Astroloji meraklıları için her yeni gün yeni bir heyecan olarak başlıyor. 24 Kasım burç yorumları ile hangi burcu ne bekliyor hep birlikte bakalım…

yeni-burc-yorumlari

24 Kasım 2017 günlük burç yorumları belli oldu!

KOÇ BURCU

Uzun süredir derin bir nefes alıp arkanıza yaslanamıyordunuz, hep bir zorlanma içerisindeydiniz. Bugün hayatımda neler oluyor, kimlerle nasıl iletişimler kuruyorum, nasıl ilişkiler yaşıyorum? gibi soruları kendi içinizde sorgulayabilirsiniz. Hatalarınızın farkına varıp ruhsal bir yükselme yaşayabilirsiniz. Bugün  her konuda rahatlıkla geçmişi geride bırakabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Bugün üzerinizde yorgunluk ve halsizlik hissedebilirsiniz. Huzur sizin için ön planda, huzurunuz yoksa kesinlikle keyfiniz ve yaşam enerjiniz yok oluyor. Bu aralar sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyoruz. Bugün kafanızı sorular ve cevaplar meşgul edebilir, düşünceleriniz ve duygularınız içinde kaybolabilirsiniz. Özellikle evli ve ilişki içinde olan boğa burçları tartışmadan anlaşmaya özen gösterin.

İKİZLER BURCU

Bugün sizin aşkta tamamlanma ve bütünlenme günü. Sevgili astroloji meraklısı ikizler, eğer evliyseniz ve çocuk sahibi olmak istiyorsanız bugün çocuk yapma kararı verebilirsiniz ve bunu eşinizle paylaşabilirsiniz. İkili ilişki ve birlikteliklerinizde denge ve uyumun ön planda olduğu bir gün. Sizinle iligili arkanızdan konuşanlar olabilir. Daha önce çalıştığınız işte hakkınızda yapılan dedikodular kulağınıza gelebilir. Size dedikodu taşıyanlara dikkat edin.

YENGEÇ BURCU

Bugün hareketlenmiş olan sosyal hayatınızda çözümleyemediğiniz birçok kişinin gerçek yüzünü görmeye emek harcayabilirsiniz. Sizlerin aklını karıştıran insanların sizlerle kurduğu iletişim samimi mi, değil mi? diye düşünebilirsiniz. Ayrıca araştırmak, görmek ve hatta yüzleşmek isteyebilirsiniz. Bugün ev, aile, yuva, anne, baba ve düzen konusunda hayatınızı komple kalkındırmak isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugün kendinizi ifade etmek ve partneriniz tarafından anlaşılmak konusunda güçlük çekebilirsiniz. Bu hafta adını koyamadığınız ve netleşemediğiniz konularda netliğe kavuşabilirsiniz. Bugün ilişkiler konusunda egolu davranışlar içinde olmamalısınız. Aynı zamanda sizi anlamayan sizi ve görmezden gelen bir ilişkideyseniz, yaşanacak olaylarla ilişki durumunun gidişatına siz karar vermelisiniz. Ayrıca bu hafta iş değiştirme kararı alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Bugün hayatınızdaki kişinin size göre yanlış gelen hatalarına tahammül etmekte zorluk çekebilirsiniz. Aşkta ani ayrılıklar, bırakma, terketme kararı alabilirsiniz. Bazen bazı bitişler hayatımızın sonuymuş gibi bir durum yaratsa da, aslında hiçbir şey hayatın sonu değildir. Her konuda kararlı olacağınız bir gün, net ve kesin bir ilerleme yaşayacaksınız.

TERAZİ BURCU

Bugün iş hayatınızda kendinizi eksik hisettiğiniz konularda algılarınız daha çok açılabilir. Sizin bu hafta başarı ve itibarınız yükselebilir. Yeni bir aşk bekliyorsanız, hayatınıza yeni kişiler katılabilir. Acele etmeyin önce arkadaş olmaya sonra partner olmaya çalışın. Bugün hayat sizden yana.

AKREP BURCU

Bugün iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da eski ilişkinize geri dönebilirsiniz. Bugün ruhunuzun neye ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gereken bir gün.

YAY BURCU

Bugün uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı ilişkilerden kurtulabilirsiniz. Gerek iş hayatında gerekse de özel hayatınızda yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Yeni başladığınız ilişkilere güven duymalı ve geleceğe ilerlemek konusunda emin adımlarla ilerlemelisiniz. Parasal konularda hırslı değil azimli davranmalısınız.

OĞLAK BURCU

Bugün gerek iş hayatlarınızda gerekse özel hayatınızda abartılı durumlar söz konusu olabilir. Bir konuyu abartarak anlatabilir ya da abartılı giyinebilirsiniz. Her şey yolundayken bu abartılar karşınızdakine şüphe verebilir. Size güven duygusunu kaybettirecek abartılı hareketlerden kaçınmaya çalışın.

KOVA BURCU

Bugün karşınızdaki kişiler sizi çıldırtmak için uğraşabilirler. Hiç sinirlenmeyin, neşeniz yerinde olsun. Gergin tavır ve davranışlar göstermeyin. Eğer bulunduğunuz durumlardan mutlu değilseniz, şartların size uygun olmadığını kabullenerek davranın. Bugün yalnızca aşk konusunda gerginlikler yaşabilirsiniz. Bel, bacak ağrılarınız olabilir, kırık ve çıkığa dikkat etmenizi öneriyoruz.

BALIK BURCU

Bugün yatırım yapmak isteyen arkadaşlarınıza yardım edebilirsiniz. Ancak o arkadaşınıza ne kadar güvendiğinizi sorgulamalısınız. Yeni arkadaşlıklara ve dostluklara açık olduğunuz bir gün. Size karşı duygusal ilişkilerde bazı entrikaların içinde bulunabilirsiniz. Bu kişileri gözden çıkarmayı başarmalısınız.

23.11.20178 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz.