Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 25 Eylül 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 25 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün romantik bir buluşma planlıyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, hazırlanmak için acele etmeyin. Partneriniz muhtemelen geç kalacak. Kontrolü dışında gerçekleşen olaylar yüzünden beklemek zorunda kalabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın. Korkunç senaryoları aklınızdan çıkarın. Geç olsa bile bu gece bu buluşma gerçekleşecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün evinize gelen bir misafir size bazı dedikodular anlatabilir. Dedikoduya zaman ayıracak tipte biri değilsiniz, ancak misafiriniz fazlasıyla ikna edici olabilir. Duyduklarınıza karşı şüpheci olun, biraz abartılmış olabilirler. Söz konusu kişiler hakkında fikirlerinizi değiştirmeden önce biraz bekleyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün özel biri için son dakika hediyesi bakabilirsiniz. Aklınızdaki hediyeyi bulmak için birkaç mağaza gezmeniz gerekebilir. Hayal ettiğiniz gibi bir şey bulamamak hayal kırıklığı yaratacak, ama umutsuzluğa kapılmayın. Başka seçenekler var. İnternetten sipariş verebilir veya başka bir tercih yapabilirsiniz. Rahatlayın ve alışverişin keyfini çıkarın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bazı şeyler size yanlış gelebilir. Eviniz istediğiniz gibi görünmüyor, mobilyalarınızın onarılması gerekiyor olabilir. Bu durumdan hiç mutlu değilsiniz. Mükemmeliyetçiliğiniz harekete geçmeniz için sizi dürtüyor. Biraz bekleyin, yarın her şey gözünüze daha farklı görünecek.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bir toplantı bahanesiyle arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz gerekebilir. Ancak hava şartları kendinizi biraz huzursuz hissetmenize neden olacak ve evinizde kalmak isteyeceksiniz. Yine de hazırlanıp evden çıkmak için çaba göstermelisiniz. Gündüz ne yaparsanız yapın ama akşamınızın tadını çıkarın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün parasal anlamda sıkışık olduğunuzu fark edebilirsiniz. Muhtemelen paniklemeyeceksiniz, ama biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kendinizi toparlamak için zaman kaybetmeyin. Para her zaman kazanılabilir. Rahatlayın, kemerinizi biraz sıkın, harcamalarınıza dikkat edin. Yakında bunlara dikkat etmenize sevineceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, son zamanlarda ailenizi veya partnerinizi iş nedeniyle ihmal etmiş olabilirsiniz. Bugün yapmanız gerekenler, onlarla vakit geçirmek ve onları objektif bir şekilde dinlemek olmalıdır. Acil olan işlerinizi erkenden halledin ve ardından sevdiklerinize gidin. Onlar sizin için her şeyden önemli!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bir meditasyon grubu ile bir araya gelebilirsiniz. Bu etkinlik sayesinde manevi boyutlara ulaşabilirsiniz. Gruptaki insanlarla kendinizi rahat hissediyorsunuz, sağladıkları arkadaşlık ve destek için minnettarsınız. Bu duygu, bazı zor zamanlarda size yardımcı olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, aşkla ilgili meseleler son zamanlarda sizin için iyi gidiyor, ancak bugün eşinize veya sevgilinize ulaşmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Zamanınızı onu aramakla kaybetmeyin. Er ya da geç sizinle iletişim kuracaktır. Kendinizi oyalayacak bir aktivite bulun ve biraz eğlenin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün hesaplarınızı gözden geçirebilir ve düşündüğünüzden çok daha az olduğunu görebilirsiniz. Bu ciddi bir durum değil ama yine de hayal kırıklığı yaratacak. Bu durumu unutturacak yeni bir sözleşme gündeme gelebilir. Eksiklikleri telafi etmenin bir yolunu buluyorsunuz. Bu arada, harcamalarınızı kısmalısınız, böylece projeleriniz hayata geçene kadar mali durumunuz sağlıklı kalır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün size gelen talepler karşısında mutsuz hissedebilirsiniz. Devam eden şeyleri ve değişiklik yapmak istediğiniz yeri düşünün. Bir karara vardıktan sonra, bunu uygulamaktan çekinmeyin. Bu, büyük bir fırsatı beklemek ve hepsini aynı anda yapmaktan daha kolay. Adım adım hareket etmek daha tatmin edici sonuçlar getirecektir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bir ilişkiniz varsa, bugün sevgiliniz size karşı tuhaf tavırlar sergileyebilir. Bu kafa karışıklığına neden olacak ve bununla nasıl başa çıkacağınızı tam olarak bilemeyeceksiniz. Bekarsanız, çekici biriyle tanışabilirsiniz. O kişinin iletişim bilgilerini almayı sakın unutmayın! Sonra çok pişman olursunuz.

25.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.