Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 24 Ocak 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 24 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün, eylemleriniz, en çok sevdiğiniz kişiler tarafından fark edilmenizi sağlayacak bir şeyin temelini atmaya yardımcı olacak. Düşünceli davranın ve ileriye dönük planlar yapın. Hayatınızda gerçek bir değişim var ve bu uzun zamandır umduğunuz şeydi. Dilediğiniz şeyi elde etmek üzeresiniz, hazır olun!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, arkadaşlarınızla aranızdaki tutumunuz çok iyi. Onlar üzerinde çok fazla etkiniz var. Bu, güçlü bir uyum yaratıyor. Kişiliğinizle ilgili insanları cesaretlendiren ve sadakat uyandıran bir şey var. Kimseyi korkutmadan ilham verebildiğiniz için kendinizle gurur duymalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yeni bir fikir için ilk adım atılabilir. Yeni fikirlerinizi uygulamaya koymak önemli ve ödüllendirici bir iştir. Etrafınızdaki pozitif enerjiden faydalanın. Yapılacaklar listenizin başına üzerinde çalıştığınız projeyi veya hedeflerinizi koyun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün pozitif ve cömertsiniz. Moralinizi artırmak için bir desteğe ihtiyacınız yok. Bu pozitif enerjiyi yaşamınızdaki insanlara da bulaştırmalısınız. Bu yüzden, bugün onlarla bir öğle yemeği yiyebilir veya bir eğlence düzenleyebilirsiniz. Hayatınızda yeni bir şey ortaya çıkıyor ve topu alıp koşmak size kalmış!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bazı önemli insanlara hayat kurtaran bir fener olarak hizmet verebilirsiniz. İçgüdüleriniz doğru hedef, bu yüzden bugün onları dinleyin. İnsanlar doğru kararları vermelerine yardımcı olmanız konusunda size güveniyorlar. Onlar için çok değerli bir işbirlikçisiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, çevrenizde olup bitenler hakkında daha fazla farkındalık kazanmak önemli bir sorumluluktur, ancak yaşamınızı nasıl yaşadığınız ve diğer insanların yaşamlarını nasıl yaşadıkları arasında bir karışıklık da yaratabilir. Bugün, başkalarının yaptığı seçimlere saygı duyulması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Başa çıkmak istediğiniz belirli konular varsa, onlar hakkında bir şeyler yapmak için bol miktarda enerjiniz olacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün biraz sıkılabilirsiniz. Bu sıkıntıyı gidermek için bir şeyleri gerçekleştirmeye başlamak zorundasınız. Hayatınıza geniş bir bakış açısıyla bakın. Mücadele ettiğiniz bir konuya çok fazla önem veriyor olabilirsiniz. Bunun arkasına koyduğunuz duyguların bir kısmını bırakın gitsin. Böylece, çok daha kolay karar verebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün, hayatınızda sizi mutlu etmeyen şeyleri değerlendirmek için mükemmel bir zaman. Kafanızı karıştıran bir ilişki varsa, henüz rahat yeni kararlar alıp almayacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Gerçekleri ve duyguları gözden geçirmek için biraz zaman ayırın. Er ya da geç, işler yoluna girecek ve çok daha net olacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, büyük bir karar alma sürecinin tam ortasında olabilirsiniz. Gerçekten ne istediğinizi anlamaya çok yakınsınız. Sonunda sağlam bir sonuca varacağınıza inancınız olsun. Sosyal olarak çok aktifsiniz. Bekarsanız, bir davet için hazır olun. Eğer bir ilişkiniz varsa, ciddi konuları konuşmanın zamanı geldi.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bazen hayatınızın heyecan ve zorluklarına kendinizi o kadar çok kaptırıyorsunuz ki, günler hızlıca akıp gidiyor. Ama zaman geçtikten sonra bir daha geri alamazsınız. Bu yüzden her gün tecrübe etmeniz gereken şeyler olduğunun farkına varmalısınız. Etrafınızdaki insanları ve olayları dikkate alın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bitmemiş bir işi çözmeye odaklanabilirsiniz. Bu iş hakkında biriyle tekrar temasa geçip neler olduğunu çözmeniz gerekecek. Aynı düşüncelere sahip değilseniz küçük planlar büyük baş ağrılarına dönüşebilir. Utangaç olmayın, konuşmanız gereken insanlarla bağlantı kurmak için telefona sarılın. Günün sonunda gösterdiğiniz çaba için minnettar olacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün yeni keşfettiğiniz bir hobiyi veya fikri geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu, evinizle ilgili bir uğraş gerektirebilir. Daha sonra pişman olabileceğiniz bir işe kalkışmak yerine, günü basit işlerle geçiştirin.

24.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.