. Bu sıralar harcamalarınız artabilir. Para konularında dikkat etmeniz gerekebilir.

BALIK BURCU

Aklınızdaki planlarınız için masraflarınız ve harcamalarınız artabilir. Özellikle bu harcamalar bir plan ya da proje içinse, kısa sürede karşılığını alabilirsiniz. Yeter ki aceleci davranmayın ve mantıklı olun. Bu süreçte kıyafet tarzınızı değiştirebilir, hayatınızda yenilikler yapabilirsiniz.

25.11.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz.