Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Kasım 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün biraz yorgunluk hissedebilirsiniz. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca normalden çok daha aktifsiniz. Yeni insanlarla tanışıyor, yeni deneyimler yaşıyor, toplantılara katılıyor ve belki de kısa yolculuklar yapıyorsunuz. Uzun vadede, herhangi biri hedeflerinizi daha da ileriye taşıyacak mı? Bugün cevaplamanız gereken soru bu.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, geçtiğimiz birkaç hafta içinde çok koşturduğunuz için bugün kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fark etmiş olabileceğiniz gibi, dünya o kadar tuhaftır ki, her hareket sizin tarafınızdan çok büyük çabalar gerektirir. Ancak, bugün biraz durup dinlenmelisiniz. Bu yapılacak en akıllı ve en mantıklı şey. Çünkü, yarın için enerjiye ihtiyacınız olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, gezegenler sizi yeni bir döngünün içine taşıyor. Yakında kendinizi yeni bir “hikayede” bulabilirsiniz. Önceki haftalarda öğrendiklerinizi hatırlamanız gerekecek. Kim olduğunuzu, yaşamınızda sahip olduğunuz huzuru ve bazı anlaşmazlıkları çözüp çözemeyeceğinizi biliyorsunuz. Gergin durumları sakinleştirmek gibi bir yeteneğe sahipsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, son haftalarda hayatınızda büyük bir temizlik gerçekleşmiş olabilir. İlişkilerinizdeki bazı problemleri çözüyorsunuz. Bir sonraki döngünün içine girdiğinizde kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, son üç hafta boyunca hayatınızda olan toplumsal ajitasyon sona eriyor. Göksel enerji, bazı dersler almanıza ve bir sonraki döngü için hazırlanmanıza yardımcı olacak. Gününüzü meditasyona ayırabilir, kendinizi dünyadan biraz kopararak yalnız kalabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son günlerde çok sosyalsiniz. Girdiğiniz ortamlarda tanıştığınız insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Gitmek istemediğiniz yöne doğru yönlendirmiş olabilirler. Bugün nerede olduğunuzu ve yarın olmak istediğiniz yeri düşünmek için biraz kendinizle baş başa kalmalısınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Akrepler, geçen birkaç hafta boyunca yaptığınız yolculuğun sonuna geldiniz. Şüphesiz bazı ilginç yerler gördünüz. İster iç ister dış bir yolculukta olun, güvenli bir limana varacaksınız. Yolculuktan kalan hatıraları, ne kadar büyüdüğünüzü kendinize hatırlatmak için evin çeşitli yerlerine koymak isteyeceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, son birkaç haftadır yaşadıklarınızdan sonra hala aynı kişi gibi davranmaya devam etmek istiyor musunuz? Bu, bugün kendinize sormanız gereken bir soru. İnsanlar, eski ilişkilerden kurtulma şansına sahip olduklarını düşünürler. Ancak, gelecek korkusu nedeniyle bunu yapmaktan her zaman tereddüt ederler. Artık bir sonraki adımınızı atma vakti!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün geçtiğimiz üç haftadaki olayları analiz edeceğiniz bir gün olabilir. Aşk hayatınız hakkında birçok önemli sonuç çıkaracaksınız. Sorunların az da olsa evrim geçirdiğini görebilirsiniz. İşler her zaman göründüğü gibi olmayabilir, bu yüzden görünüşe aldanmayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, hedeflerinize doğru ilerleme kaydetmediğinizi düşünüyorsanız, bugünü amacınızı düzeltmek için kullanın. Aşk hayatınız yüzünden hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Son zamanlarda çok fazla enerji harcadınız. Gelecekle ilgili ciddi kararlar vermeden önce birkaç gün bekleyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün biraz keyifsiz hissediyor olabilirsiniz. Hayatınızda neler olup bittiğine dair uzun ve sert bir bakış atıyorsunuz. Verdiğiniz kararların, uzak ve geniş alana ulaşan etkileri olabileceğini anlıyorsunuz. Ama bu durumun, sizi harekete geçmekten alıkoymasına izin vermeyin. Maceracı ruhunuzu kaybolmasın!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün biraz dağınık hissedebilirsiniz. Binlerce farklı şeyi merak ediyorsunuz. Ailenizin görevlerini üstlenecek kadar güçlü müsünüz? Bu soru sizi endişelendiriyor. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. Önümüzdeki haftalar daha az stresli olacak.

23.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.