Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 22 Şubat 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 22 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün duyguları bir kenara bırakıp mantıkla hareket edeceksiniz. Bu sayede birçok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ruh emici ve karmaşık senaryolar bugün biraz huzursuz hissetmenize neden olabilir. Kısa bir sürede olsa basit ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Kendinize motivasyonunuzu yükseltecek aktiviteler buluyorsunuz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün duygusal istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve çevrenize bağlanma arzunuz ön planda. Harekete geçmek için bir işaret bekliyor gibisiniz. Katıldığınız sıcak, yaratıcı, eğlenceli ve ilham verici etkinlikler enerjinizi yükseltiyor. Hayatınızı organize edip, sorumluluklarınızı sıralamak için pratik fikirler bulacaksınız. Bir arkadaşınızla yapacağınız sohbetler bugün sizi aydınlatabilir. Duygularınızla bağlantı kurmak ve yenilenme hissi uyandırmak için iyi bir zaman.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, günün bir kısmını sessiz bir tutum içerisinde geçirebilirsiniz. Ancak daha fazla etkileşim ve görünürlük, işinize yarayabilir. Gün sessiz başlıyor ve giderek tempoyu artırıyor. İş hedefleri ve hayallerinizle ilgilenmek için mükemmel bir zamandasınız. İnsanlar sizi merak ediyor ve size ilgi gösteriyor. Bu durum sizin için harika bir fırsat olabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizi ilgilendiren tüm menfaatleri bulabileceğiniz bir gün olacak. Bu sabah işbirliği yapmaya ve aktif olmaya özen gösterin. Gündemdeki konulara özüm bulmak için harika bir konumdasınız. Öğrenme, bağlantı kurma ve paylaşma sizin için faydalı olacak. Aydınlatıcı bir konuşma yapabilir ve bir sonraki adımınızı netleştirebilirsiniz. Hayatınızda önemli yere sahip biri size çok yardımcı oluyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün ilişkilerinizle veya maddi konularınızla ilgili bir mesele hakkında netlik kazanacak. Buna rağmen, bazı gizemler kalabilir ve bu gizemler motivasyonunuzu daha da yükseltebilir. Kendinizi net bir şekilde ifade etmenin tam zamanı. Bununla birlikte, bugün hem kişisel hem de mesleki açıdan çok yoğun geçecek gibi. İşleri önünüze yığmak yerine, planlı ve sakin çalışmaya özen gösterin. İyi sonuçlar elde etmek için işlerinizi basit tutun.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün enerjiniz çok yüksek. Gün ilerledikçe temponuz artacak. İhtiyacınız olan bilgi parmaklarınızın ucunda! Karar vermek için kafanızdakilerin netleşmesini bekleyin. Yapacağınız bir konuşma, karşınızdaki insanı daha iyi tanımanızı sağlayacak. Bu sizin için son derece rahatlatıcı bir durum. Ayrıca, önemli biriyle bağlantı kurmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, özellikle ilişkilerinizle ve işinizle ilgili rutinlerinizi bugün gözden geçirebilirsiniz. Bir meseleyle ilgili yapacağınız konuşma size yeni bir bakış açısı kazandıracak. Romantizm bugün ön planda olabilir. Yeni keşifler, yeni deneyimlerden ve yeni fikirler hayattan daha fazla zevk almanızı sağlayacak.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, arkadaşlık isteğiniz ve bugün daha fazla özgürlük talep etmeniz biraz gerginlik oluşturabilir. İkisini birleştirip bir uzlaşma sağlamalısınız. Yaratıcı ve romantik işler için büyülü bir gün olabilir. Bugün kendinize dinlenmek için biraz zaman ayırabilirsiniz. Karmaşık ruh haliniz, önceliklerinizi düzenlemenize engel olduğu için rahatlamaya ihtiyacınız olabilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün küçük ama kritik adımlarla hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Bazı şeyleri düzeltme isteği bugün oldukça fazla. Bununla birlikte, organize olmak bu noktada size fayda sağlayacaktır. İsyankar dürtüleri savuşturmayı ve bunun yerine yapıcı düşüncelere odaklanmayı tercih edin. Hayatınıza biraz gizem dahil olabilir. Konforlu, ev içi mutluluğun fazla olduğu, duygusal ve sağlıklı bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde, hedeflerinize ne kadar yakın olduğunuzu görebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kişisel bir projeye çaba harcamak isteyebilirsiniz. Bir paylaşım veya ortak çalışma gündeme gelebilir. Üretim yapmak için harika bir gün. Yeni bir başlangıç yapmak için, mevcut sorunları temizlemeniz gerekebilir. Sizi harekete geçirecek bir mesaj alabilirsiniz.görüntü oluşturuyor. Kendinizi yazılı ifade etmek yerine sözlü olarak ifade etmek daha yararlı olabilir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, yaratıcı planlar oluşturmak için heyecan verici bir gün olabilir. Pratik konularda da enerjinizi yüksek. Başka bir deyişle, denge için harika bir gün olabilir. Parasal konularla ilgili bir konuşma bugün sizin için aydınlatacak. Bir arkadaşınıza yardım etmek, size faydalı geri dönüşler sağlıyor. Rahatlamak için eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Riskli adımlar atmadan önce bir kez daha düşünün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinize ve geleceğinize özgü bir inanç duygusu ya da özel bir ilgi duyuyor olabilirsiniz. Bu ayrıca, hedeflerinize ulaşmak için pratik fikirler bulmanıza yardımcı olacak. İnsanlarla bağlantı kurmak için iyi bir gün. İnsanlar sizden bir şey duymak isteyebilir, sizin tavsiyelerinize ihtiyaç duyabilirler. Bu taleplerden ve fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

22.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.