Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 24 Ocak 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 24 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, fikrini değiştiremeyeceğiniz biriyle zamanınızı boşa harcamayın. Israrcı tavırlarınız size zaman kaybettirmekten ve zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Eğer bir şeyler yapmak istiyorsanız, harekete geçmenin zamanı geldi. Yakınlarınıza da amaçlarına ulaşmaları için yardımda bulunmayı ihmal etmeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, zarar vermek için etrafınızda dolaşan ve size yakınlık gösteren biri var. Bu insanı kendinize biraz daha yaklaştırırsanız kavgalar ortaya çıkabilir. Güçlü bir görüşe sahip olmanız karşınızdaki kişiyi korkutmaya yetecek. Bu kişi daha sonra sizinle daha samimi bir paylaşımda bulunmak isteyebilir. Ancak nasıl davranacağı konusunda biraz bilgiye ihtiyacı olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, samimi arkadaşlarınızla eğlenceli bir etkinliğe davet edilebilirsiniz. Desteğinizi her durumda onlara göstermeye dikkat edin. Yalnızca iyi günlerde değil, sıkıntılı günlerde de onların yanında olmalısınız. Başkalarına olan sadakatiniz, test edilmek istenecek. Bunun sonucunda bazı tartışmalar meydana gelebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, aklınızdaki insan profilleri gerçekte istediğiniz gibi olmayabilir. Bugünlerde yakınlarınızın sizden bir şeyler gizlediğini düşünebilirsiniz. Onlar hakkındaki düşüncelerinizi dürüstçe ifade etmenizde fayda var. Duygusal haliniz son derece güçlü, bu yüzden olayları avantaj olarak kullanın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, görüşlerinizi ifade etme konusunda son derece yeteneklisiniz. Bununla birlikte, dünyayı sizinle paylaşan başka insanlar olduğunu unutmayın. Onlarla ilgili fikirlerinizi dile getirirken bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Düşüncelerinizi ifade etmek sorun değil, ancak duygularınızı ifade etmek tamamen farklı bir konudur. Duygularınızı başkalarıyla paylaşmadan önce iyice düşünün.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, başkalarının davranışlarını bilmeden kontrol ediyorsunuz. Bu tutumunuz tepki çekmenize neden olabilir. Bugünlerde duygusal patlamalara hazırlıklı olun. Herkesin hatalarını ve sorumluluklarını üstlenmek zorunda olmadığınızı bilin. Kendi kişisel konularınızla uğraşmak için zaman ayırmanın tam vakti.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün beklenmedik durumlardan sakının. Esnek tutumunuz, bugünün sunacağı olası çarpıklıkları ve dönüşleri ele almak için işe yarayacak. Planlarınızda terslikler yaşayabilirsiniz. Bu durumda yakınlarınızı ve kendinizi üzmekten vazgeçin. Her türlü sorunu kolayca çözebilecek güce sahipsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kabuğunuzdan çıkıp çok uzak yerlerde olmaya çalışmayın. Farklı seçenekleri keşfedene kadar üzerinde olmak istediğiniz tam yolu asla bulamazsınız. İyi haber şu ki, duygusal olarak oldukça güçlü hissedeceksiniz. Böylece, otoriteye sahip insanlara yaklaşma konusunda kendinize güven duyacaksınız. İçinde bulunduğunuz projeye saygınız ve inancınız artıyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, çevrenizdekilerin size karşı hassaslaştığını düşünebilirsiniz. Onlara karşı güler yüzlü ve hoşgörülü davranın. İnsanların size güvenmesini istiyorsanız, kendinizi hak ettiğiniz seviyeye getirebileceğinizi kanıtlamanız gerekir. Yakınlarınızın ihtiyaçlarını daha iyi anladığınızı onlara gösterin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, belli başlı bir meselenin ele alınması için kendinizi iyi hissetmiyor olabilirsiniz. Her zamankinden daha fazla duygusal güce sahipsiniz. Her ihtimale karşı bu hissi sürdürmenin önemli olduğunu göreceksiniz. Diğer insanlar sözleriyle sana zarar vermeye çalışabilir, ancak söylediklerini dikkate almanızda fayda var. Gerçekleri mi söylüyorlar yoksa sadece onların fikirleri mi? Bunu doğru tespit etmelisiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, birinin küçük, düşüncesiz yorumunun, tüm gününüzü mahvetmesine izin vermeyin. İnsanlar para, duygu ve sevdiklerine verdikleri değer konusunda cimri davranabilirler. Onların yanlışlarını söylediğinizde size tepki verebilirler. Yine de dürüst olun ve fikirlerinizi belirtin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, son zamanlarda kendinizi biraz yorgun ve yıpranmış hissediyor olabilirsiniz. Vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı olduğunu öğrendiğinizde kendinize yeni uğraşlar edinmekten vazgeçin. Kalabalığa atılmak ve eğlenmek size son derece cazip gelecektir. Çevrenizdeki tek bir şeyi gözden kaçırmak istemiyorsunuz. Ancak, vücudunuzdan gelen önemli mesajları gözardı etmemenizde fayda var.

24.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.