24 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 24 Ekim 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 24 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bu sabah rüyanızın etkisiyle uyanabilirsiniz. Tüm günü sadece rüyayı düşünerek geçirmek sizin için iyi olmaz, bu durumun sizi delirtmesine izin vermeyin. Aklınızdaki küçük şeyleri analiz etmeyi denemelisiniz. Belki hatırladığınız bazı şeyler size yardımcı olur.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün aklınızda yasal konular olabilir. Belki de güvensizliklerinizin belli bir zorluğu olacak. Olayları biraz daha nesnel olarak görmelisiniz. Tanıdık birinden gerçekleri size olduğunu gibi anlatmasını isteyin. Günün ilerleyen saatlerinde biraz rahatlamaya ve hafiflemeye çalışın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün birinin yardımına veya tavsiyesine ihtiyacınız olabilir. Bunu istemekten korkmayın. Beceriksizliğinden ve bağımsızlığından gurur duyacaksınız. Çoğu zaman danışılan sizsiniz. Sizin de onlardan yardım isteme hakkınız var. Bu zayıflık belirtisi değildir. Yardım istemek bir güçtür, bunu düşünün.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün ailenizle çok fazla zaman geçirebilirsiniz. Bu sizi bir süre sonra sıkabilir. Aile üyeleriyle özel bir zaman geçirme zorunluluğu hissediyorsunuz. Umduğunuz gibi bir araya gelebilirsiniz, ancak tüm günü onlara ayırmak zorunda değilsiniz. Yalnızlığınızın tadını çıkarın ve biraz rahatlayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün evinize gelen misafirlerinizin hakkınızda ne düşündüklerini merak edebilir, biraz endişelenebilirsiniz. Endişeleriniz boşuna. Herkes güzel vakit geçirecek. Herkesin akılda kalacak bir gün olması muhtemeldir. Sadece elinizden gelenin en iyisini yapın, her zamanki samimi ve kendiniz olun.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün özel bir toplantıya katılabilir veya eski dostlarınızla karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen yeni arkadaşlar da yapacaksınız. Bunlardan biri, belki de sizden biraz büyük bir potansiyel sevgili olabilir. Rahatlayın, gevşeyin ve eğlencenin tadını çıkarın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sosyal olaylar olabilir. Bazı yaşlı ziyaretçiler, belki de aileniz, evinizi ziyaret edebilir. Bu oldukça sessiz bir ziyaret olacak. Daha sonra arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla dışarı çıkabilir ya da bir tür kutlamaya katılabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, aramak için beklediğiniz biri bugün bunu yapmayabilir, ve bu sizi biraz endişelendirebilir. Telefonu almak ve aramak için çekinmeyin. Unutulmadınız. Telefon ederseniz, bu kişi sizden haber almaktan memnuniyet duyacaktır. Sohbetten sonra, yürüyüşe çıkın ve biraz rahatlayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün parayla ilgili endişeleriniz olabilir. Beklediğiniz bir kontrol gelmemiş olabilir. Belki de aldığınız bir proje düşündüğünüzden daha uzun sürüyor ve beklenen ödemeler erteleniyor. Biraz gecikme olabilir, bu sizi endişelendirmemeli. Sabırlı olun ve endişelerle zaman kaybetmeyin

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, arkadaşlarla bir araya gelme arzusu bugün güçlü, ama umduğunuz kadar erken olmayabilir. İş veya ev işleri gecikmeye neden olabilir. Ancak, umutsuzluğa kapılmayın. Dışarı çıkacak ve planlandığınız gibi eğleneceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, ulaşmayı ümit ettiğiniz bir kariyer hedefi şu an belirsiz gözükebilir. Emeklerinizin boşa gitmiş olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Bu şekilde düşünmeyin. Henüz farkında olmadığınız çok gelişme var. Bu gelişmeleri duyduğunuzda, ilerlediğinizi anlayacaksınız. Bütün gününüzü iş hakkında düşünerek harcamayın. Rahatlamaya çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, iyi öğrenmeye çalıştığınız bir şey üzerinde çok fazla zaman harcıyor olabilirsiniz. Bugün bu konu her zamankinden daha kafa karıştırıcı olabilir. İlk bakışta size pek mantıklı gelmeyen yeni bir konseptle karşılaşabilirsiniz. Üzerinde fazla zaman harcamayın. Başka bir şeyler düşünün. Her şey anlamsız geliyorsa, sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

24.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın