23 Kasım 2017 Perşembe günü için olan burç yorumları yayınlandı. Yüksek Topuklar’da günlük burç yorumları başlığı altında paylaşılan bilgiler astroloji meraklılarının aklındaki soru işaretlerini gideriyor. 23 Kasım burç yorumlarında hangi burcu ne bekliyor hep birlikte bakalım.

yeni-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 23 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Bugün biraz daha mantıklı, daha zeki ve daha cesur adımlarla ilerleyeceksiniz. Uğraş verdiğiniz konularla bağlantılı birçok noktada başarılı adımlar atabilirsiniz. Bugün isteklerinize ulaşma ihtimaliniz yükseliyor. Bu sıralar karşınızdaki insanlara sert yönlerinizi yumuşatarak daha sevimli gözükmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza ve bakımınıza önem vermeniz gereken bir gün.

BOĞA BURCU

Bugün çok aceleci davranmamaya gayret gösterin. Biraz daha sakin kalmalı ve ani karar vermekten kaçınmalısınız. Aceleci olmak ve ani kararlar vermek yanlış adımlar atmanıza sebep olabilir. Bugün maddi ve duygusal anlamda zaman zaman sabrınız zorlanabilir. Ama siz ne kadar mantıklı ve kendinizden emin olursanız isteklerinize de o kadar çabuk ulaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bugünlerde işle alakalı bir sorunun üzerine düşebilirsiniz. Bu sorunun çözümüne ulaşma ihtimaliniz çok yüksek. Çevrenizdeki insanları hayata bakış açınızla, duygu ve düşüncelerinizle, hal ve tavırlarınızla, konuşmalarınızla, asilliğinizle etkilemeye devam ediyorsunuz. Bu aralar mevkii sahibi insanlarla yüzyüze görüşmeleriniz artabilir.

YENGEÇ BURCU

Bugünlerde biraz daha az konuşup, karşınızdakini daha çok dinlemeniz gerekebilir. Karşınızdaki insanın duygu ve düşüncelerine önem verin ve onunla empati yapın. Ayrıca daha fazla düşünün ve ani kararlar vermeyin. Özellikle maddiyatla ilgili konularda bu sıralar riske girmeyin. Maddiyatla ilgili sizi aşan sıkıntılarınız olursa, çevrenizde güvendiğiniz yakınlarınızdan destek alabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugün enerjiniz çok yüksek. Uğraş verdiğiniz konularla, iş ve aşk hayatınızla alakalı enerjiniz ve veriminiz artabilir. İstediğiniz paralara kavuşabilir ve beklediğiniz aşkı bulabilirsiniz. Ancak bu dönemde mantığınızı kullanmazsanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aşkla alakalı albeniniz yükseliyor. Evli olan aslan burçlarının evlilikleriyle alakalı güzel gelişmeler olabilir. Eşlerine güzel hediyeler alabilirsiniz ya da size hediyeler alınabilir.

BAŞAK BURCU

Bugün zaman zaman stresli anlar ve dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bugün baskıcı yönleriniz artabilir ve fikirlerinizi kabul ettirme konusunda kırıcı olabilirsiniz. Bu sebeple daha sevecen, sıcak ve yapıcı olmalısınız. Parayla alakalı olumlu yönde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şanstan ve aşktan yana enerjinizde güzel yükselişler olabilir.

TERAZİ BURCU

Bugün çok güzel haberler alabilirsiniz. Bu haberler sizin moralinizi ve keyfinizi yerine getirebilir. Ayrıca ziyaretler ve konuk almalar da söz konusu olabilir. Bu sıralar duygusal yaşantınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Birçok konuda şansınız ve enerjiniz yükseliyor ancak duygusal konularda çok fazla gelgitler yaşıyorsunuz. Bu sebeple aşktan yana fırsatları kaçırabilirsiniz.

AKREP BURCU

Bugün sağlık ve güzellik anlamında kendinize bakacağınız bir gün. Evinizde veya iş yerinizde tadilat işleri için çabalayabilirsiniz. Ayrıca bu sıralar taşınma ve yer değiştirme durumları da söz konusu olabilir. Borçlarla alakalı sıkıntılarınızı aşabilir ve temizlenebilirsiniz. Kendinizle barışık olmanız ve sevdiklerinize daha özenli davranmanız gerekebilir.

YAY BURCU

Bugünlerde kendinizi özel hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların ilgileri ve alakaları size böyle hissettirebilir. Ancak siz zaman zaman kendinizle ilgili olumsuz düşüncelere kapılıp insanları yanlış anlayabiliyorsunuz. Bu konuda çok fazla düşünmemenizi ve kendinizi çok fazla yormamanızı öneriyoruz. Ayrıca hayatınızdaki birçok konuda başırı artışı söz konusu olabilir.

OĞLAK BURCU

Bugünlerde duygusal anlamda gelgiler yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda yaşadığınız bazı problemleri iş hayatınıza yansıtabilirsiniz. Bu da veriminizi düşürebilir, bu dengeyi çok iyi sağlamanız gerekiyor. Geçmişle alakalı bazı problemler gündeme gelebilir. Kendi kabuğunuza çekilmek yerine çevrenizdeki yakınlarınızla bu problemleri paylaşmanızı öneririz. Siz istediğiniz sürece bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

KOVA BURCU

Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Borçlarla ve ödemelerle alakalı daha dikkatli olmalısınız. Yanlış bir alım satım, yanlış bir yatırım sizi aniden maddi sıkıntılara itebilir. Eğlencenin sınırlarını da belirlemeniz gerekiyor. Bu süre içerisinde bazı aşırılıklar sizi olumsuz etkileyebilir. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir gün.

BALIK BURCU

Bugün alacağınız güzel haberler içinizi huzur kaplayabilir. Beslenmenize ve sporunuza bu sıralar özen göstermelisiniz. Duygusal hayatınızla ilgili enerjiniz yükselebilir. Güzel ilişkilere ve maceralara atılabilirsiniz. Bu sıralar almak istediğiniz şeyler olabilir ancak onları elde etmek için borçlara girmemenizi öneririz.

23.11.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilir, bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğer sizde burç yorumlarına ilgi duyuyorsanız “Astroloji” kategorimize göz atabilirsiniz.