Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Ocak 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bazı konularda oldukça yoğun ve heyecanlı olacağınız bir dönemdesiniz. Sizi ilgilendiren bir konunun derinlemesine incelenmesi için ilham verebilirsiniz. Sanat, felsefe veya metafizik konularına odaklanıyorsunuz. Dünyada büyük manevi önem taşıyan yerlerden birine seyahat planları yapmaya başlayacaksınız. Sezgisel gücünüz bugün çok kuvvetli. İhtiyacınız olan şeye doğru karar verin ve ona odaklanın!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, romantik ilişkilerinizde arzu, tutku ve uyum artıyor. Yoğun duygular beslediğiniz kişiyle samimi bir akşam geçirmek için harika bir gün. Birbirinizle olan uyumunuz sizi daha çok etkileyecek. Bu harika duygunun tadını çıkarırken, hayatın gerçeklerini de gözünüzden kaçırmayın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün, manevi veya metafizik konuları içeren bir sosyal etkinliğe katılabilirsiniz. Sezgisel gücünüz çok yüksek ve anlayışınız çok keskin. Bu nedenle, başka zamanlarda kafa karıştırıcı olabilecek kavramlar, bugün son derece net görünebilir. Ayrıca, çevrenizdeki kişilerle güçlü bağlar kurabilir, gelecekte onlarla tekrar görüşme planları yapabilirsiniz. İlişkilerinizdeki olumlu durumların keyfini çıkarın!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, entelektüel veya sanatsal çalışmalar çok zamanınızı alabilir. İlham seviyeniz yüksek ve başkalarının yararlı bulabileceği düşüncelerle dolu olduğunuz bir dönemdesiniz. Kendi düşünceleriniz dışında, farkında olmadan çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini ve duygularını da hissedebiliyorsunuz. Bu özelliğiniz, kariyerinizde yükselmenizi sağlayacak ve aşk konusunda size yardımcı olacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, manevi konularda çalışmak sizin için bugün özellikle ilgi çekici olabilir. Bu konulardaki bilgileriniz ve inançlarınız, sizin için ve yakınlarınız için aydınlatıcı görüşmeler yapmanızı sağlayacak. Öğrendikleriniz sanatsal açıdan ilham kaynağı olabilir. Bu nedenle kafanızdakileri uygulamaya geçerken kendinizi sınırlamaktan vazgeçin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün başkalarıyla olan iletişimin çok zekice olacak. Telepatik olarak başkalarının düşüncelerinden yararlanabilirsiniz. Benzer deneyime sahip insanlarla ilgili kitaplar ve makaleler okuyarak, bilgilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinizi sınırlayarak öğrenmenize engel olmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, geçmişteki manevi olaylardan esinlenerek deneyimlerinizi kağıda dökmek isteyebilirsiniz. Bunların bir gün yayınlanacaklarını düşünmek sizi heyecanlandıracak. Bugün yaratıcılık ve odaklanma konusunda çok başarılısınız. Aynı zamanda bu konuda aktivitelere veya atölyelere katılmaya karar vereceksiniz. Son olarak arkadaşlarınızdan tavsiyeler almak sizi daha iyi bir konuma getirebilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendinizi çok güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Egzersiz yapmak, özellikle de bunu yalnız ve açık havada yapmak, mutluluk hormonu salgılamanıza yardımcı olacak. Bu sayede yüksek bir motivasyon ve ilham kazanabilirsiniz. İşlerinizde daha verimli bir hale geliyorsunuz. İç dünyanıza ilgi göstermenin tam zamanı! Bunun için meditasyona başvurabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, kendinizden biraz uzakta yaşayan bir arkadaşınızın size ihtiyacı olduğunu hissedebilirsiniz. Bu arkadaşınızla bir telefon görüşmesi, yapmak iyi bir fikir olabilir. Sezgiler konusunda son derece güçlüsünüz. Bu nedenle, yakınlarınızın ihtiyaçları ve düşünceleri doğrultusunda hareket etmeye başlayacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yaratıcı yönünüz çok kuvvetli! Bu yönünüzü birden fazla konu için kullanmak size fayda sağlayabilir. Sanatsal aktiviteler yaparken parasal konuda sıkıntıya girmemeye dikkat etmelisiniz. Ruhsal veya metafizik etkinliklere dahil olacaksınız. Bu etkinlikler, ulaşmak için çabaladığınız uzun vadeli bir hedefin elde edilmesini kolaylaştırabilir. Bunun için oldukça heyecanlı görünüyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerini arkadaşlarınızla eğlenerek geçirmek size iyi gelecektir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, genellikle olaylara pratik ve bilimsel bir tutumla yaklaşmayı tercih ediyorsunuz. Ancak bugün sezgilerinizin ne kadar güçlü olduğunu fark edeceksiniz. Bu nedenle bilimsel yaklaşımlardan biraz uzaklaşabilirsiniz. Aldığınız haberlerle ilgili bazı rahatsız edici duygulara kapılacaksınız. Endişeleriniz artabilir. Manevi destek alma konusunda inatçı davranmayın!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gerçeklere ve kurallara bilimsel olarak uymak, bu alanlarda bir yetenek kazanmak için gelişmek gerektiğini düşünüyorsunuz. İlgi alanınızı paylaşan bazı arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. İlginizi en çok çeken konuyla ilgili bir aktiviteye veya etkinliğe başlamaya karar vereceksiniz. Günün sonunda tüm bunlardan sıkılıp huzur ve sakinlik arayışına giriyorsunuz.

23.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.