Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Mayıs 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, cesur gücünüz ve önderlik etme isteğiniz bugün başkalarına tehdit unsuru gibi görünebilir. Diğer insanların durum hakkında ne hissettiğini öğrenmeden önce, baskın pozisyonunuzu otomatik olarak ortaya koymaya dikkat edin. Ancak, başkalarının refahına dikkat etmezseniz bazı büyük hatalar yapabilirsiniz. İşler oldukça duygusal olabilir, bu yüzden potansiyel alevlenmelere karşı dikkatli olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün gerçeğe kolayca erişebilirsiniz. Bu yüzden bunun için adım atmaktan çekinmeyin. Harekete geçmeden önce niyetinizi yakınlarınıza bildirmek kötü bir fikir değil. Hareketlerinizle agresif olmak, dikkatsiz olmanız gerektiği anlamına gelmez.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sizi zorlayan bazı konular olabilir. Rüzgar çok sert! Bu rüzgarı, ilerlemek için değerlendirmelisiniz. Ancak çok hızlı hareket edersiniz, hata yapma ihtimaliniz artar. Dikkatli ve emin adımlarla ilerlemeye çalışın. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün birçok açıdan parıldıyorsunuz. Atacağınız adımlar doğru hedefi gösteriyor. Bazen sessiz bir güce sahip oluyorsunuz. Böyle zamanlarda, çevrenizdeki insanlar sizi fazlasıyla dikkate alıyor. Bugün o inanılmaz gücü ve tutkuyu çevrenizdekilere gösterme fırsatını ele geçireceksiniz. Geri çekilmeyin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, herkesin neden birdenbire bu kadar ciddi ve duygusal olduğunu merak ediyorsunuz. Bu şekilde hissetmeniz normal. Hayatın birçok farklı yönünün olduğunu ve bunlarla yolunuzun mutlaka kesişeceğini unutmamalısınız. Bu yönler, bugün kendilerini oldukça travmatik bir biçimde ortaya koyacak. Kendinizi ve amaçlarınızı savunmaya hazırlanın.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün zamanınız ve enerjiniz çok kıymetli. Sizi ağlama duvarı olarak görenlere karşı artık eskisi gibi değilsiniz. Kendi sorunlarınıza odaklanmalısınız. Birinin bir hikaye hikayesi varsa, ona ne düşündüğünüzü tam olarak söyleyin. Onu iyi hissettirmek için, kendinizi gerçeğin üstünü örtmek zorunda hissetmeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, kafanızdaki denklemi bugün çözmeye başlıyorsunuz. Tüm bilgileri toplamak üzeresiniz. Elinizdeki verileri hata yapmayacak şekilde düzenlemelisiniz. Ancak duyguları görmezden gelmeyin. Aşırı yoğun yaşanan duygular, planlarınızı alt üst etmeye yetecek güçte. Hazır olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün etrafınızdaki insanlar gün içinde seyretmekte zorlanıyorlar. Yoğunlukla beraber bazı problemler ortaya çıkabilir. Endişelenecek bir şey yok çünkü sakin ve uyumlu doğanız problemlerle baş etmek için mükemmel. Ayrıca bugün dolabınızı temizlemek ve artık ihtiyacınız olmayan şeyleri atmak için iyi bir gün.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bir savaşa giriyorsanız buna hazır olup olmadığınız konusunda emin olmalısınız. Bugün o savaşa girmek için tam olarak hazırlanmanız gerektiğine inanın, çünkü inanırsanız yaparsınız. Yakında aklınızdaki tüm soruların cevabını bulacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bazı konularda duygusallaşabilirsiniz. Ancak bu duygusallığı dış dünyaya göstermekten çekiniyorsunuz. Çekinmezseniz, çevrenizdeki insanların da kendi duygularını açıkça harekete geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Gerçek duygularınızı açığa vurma konusunda daha güvenli hissedebilirsiniz. Bugünlerde benzer fikirleri paylaşan arkadaşlar edineceğinize inanın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün içgüdünüz size ağır konulardan kaçmanızı ya da bir sonraki konuya atlamanızı söylüyor. Bugünün yoğunluğuyla başa çıkmanın bir yolunu bulacaksınız, ama yine de en iyisi olmadığını biliyorsunuz. Yapmanız gereken şey, duygusal enerjinizden faydalanmak, konuların üzerlerini kapatmak yerine hepsini halletmek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün eylemleri araştırmacı bir yaklaşımla gerçekleştiriyorsunuz. Aradığınız cevaplar için insanların gözlerine baktığınızda, çok daha derinlemesine araştırma yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz. İçgüdülerinize dayanarak agresif tavırlar sergilemekten çekinmeyin. Güçlü duygularınızı, geride durmak için kullanmak yerine, bir araç olarak kullanın. İnsanlar sizden tavsiye isteyebilirler ve bunun için mükemmel pozisyondasınız.

23.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.