Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 23 Aralık 2017 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 23 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün yaşayacağınız değişim sayesinde çevrenizdekilerle daha rahat iletişim kuruyorsunuz. Bu iletişimler ara verdiğiniz bir işe tekrar başlamanızı sağlayacak. Küçük ama gerekli görevler üstleneceksiniz. Kişisel gelişiminizle ilgili olumlu günler sizi bekliyor.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, aniden ortaya çıkan maddi başarı, hayatınızda karışıklık yaratabilir. Bu nedenle, mevcut durumunuzu gözden geçirin ve hayallerinizi aklınızdan çıkarmayın. Değişen maddi durumunuzla birlikte, sizinle çıkar ilişkileri kurmak isteyenler olabilir. Eski arkadaşları geride bırakıyor ve yeni arkadaşlar ediniyorsunuz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bu zamana kadar hep sevdikleriniz için çaba göstermişsiniz. Bu çabalarını kötüye kullananlar olabilir. Onlara dikkat edin. Belki de nihayet yerine getirmek zorunda olduğunuzu düşündüğünüz arzuları yaşıyorsunuzdur. Suçluluk hissetmeden, üzüntü duymadan ya da kaybetme korkusu yaşamadan iyi niyetinizi kötü kullananları uyarın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün ikilemde kaldığınız konular hakkında her iki tarafı da değerlendiriyorsunuz. Geçmişte yaşananlar sizin kararınızı etkileyecek. Önceki değerler teste tabi tutulabilir ve eski fikirlerinizi gözden geçirilebilirsiniz. Bir ilişkiyi bitirmeyi veya yeni bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, uzun süredir tanıdığınız birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu olay işlerinize odaklanmanıza engel olacak. İş konusunda değişiklikler yapabilirsiniz. Sınırlarınızın dışına çıkacak ve geleceğiniz için olumlu adımlar atacaksınız.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün iletişiminiz güçlü ancak bu sizi biraz zorlayabilir. İkiyüzlü insanlarla karşılaşabilirsiniz. Siz açık ve dürüst olmaktan vazgeçmeyin. Gireceğiniz tartışmalarda düşüncelerinizi olduğu gibi dile getirin. Gerçeği öğrenmeye yönelik bir araştırmaya başlıyorsunuz ve bunun için yakınlarınızın desteğini isteyeceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, stresten kaynaklanan sağlık problemleri işlerinizin aksamasına neden olabilir. Umutsuzluğa kapılmayın ve becerilerinizin farkına varın. Neler yapabileceğinizi düşününce kendinizi iyi hissedeceksiniz. Uzak yerlerden gelen bir haber, eski konuları yeniden gündeme getirecek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün geçmişte yaşanan anıları hatırlayarak keyifleneceksiniz. Bir zamanlar hoşunuza giden, ancak çoktan terk edilmiş halde olan eğlence anlayışınıza geri dönmek isteyebilirsiniz. Çocuklar, size ilham verecek. Onlar gibi neşeli ve hareketli bir gün geçireceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün ikili ilişkileriniz canınızı sıkabilir. Dışarıdan müdahaleler olacak ancak bu durumu düzeltemeyecekler. Zorluklar yaratan geçmiş duygular yeniden ortaya çıkabilir.  Başkaları ile olan bağlar, madde ve enerji gibidir. Değiştirilebilirler, yok edilemezler. Ne olursa olsun, hep bir bağ kalır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün geriye doğru bakmadan ilerlemek için her zamankinden daha kararlısınız. Geçmiş düşünceleri tekrar gözden geçirebilir ve onları tamamen yeni bir ışıkta görebilirsiniz. Durumlar mevcut işinizin veya yaşam tarzınızın yeniden değerlendirilmesine neden olabilir.  Hayatınızda değişiklikler yapacağınız bir döneme giriyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, terk ettiğiniz hayaller ya da hırslar yeniden ortaya çıkabilir. Görmek ve duymak istemediğiniz gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Bu konuda çevrenizden destek bekliyorsunuz. Parasal konulara dikkat! Kapanmamış borçlar canınızı sıkabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, çocukluğunuzun mutlu ve acılı anıları bugün aklınızdan geçerek, ilk deneyimlerinizin geleceğinizi nasıl etkilediğine dair yeni düşüncelere kapılacaksınız. Beklenmedik bilgiler ediniyor ve gelecek hakkında yeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz. Korkulara kapılmayın ve sağlam adımlar atın.

23.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.