Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Haziran 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün birkaç duygusal engelle karşılaşırsanız şaşırmayın. İnsanlar fazla inatçı, onlarla uğraşmak zor olabilir. Durumunuzu, yoğun temponuz ve yeteneklerinizle renklendirebilirsiniz. Çabalarınız olumlu sonuç vermezse, geri çekilin. Enerjinizi kendinize saklayın ve insanların daha pozitif olduğu anlarda onlarla zaman geçirmeyi tercih edin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sizin için harika bir gün. Ruh halinizin mükemmel olduğunu ve zihninizin odaklandığını görebilirsiniz. Romantizm güzel, istikrarlı bir şekilde gelişiyor. Kendinizi daha özgür hissetmelisiniz. Son zamanlarda bazı şüpheleriniz olabilir. Şimdi durumun kontrolünü ele alıp o şüpheleri ortadan kaldırma zamanıdır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bazı şeyleri gerçeğe indirmeye çalışın. Pekiştirmek ve organize etmek için iyi bir gün. Aşk ve romantizm meseleleri söz konusu olduğunda, o kadar da titiz olmayın. Birinin size olan sadakatini test etmek istiyor gibisiniz. Bu sizin için önemli bir konu. İşleri çok hafif ve belirsiz tutmak yerine, üzerinde daha sıkı çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, duyarlılığınız bugün takdir edilecek. Aşırı duygularınızı dengelemeye yardımcı olacak büyük bir topraklama gücü olduğunu göreceksiniz. Özellikle güzellikle ilgili konularda çok inatçı olmamaya çalışın. Sabit tutumunuz sizi büyük bir muhalefet grubunun içine sokacaktır. Böyle bir izlenim yaratmaktan kaçınmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günün genel atmosferi, zevkleriniz için çok yavaş ve sıkıcı olabilir. Ayrıntılarda boğulmamaya çalışın. Fazla endişelenmeyin. Bugün insanlardan herhangi bir coşku elde etmenin zor olduğunu görebilirsiniz. Bugün planlamak ve yeniden düzenlemek için iyi bir gün. Son başarılarınızı onurlandırın ve üzerinde çalıştığınız her işi birleştirin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sizin için müthiş bir gün. Tüm sıkı çalışmanızın karşılığında hakettiğiniz parayı alacaksınız. Bunu sağlayan bir iyilik hissini fark edeceksiniz. Kendinizi zorlu bir maratondan sonra dağda sakin bir gezintiye çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Bu, derin bir nefes alabilmeniz için iyi bir dinlenme noktasıdır. Rahatlamak ve yeniden toparlanmak için bu fırsatı değerlendirin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugünkü tavrınızda fazla sabit olmamayı deneyin. Etrafınızdaki insanlarla rahatça çalışmak için kendinizden biraz ödün vermeniz gerektiğini fark edin. Hareketlerinizde, özellikle duygusal olarak, sakin ve net olmanız önemlidir. Kırıcı kelimelerle kimseyi korkutmayın ve her zaman haklı olduğunuzu iddia etmeyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün havada çok rahatlatıcı ve sevgi dolu bir hassasiyet var. Hassas duygularınızı topraklayın ve sevgi için kendinize yer açın. Aşk ve romantizm meseleleri söz konusu olduğunda kararsız hissediyor olabilirsiniz. Yapmanız gereken en iyi şey, duygularınızı dengelemek ve daha sonra başkalarıyla bir araya gelerek kafa dağıtmaktır. Daha sonra kararlarınız kendiliğinden netleşecektir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son birkaç gündür epey yoğunsuz. Artık biraz yavaşlamanız gerekebilir. Özellikle kalple ilgili konularda daha ihtiyatlı ve hassas bir yaklaşım sergilemeniz önemlidir. Kendini toplamaya çalışın. Birini fethetmeyi düşünmek yerine, onun takdirlerini ve sevgisini almayı deneyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün enerjinizin yükseldiğini fark etmelisiniz. Kendinize güveniniz yeniden canlanıyor. Aşk ve romantizm meselelerinde, her şey sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Duyguların kararlı ve net. Bu fırsatı, amacınıza doğru kesinlik ve sevgi ile ilerlemek için kullanabilirsiniz. Romantizm bu gece doruğa çıkıyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün son birkaç gün içinde aldığınız kararların bir kısmını sindirmek için çalışabilirsiniz. Düşünmek ve planlamak için iyi bir gün. Duygusal anlamda sorunlarınız olabilir. Bu konuda çok hassas davrandığınızı biliyorsunuz. Durumdan pek hoşnut olmasanız da, her zamanki çılgın hızınıza karşı koymak için dengeyi sağlayacak bir şey olduğunu düşünüyorsunuz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, eğer kartlarınızı doğru oynarsanız, aşk ve romantizm ile ilgili güzel şeyler olacak. Dalgalanan duygularınızı netleştirmek için neler yapabileceğinizi görün. Onları dengelemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bugün insan grupları ile bir araya gelmek son derece faydalı olacaktır. Kabuğunuzdan çıkın ve hassas tarafınızı herkese gösterin. 

23.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...