Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 24 Mart 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 24 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün okuduğunuz büyüleyici bir makale, kendinize bir hikaye yaratmak için size ilham verebilir. Aklınız ilginç ama karmaşık karakterleri tasarlamak için çok uygun. Hikayeyi çocuklarınıza, yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Onu bir romana dönüştürmeye bile karar verebilirsiniz. Fikirlerinizi not alın ve yarın tekrar gözden geçirin. Devam etmek istiyorsanız, asla pes etmeyin!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, önemli bir kayıp nesne, belki bir tür kağıt bugün dikkatinizi çekebilir. Bu ilk başta sinir bozucu olacak, çünkü evin içinde bir yerde olması gerektiğini biliyorsunuz. Ancak bir türlü bulamıyorsunuz. Bu nesne, asla hayal edemeyeceğiniz bir yerde yeniden ortaya çıkabilir. Evinizde dağınık olan yerlere bakmanızda fayda var.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün biri ya da bir eşya ortadan kayboluyor. Herkes en kötüsünü hayal ediyor olabilir. Dedikodular çok hızlı yayılıyor. Söylentilere kulak vermek adalet duygusuna hitap etmiyor; yine de merak ediyorsunuz. Bu kişi veya eşya ortaya çıktığında, herkes bir rahatlama ve hayal kırıklığı yaşayacak. Gizemler yavaş yavaş çözülüyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün uğraşmanız gereken bazı evraklar olabilir. Bugünkü çalışmanız, finansal geleceğiniz için büyük bir fark yaratacak. Bu bir sözleşme, bir anlaşma veya bir tür anlaşma olabilir. Her neyse, ilerlemeden önce biraz yardım almanız gerekebilir. Anlaşılması zor bir dil mevcut. Bazı maddeler size doğru gelmeyebilir. Kafanızdaki soru işaretlerini bugün çözmeye çalışın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün psikolojinin incelenmesi size çok çekici gelebilir. Bazı yeni keşifler ilginizi çekiyor. Konuyla ilgili kitaplar bulmak için dışarıya çıkabilirsiniz. Bunu takip etmek için iyi bir zaman. Zihniniz bu keşifler için doğru yerde. Çevrenizdekiler de sizi sonuna kadar destekliyor ve size ışık tutuyor.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün astroloji, simya gibi gizemli ve ilgi çekici konulara yönelebilirsiniz. Gerçekçi düşünmeyi seviyorsunuz, ancak bugün gerçekçi olmayan bilgi alanlarını dayanılmaz buluyorsunuz. Bu konularda özel bir hediye alabilirsiniz. Konu hakkında bilgi edinin ve yeni keşiflere kendinizi açın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir grup etkinliğine katılabilirsiniz. Oradaki çözümsüz gizemler tartışmalara yol açabilir. Merak uyandıran konular, herkesin ilgisini çekiyor. Herkesin ortaya koyduğu fikirler hakkında, zihinsel notlar almak isteyebilirsiniz. Olası çözümler öneren kişiler, size haklarında çok şey söyleyebilir!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün genç bir meslektaşınız iş yerinizi tuhaf koşullar altında bırakabilir. Bu sizin için bir şok olacak. Bu kişiye son derece düşkünsünüz. Ayrılmanıza neden olacak hakikat ortaya çıkıyor. Dedikodular yayılabilir, ama hiç oralı olmayacaksınız. Sağlık açısından çok şanslı bir dönemdesiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün spiritüel olaylar, çok güçlü bir şifa deneyimi sağlayabilir. Baskı altında olan geçmiş travmalar yüzeye çıkıyor. Onları serbest bırakmanın tam zamanı! Bu sersemlemiş hissetmenize neden olabilir, çünkü bu arınma ruhunuzda boşluklar açacak. Endişelenmeyin; sonunda boşlukları yeni bilgi ve anlayışlarla dolduracaksınız. Şimdilik yürüyüşe çıkmaya ve kafanızı temizleyecek aktiviteler bulmaya özen gösterin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kendinizi dedektif gibi hissedebilirsiniz. Eksik bir nesne, entelektüel bir problem veya bir tür gizem hakkında, gerçeği bulmak için yeterince meraklısınız. Bu, gözlem gücünüzü eğitmenizin iyi bir yolu olacak. Sezgilerinizi de unutmamak gerek! Sezgi de muhtemelen başarınızda güçlü bir rol oynayacak.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün iş arkadaşınız ya da özel hayatınızdaki partneriniz ciddi sorunlarla meşgul olabilir. Bunları sizinle paylaşma olasılığı düşük. Bu konuda konuşmak istemeniz işe yaramayacak. Bu yüzden, sezgilerinize bağlı olarak hareket etmeniz gerekebilir. Sonunda, bu sorunun aile içinde yaşanan bir sağlık problemi olduğunu öğrenebilirsiniz. Kendinizi dışlanmış hissetmeyin. Zamanı geldiğinde en doğru şekilde iletişim kuracaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kapsamlı ve can sıkıcı bazı evrakların ele alınması gerekebilir. Bunlar tüm dikkatinizi vermeniz gereken şeyler. Bu yüzden sabahın erken saatlerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Anlaşılmaz bir jargonla dolu sözleşme zamanınızı alacak. Dili daha iyi anlamak için birinden yardım isteyebilirsiniz. 

24.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.