Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 24 Kasım 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 24 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün, onu ruhunuzu bulmak için bir arayış içerisine girebilirsiniz. Beklenmedik bir fırsat, sizi ve çevrenizdekileri şaşırtacak. Ancak bu fırsatı değerlendirmek için bazı zorlu süreçlerden geçmeniz gerekebilir. Bu yola girin ve sizi nereye götüreceğini görün! Heyecan verici maceralar yaşayacaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bazı güçler sizin daha hızlı bir tempoya girmenizi istiyor. Kendinizi geriye doğru itmek yerine bu güçlerle savaşın. İnsanlara ne yapmak istediğinizi dürüstçe anlatabilirsiniz. Endişelenmeyin, ne olursa olsun, itibarınıza bir zarar gelmeyecektir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, geleceğiniz konusunda fikir sahibisiniz. Bu yüzden, kimsenin umutlarınızı ve isteklerinizi etkilemesine izin vermiyorsunuz. İçsel gücünüzü arttırmak ve sağlam durmak için doğru zamandasınız. Enerjiniz son derece yüksek. Dışarı çıkın ve enerjinizi keyif alacağınız aktivitelere harcayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, eylemler bugün hızlı ve yoğun olabilir. Her şey için hazırlıklı olun. Başkalarıyla etkileşim kurmadan önce zihinsel olarak kendinizi dengeleyin. Şiddet duyguları ortaya çıkmaya yatkındır. Duyduğunuz öfkeyi serbest bırakma dürtüsüyle savaşmayın. Onu uygun bir şekilde yönlendirin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün hayatınız hakkında yeni şeyler öğrenmekten gerçekten keyif alıyorsunuz. Gün boyu beklenmedik iyi haberler gelebilir. Kaç yaşında olursanız olun, elinizdeki fırsatları her zaman iyi değerlendirin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün eğlenceli hava, bir anlaşmazlığa dönüşebilir. Tartışmaya girdiğiniz kişi açıkça veya sakince düşünmeyebilir ve sizinle kavga etmek için can atıyor olabilir. Sizi hoş olmayan bir şeye çekmenize izin vermeyin! Bu kişinin kanıtlayacak bir şeyi var ve bu gerçekten sizi hiç ilgilendirmiyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ilişki konusunda takıntılı bir arkadaşınız bugün sinirinizi bozabilir. Bu arkadaşınızın düşünceleri karşısında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ancak, teşvik sözleriniz ona yardımcı olacaktır. Yaşamın güzelliklerinden bahsederek onu sakinleştirebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yakın zamandaki çatışmalarınızın birçoğu belirsiz faktörlerden kaynaklanıyordu ve yaptığınız konuşmalar duruma netlik getirmiyordu. Neler olup bittiğini anlamak için çok uğraşırsanız, bugün sizin için çok sinir bozucu bir gün olabilir. Bugün, sadece tartışmaları önleyin ve zamanınızı bu konuya harcamayın. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün girdiğiniz her ortamda eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Mizah anlayışınızın etrafınızdaki buzun kırılmasında ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. Çocuklarla bağlantı kurmak için özellikle güçlü bir yeteneğiniz var. Şakalarınız çevrenizdekilere iyi bir insan olduğunuzu hissettiriyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, birçok yeni başlangıçtan sonra hayatınızda çok fazla sonla karşı karşıya kalıyorsunuz. Size yakın olan bir kişinin kaybını ele alabilirsiniz. Bu kişi daha iyi bir gelecek için yola çıkıyor, o yüzden neler yaşadığı konusunda endişelenmeyin. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün burnunuzun dibinde yaşanan bir olayı fark edebilirsiniz. Bu gizli olayın aniden ortaya çıkmasıyla tepkinizi kontrol edemeyebilirsiniz. İnsanların yükselen duygusal durumu nedeniyle bir patlama yaşanması mümkün. Siz her şeye rağmen kontrolü elden bırakmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, kafanızı karıştıran durum bugün nihayet netlik kazanıyor. Birinin geçmiş davranışlarıyla ilgili gizli ayrıntılar açığa çıkabilir ve aniden karşınızdaki insanın tamamen farklı bir insan olduğunu görebilirsiniz. Ona sırtınızı henüz çevirmeyin. Bugün, sadece bu yeni bilgilerin size gelmesine izin verin. Yarına kadar her şey çok daha net olacak.

24.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.