Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Ocak 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bir uçak yolculuğu planlayabilirsiniz. Bu yolculukta size eşlik edecek biri var. Bu kişiyle ortak yanlarınız çok fazla ve birbiriniz hakkında daha fazlasını keşfetmekten zevk alırken zaman hızla geçecek. Yolculuğun sonuna kadar ilişkinizde bazı olumlu gelişmeler olabilir. Buna devam edip etmeyeceğiniz konusunda iyi düşünün.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün evinize bir göz atabilir ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini görebilirsiniz. Bir arkadaşınızdan veya akrabanızdan beklediğiniz ziyaret, size çok yardımcı olacak. Boya, halı değişikliği gibi işler evinizde büyük fark yaratabilir. Bunun için zamanınız yoksa, evi etkili bir kamuflaj yöntemi olarak bitkilerle doldurun.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, sabrınız bugün birileri tarafından test edilebilir. Zayıf olmaktan kaçınmak için çok uğraşabilirsiniz. Sosyal çevrenizi gözden geçirmek ve düzenlemek size iyi gelecektir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün birine bazı olumsuz haberler veya yapıcı eleştiriler iletmeniz gerekebilir. Bunun için bir yemek planlayabilirsiniz. Hoş bir ortam, güzel yemekler, bu kişiyi söylediklerinize karşı daha duyarlı hale getirecektir. Sosyalleşme bugün sizin için zor olabilir, çünkü zihniniz sorumluluklarınız üzerinde duracaktır. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kariyerinizden memnun görünseniz de, hayatınızda bir miktar değişim istiyor olabilirsiniz. Daha aktif ve sosyal işlere yönelmenin zamanı geldi. Bir kulübe veya spor grubuna dahil olabilirsiniz. Hem bedeninizi hem de zihninizi meşgul etmek için birçok seçenek var. Asıl güzel olan, yeni arkadaşlar edinme ihtimaliniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kendinizi rasyonel bir insan olarak görseniz bile, bugün sezgileriniz o kadar kuvvetli ki onları görmezden gelemeyeceksiniz.  Gün boyunca kalabalık ortamlarda bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, keyif almaya çalışmak. Hayatınıza biraz renk katmak için beklenmedik bir seyahate hazır olun. Yolculuğunuzun varış yerinden daha önemli olacağını unutmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kendinizi biraz sıkılmış ve huzursuz hissedebilirsiniz. Kültürel bir şeye dahil olmak iyi bir fikir olabilir. Sergi gezebilir, farklı kültürleri anlatan bir film izleyebilirsiniz. Bugün kendinizi diğer kültürlerin ifadeleri ve fikirleriyle besleyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün evren, içinizden geçenleri hayatınızdaki insana anlatmak için ihtiyaç duyduğunuz cesareti size veriyor; bu kişiye olan güveninizi göstermek için kendinizi daha savunmasız bir konuma sokabilirsiniz. Gerçekte kim olduğunuzu daha fazla ortaya çıkarmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sizin şanslı gününüz. Her türlü sürprize açık olmalısınız. Finansal bir başarının tadını çıkarabilirsiniz. Tüm işaretler, yeni girişimlerin oldukça karlı olacağını gösteriyor. Bu yüzden, bugün yolunuza çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, aşk sizin için önemli olsa da, bugün romantizm karşıtı hislere sahip olabilirsiniz. Biraz yalnız kalmak iyi gelebilir. Bu, çevrenizdeki insanlar tarafından anlayışla karşılanacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ve iş arkadaşlarınız güzel bir eğlence teklif edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde kontrol sizde. Onları teşvik ederek, çok daha açık fikirli hale gelmelerini sağlayacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, idealist ve romantik tarafınız hayatınızda daha fazla kontrol sahibi olmaya başlıyor. Bu, kendinize olan saygınızı da artıyor, kendinizi ne kadar sevdiğinizi anlıyorsunuz. İnsanlar bugün sizi daha fazla fark edecek ve çok çekici bulacaklar. 

23.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.