23 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Ekim 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, iş üzerindeki baskılar bugün artabilir. Sorumluluklardan kaçmak isteyeceksiniz. Seyahatler her zamankinden daha çekici görünüyor. Belki bir tatil planlamak iyi bir fikir olabilir. Yaşadığınız stres, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Onu bir şekilde serbest bırakmalısınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün hayatınızdaki özel kişiler tarafından yapılan talepler, farklı yöne ilerliyormuş gibi hissetmenize neden olabilir. Kendinizi odaklanmamış ve dağınık hissedebilirsiniz. Genellikle başkalarına hizmet etmekten hoşlanıyorsunuz, ama bugün biraz daha kendinize konsantre olmalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sessiz bir gün için ruh halindeyken ziyaretçiler, e-postalar veya telefon görüşmeleri sizi meşgul edebilir. Serin kalmak için her türlü çabayı gösteriyorsunuz. Birkaç kişinin talepleri üzerine öfkenizi kaybedebilirsiniz. Akşam, bir film açın ve rahatlamaya çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, yakın bir arkadaşınız, size doğru olmayan bir dedikodu ile gelebilir. Gerçekleri kendiniz kontrol edene kadar bugün duyduğunuz hiçbir şeyi kabul etmeyin. Aldığınız herhangi bir bilgi, tamamen yanlış değilse bile abartılı olabilir. Sizi ilgilendiren konularda çok fazla materyal bulabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, genelde tutumlu olma eğiliminde değilsiniz, ama bugün harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu bir noktaya kadar iyidir. Kendinize iyi davranın, ancak gereksiz alım konusunda kendinizi frenleyin. Yarın fazla gelen eşyaları mağazaya geri götürerek zaman kaybetmek istemezsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, geçtiğimiz birkaç gün içinde yaşadığınız bazı hatalar, bugün kendinizi savurmanıza neden olabilir. Belki de çok aceleci ya da çok özensiz davrandığınızı hissediyorsunuz. İşleri daha iyi yapabilirdiniz ancak üzerine takılmayın. Neyin yanlış gittiğini öğrenin ve düzeltmek için bir şeyler yapın. Kendinize yöneltilen çok fazla olumsuzluk, onlara yardım etmekten ziyade gelecekteki çabaları sabote edecektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün, başkalarının düşünceleri ve duygularını dinleyebilirsiniz, ancak durumun nasıl ele alınacağını tam olarak bilemiyorsunuz. Kendi davranışlarınızı başkalarının ruh hallerine uyacak şekilde belirleyebilirsiniz. Meditasyon yapmak veya kitap okumak için harika bir gün. Bunu değerlendirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün grup aktiviteleri gündemizde. Bir toplantıya veya konferansa gidebilir ve daha sonra bir grup arkadaşla buluşabilirsiniz. Çok fazla yemeye veya içmeye kalkışmayın. Büyük ihtimalle yarın pişman olacaksınız. Beklenmedik bir para bugün hesabınıza gelebilir. Hepsini tek bir yerde harcamayın. Eğlenceye yoğunlaşmak için harika bir gün. Tadını çıkarın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, iş konusundaki baskılar yüzünden bugün bir yerlere kaçmak isteyebilirsiniz. Yiyecek ya da içecek konusunda bir harcama çılgınlığı cazip gelebilir. Kişisel ilişkilerinizde anlaşmazlıklar söz konusu. Biraz yalnız kalmak iyi bir fikir olabilir. Kafanızı temizledikten sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, manevi konularla ilgili iç çatışma sizin ve başkalarının inançlarını sorgulamanıza neden olabilir. Her şeyden şüphe duyabilirsiniz. Farklı kavramlar üzerinde öfkeli tartışmalara katılıyorsunuz. Bu konuda, kitaplar veya TV belgeselleri merakınızı kırabilir ve sizi biraz sakinleştirebilir. Bugün bir yasal konu ön plana çıkacak. Bu bir güçlük, ama ele alınması gerekiyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, finansal durumunuz yükselişte gibi görünse de, genel olarak para ve hayat hakkında kötümser ve kayıtsız hissediyor olabilirsiniz. Rahatsızlığınızı harcama yaparak gidermek isteyebilirsiniz. Bu hissin size yanlış adımlar attırmasına izin vermeyin. Bazı arkadaşlarla bir araya gelin ve iyi vakit geçirin. Harcamayı abartmadan küçük bir şeyle kendinizi şımartabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün eşiniz veya sevgilinizle bir kavga yaşayabilirsiniz. Bu aşırı tepkiden kaynaklanabilir. Her şeyi anlayabilmeniz için bir süre uzaklaşmanız gerekecek. Başkalarından çok fazla talep duyduğunuzu hissediyorsunuz. Kendinizi kontrol altına almak için biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

23.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın