Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 24 Şubat 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 24 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün çeşitli görevlerle meşgul olabilirsiniz. Merakınız odaklanmayı zorlaştırıyor. Bugün etkili olan bazı dürtüler meydana gelebilir. Bir düşünce veya inanç konusunda başkalarına sabırsız davranıyorsunuz. Bazen kaçmak için fırsat arayacaksınız, ancak bunu nasıl ve ne zaman yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bir tarafınız sosyalleşmek bir tarafınız yalnız kalıp dinlenmek istiyor. Arzular ani bir şekilde kendini gösterebilir. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün ilişkilerinizde rekabetçi olabilirsiniz. İnsanlar size karşı bir sıcak bir soğuk. Bu onları anlamanızı zorlaştırıyor. Arkadaşlarınızla ve sevgilinizle yaşanan tartışmalarda, takdir edilmediğinizi ve eleştirilere maruz kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bu sizi şaşkına çevirecek. Duygularınız son derece karmaşık. Derine inerek asıl sorununun ne olduğunu göreceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün duygularınızı keşfetmek için iyi bir zaman. İnsanlar bugün sizi hızlı bir şekilde sinirlendirebilir. Onlardan size karşı doğru ve açık olmalarını isteyebilirsiniz. Tartışmaların gündeme gelmesi bugün çok kolay olacak. Bu tartışmaların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Kendinizi işinize, hedeflerinize verin. Harekete geçmek, dinlemek ve gözlemlemek şu an size en çok fayda sağlayacak hareketlerdir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, monotonluk, hayal kırıklığı ve gereksiz tartışmalar bugün canınızı biraz sıkabilir. İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorsunuz. Hayatınızdaki rutinleri değiştirmenin yollarını düşünün, böylece yaşamakta olduğunuzu hissedebilirsiniz. Yakınlarınızla farklı bakış açılarına sahip olmanız, işlerinizi zorlaştıracak gibi görünüyor. Her ikisinden de vazgeçemiyorsanız, bakış açılarını doğru bir şekilde değerlendirmeyi denemelisiniz..

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün artan arzuları ve gerçek ihtiyaçları karşılamak için daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Biriyle duygusal yakınlık gündeme geliyor ve bu yakınlık sizi fazlasıyla heyecanlandıracak. Mevcut ilişkileriniz size bir şey katmıyorsa ve hayal kırıklıklarına neden oluyorsa onlara biraz ara verebilirsiniz. Bugün hızlı hareket etmekten kaçının. Dinleme ve gözlemleme, değerli bilgiler elde etmenize yardımcı olabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, duygularınızla hareket etmemeniz bugün sorunlara neden olabilir. Ani bir istekle büyük adımlar atmaktan kaçının. Sabrın değerini anlamak size yardımcı olacak. Çevrenizdeki sabırsız kişiler sizi kötü etkiliyor olabilir. Sorumluluklarınız ve özel hayatınız arasında gidip geliyorsunuz. Neye daha fazla ilgi göstermeniz gerektiğini tam olarak kestirememişsiniz. Öncelikle biraz durup düşünün ve tüm konuları önem sırasına göre listeleyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayatınızdan çıkıp giden kişiler için bugün biraz üzüntü duyabilirsiniz. Kendinizi eksik hissetmek yerine, gerçek ihtiyaç ve arzulara odaklanın. Bugün duygusal ilişkiler gündeme gelebilir. Karşınızdakini anlamak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Konuşmalarınızda tartışmalar meydana geliyor. Sizin için bugün en yararlı hareket, eylemden ziyade gözleme vakit ayırmaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugünkü cazibenizin etkileri fazla uzun sürmeyebilir. Harcamalara dikkat etmenizde fayda var. İlişkilerinizle ilgili ne istediğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Buna sebep olan fikir çatışmaları, duygularınızı da olumsuz yönde etkileyecek. Bugün en iyi sonuçları elde etmek için, para dahil tartışmalı konular söz konusu olduğunda duygusallıktan kaçının.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, zorlu bir ilişki bugün gerilmenize neden olacak. Meydana gelen tartışmalar sizi kötü etkileyebilir. İnsanların kışkırtmasıyla memnuniyetsizliğiniz artıyor. Daha önce yaşanan hayal kırıklıklarının üstesinden gelmek için bazı yollar keşfedebilirsiniz. Çevrenizdekilerin sizden istedikleri, sizi zorluyor. Biraz dinlenmeye ve yalnız kalmaya çalışın. İşleri yoluna sokmak için buna ihtiyacınız olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak, bugün ilişkiler biraz huzursuz olabilir. Bu durumu değiştirmek için bir şeyler yapmak istiyorsunuz ancak yeterli enerjiyi kendinizde bulamıyorsunuz. Çözüm üretmek için biraz daha derine inmeniz gerekecektir. Arzular yoğunlaşıyor, ancak birdenbire ortaya çıkanlar size pek fayda sağlamayabilir. Bugünden itibaren kendinizi daha sabırlı ve daha güçlü hissedeceksiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün farklı bir şeyler yapma konusunda fazla baskı hissedebilirsiniz. Sabırsızlık ve aceleci tavırlar tartışmalara neden olabilir. Bu nedenle, önce arzularınızı netleştirin ve sonra onlar için güçlü fikirler üretin. Günün ilerleyen saatlerinde heyecan verici iyileştirmeler veya değişiklikler yapmak için motivasyonunuz artacak. Önemli kararlar, siz ve çevrenizdeki insanları uzun vadede etkileyebilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, çaba gösterdiğiniz ve zorlandığınız konular, istediğiniz sonuçları doğurmayabilir. Mevcut durumdan duyduğunuz memnuniyetsizlik, sizi iyileştirme konusunda motive edecek. Bununla birlikte, özellikle patronlar, anne-babalar veya otorite sahibi diğer kişilerle yaşayacağınız sürtüşmeler, sizi uzun vadede kötü etkileyebilir. Bugünkü konuşmalarınızdaki yanlış anlamalara dikkat edin.

24.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.