Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Mart 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, doğuştan gelen çekiciliğiniz ve iyi davranışlarınız, hem iş arkadaşlarınızı hem de yöneticilerinizi etkiliyor. Bugün bunun size iyi hizmet ettiğini fark edebilirsiniz. Zorlu çalışma koşulları ve ilişkiler karşısında özgüveninize sahip çıkın. Önünüzde büyük bir kariyer gelişimi var. İlerlemeniz hızlanacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendi projeleriniz üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Bu projeler, sanat çalışmaları içerebilir. Ekstra para kazanmanın yenilikçi yollarını düşünüyorsunuz. Tüm işaretler, bugün başlanan veya devam eden herhangi bir işin başarılı olacağını söylüyor. Fikirlerinizi başkalarına sunmadan önce bilgi eksikliklerini tamamlayın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, uzun vadeli yatırımlar, özellikle gayrimenkul içeren yatırımlar bugün gündeme gelebilir. Bir ev almayı veya satmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın zamanı geldi. Tüm işaretler sabrınızın meyvesini alacağınızı söylüyor. Uzun zamandır ulaşmaya çalıştığınız hedeflerinizden en az biri gerçekleşmek üzere. Ayrıca, evinize bir miktar para yatırmayı düşünüyorsanız, bugün planlamaya başlayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün meslektaşlarınız ile fikir alışverişinde bulunabilir, hırslı projeler üzerinde işbirliğini sağlayabilirsiniz. Bu durum, sosyal etkinliklerde, önemli kişileri bir araya getirebilir. Kendinizi bir dizi toplantıda ya da telefonda ciddi zaman harcarken bulabilirsiniz. Zihniniz özellikle iş odaklı, bu yüzden çok verimli çalışacaksınız. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün muhtemelen sözleşmeler içeren birçok evrak işi size maddi kazanç sağlayacak. İşvereniniz için para kazanabilir veya tasarruf edebilirsiniz. Çabalarınız ve adımlarınız için üstlerinizden onay bekliyorsunuz. Bu da ilerlemenizi biraz geciktiriyor. Sabırlı olun, kariyer konusunda geleceğiniz parlak.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün evcil hayvanlarla ilgili projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Bu iyi bir fikir. Buradaki başarınız, diğer alanlarda ilerlemenize yardımcı olacak. Ancak, umduğunuzdan biraz daha fazla para harcayabilirsiniz. Dikkatli olun, maddi sıkıntılara yol açmayın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün hayal gücünüzü yakalayan yeni keşifler gündeme gelebilir. Gününüzün çoğunu evinizde geçirebilirsiniz. Mümkün olduğunca çok şey öğreneceksiniz. Tüm gün hareketsiz kalmak yerine, biraz egzersiz yapmayı unutmayın. Vücudu hareket ettirmek ve kaslarınızı rahatlatmak, zihninizi de iyileştirebilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün arkadaşlarla bir araya gelme planlarınız olabilir. Ancak bazı gecikmeler size engel olabilir, sizi durdurmalarına izin vermeyeceksiniz. Konsantrasyonunuz ve azminiz her zamankinden daha yüksek. Bugün başladığınız şeylerden vazgeçmeniz mümkün değil. Bu nedenle, sizin için önemli olan projelere başlamak ya da devam etmek için iyi bir gün.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, işinizdeki zorlu çalışmanız nihayetinde para olarak geri dönüyor. Bütün işaretler yükselme, terfi veya başka bir ilerlemenin yolunuza çıktığını gösteriyor. Tutku ve konsantrasyonunuz, önemli başarılar elde etmenizi sağlayacak. Başarılarınızdan tatmin olun ve olduğunuz gibi devam edin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yalnız çalışmak isteyebilirsiniz. Yeni bir ilgi, hayal gücünüzü ele geçirecek. Kendinize öğrenmek için zaman ayırmaya karar verebilirsiniz. Konsantrasyonunuz yüksek! Aziminiz sayesinde, bugün başlayacağınız her işte başarılı olabilirsiniz. Baş ağrısı ve göz yorgunluğu dışında olumsuz bir durum yok.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün hatıralar gündeme geliyor. Eski dostlarınız ya da uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızla bağlantı kurma isteğiniz artabilir. Hatıraların bir kısmı acı bir kısmı tatlı olabilir. Geçmişte yaşanan bir acı tekrar yüzeye çıkıyor. Onları en kısa sürede aklınızdan çıkarın. Derin bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün iş odaklı sosyal etkinlikler çok fazla zamanınızı alacak. Onları planlayabilir veya onlara katılabilirsiniz. Gününüzün çoğu  kalabalık etkinliklerde geçecek. Bu yüzden iyi bir izlenim bırakmaya ve birkaç yeni arkadaş edinmeye çalışmalısınız. Ancak, kendinize biraz zaman ayırmayı da unutmayın.

23.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.