Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Şubat 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi yavaşlatmak için kritik bir zamandasınız. Zihinsel olarak biraz heyecanlı hissedebilirsiniz. Bugün rutinlerinizle ilgili bir sabırsızlık olabilir. Ayrıca, devam ettiğiniz işleri yönetmekte zorlanabilirsiniz. Kariyeriniz ve itibarınızla ilgili endişeler gündeme gelecek. Gerilim dolu anlar bugün huzursuzluk yaratıyor. Geçmişten gelen kaygıları ve hayal kırıklıklarının üstesinden gelmelisiniz. Böylece, işleri kendi başınıza halledebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünkü sabırsızlığınız veya endişeleriniz yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Rutine odaklanmak için zorlanıyorsunuz. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sinir bozucu bir duruma karşı koyuyorsunuz. Bugün, görüş ayrılıklarına izin vermek ve diğer bakış açılarını değerlendirmek, gelişmenize ve endişelerinizin ötesine geçmenize yardımcı olabilir. İstikrarlı tutumunuz size yardımcı olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sıradan planlar, fikirler ve aktivitelerden sıkılabilirsiniz. Bazı şeyleri değiştirmek istiyorsunuz, fakat öncelikle nereye gittiğinizi bilmeniz gerekir. Böylece, enerjinizi doğru kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, pürüzler çıkabilir ve onlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Endişe ve korkunun, çalışmalarınızı veya ilişkilerinizi zayıflatmasına izin vermeyin. Bunun yerine, hali hazırdaki durumunuzu geliştirmeye yönelik, geleceği göz önünde bulundurarak, sağlam adımlar atın. Gerilimli anlarda yapıcı olmaya özen gösterin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yapacağınız bir görüşme, yeni bir fikri tetiklemeye yardımcı olabilir. Bazı sürpriz unsurlarla veya sürpriz bir haberle karşılaşacaksınız. Kendinizi aşırı bunalmış hissederseniz, sizi bunaltan şeylerden kurtulmak için adımlar atın. Bununla birlikte, size yakın olan insanlar bugünlerde oldukça zorlayıcı hatta saldırgan görünebilir. Kendinizi bir iktidar mücadelesinin veya zorlu bir kararın ortasında sıkışmış hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde kontrolü kaybetme korkuları yaşıyorsunuz. Kontrolü geri kazanmanın yollarını bulmak için biraz çaba göstermeniz gerekecektir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sürpriz unsurlar veya sürpriz haberler gündeme gelebilir. Bir değişiklik yapma konusundaki kararsızlığınız biraz gerginlik yaratıyor. Yeni şeyler denemekten ve yeni girişimlerden endişe ediyorsunuz. Heyecana kapılmayın ve sabırlı olmaya özen gösterin. İşlerle ilgili kendinizi çok fazla yük altında hissediyorsunuz. Yükü paylaşmanın, hatta bazılarından en iyi şekilde kurtulmanın yollarını düşünün.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün çevrenizdekiler, hayatınıza biraz fazla gürültü getiriyor olabilir. İlişkilerinizde gerginlik mevcut. Sizinle aynı görüşte olmayanlara fevri davranmaktan kaçınmalısınız. Yeni fikirler ve deneyimler arıyorsunuz, bunun bir sonucu olarak önceliklerden kolayca kaçınabilirsiniz. Çok hızlı kararlar vermemeye dikkat edin. Bugün baskılara ve hayal kırıklığına yenik düşmek ve uzun vadede çok fazla bir şey ifade etmeyecek şeyleri saplantı haline getirmek çok kolay olabilir. İlişkileriniz söz konusu olduğunda, güçlü gurur duygusu korkularınızı saklamanıza neden oluyor. Bu baskılardan bir kısmını serbest bırakmanın yollarını arayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün değişiklik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz, ancak neyin değiştirilmesi gerektiğini tanımlamak zor olabilir. İşleri hafifletmek için özel bir çaba sarf etmek isteyebilirsiniz. Başkalarının davranışlarıyla ilgili sıkıntılar gündeme geliyor. Kırgınlığınız artacak. Motivasyonunuzu düşürmeyin ve ayağa kalkmaktan korkmayın. Korkularınıza karşı koymak, küçük sorunlara çok hızlı tepki vermekten daha mantıklı olacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kararlarınızla uğraşırken, evinizde veya kişisel hayatınızda gerginlik yaşanabilir. Çok hızlı kararlar vermemeye özen gösterin. Çevrenizdeki zorlayıcı insanlar biraz sinir bozucu olabilir. Görüşünüze veya bakış açınıza bu aralar çok fazla odaklanmamaya çalışın. Çünkü zamanınızı ve daha da önemlisi enerjinizi harcamak size iyi gelmeyebilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün zihinsel olarak yaralanmak çok kolay olabilir. Herhangi bir konuyla ilgili acele ederseniz yanlış sonuçlar elde edebilirsiniz. Konfora ve rahatlığa özlem duyacağınız yoğun bir döneme giriyorsunuz. Karar vermek bugün her zamankinden daha zor olabilir. Bazen seçeneklerinizi sözelleştirmek, hatta yazmak onları biraz daha netleştirir. Para ve mülklerinizle ilgili son derece temkinli ve tutucusunuz. Yakın geçmişle ilgili endişeleriniz artıyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün ev harcamalarıyla ve mali kaygılarla ilgili konular dikkatinizi dağıtabilir. Hayattan daha fazla zevk almak için hızlanmanız gerektiğini düşünürseniz hata yapma riskiniz artabilir. Sorumlulukları tek başınıza üstlenmeniz, bir yandan kendinizle gurur duymanızı sağlıyor, bir yandan da sizi fazlasıyla yıpratıyor. Elinizden gelenin fazlasını yapmak istemeniz hüsrana neden olabilir, kendinizi zorlamayın.Sizi rahatsız eden şeyleri çözene kadar veya enerjinizi yenilediğinizi hissedene kadar rahatlatıcı bir plan yapmayı düşünebilirsiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, mali zorlukları aşma konusunda endişeleriniz artıyor. Yeni fikirler, yeni yöntemler veya yaklaşımlar için acıkmış hissedebilirsiniz. Alışılmış rutininiz sıkıcı gelmeye başlıyor. Belirli bir konuyu veya fikri düzeltme eğiliminiz var. Ekstra dikkat gerektiren bir proje üzerinde çalışıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Halının altına süpürdüğünüz şeylerin kaçınılmaz gerçekler olduğunu unutmayın ve onları gerçekten temizlemeye çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizle ilgili sakladığınız bilgiler, ilişkilerinizde stres yaratabilir. Başkalarının sizi alt etmesine izin vermeyin. Meydan okumak için sabırsızlanabilirsiniz, ancak bu durum hatalara neden olabilir. Baskılara yenilmeyin ve zihinsel anlamda kendinizi harekete geçirin. Mali konular küçük bir paniğe yol açıyor, ancak makul çözümlerle bu panikten kurtulacaksınız. Değerlerinizden ödün vermeden üzerinizdeki baskının bir kısmını serbest bırakmanın yollarını buluyorsunuz; böylece konumunuzu daha özgür ve daha emin bir noktaya getireceksiniz.

23.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.