Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 22 Ocak 2019 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 22 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bir süredir çok uzaklarda olan bir arkadaş, telefonla, e-postayla, hatta şahsen iletişim kurabilir. Bu kişi aniden hayatınızı yeni bir yöne döndürecek harika haberler getiriyor. Bu, yeni entelektüel bir çalışma veya yeni bir arkadaş çevresi içerebilir. Her halükarda, arkadaşınızın söyleyeceği şeylerden keyif alacaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bilgisayar hakkında yeni şeyler öğrenmeye çalışabilirsiniz. İlk başta biraz kafa karıştırıcı olabilir, ama öğrenmeye devam ettikçe, işlerinizi kolaylaştırdığını göreceksiniz. Düşündüğünüzden daha hızlı ustalaşıyorsunuz. Bugünden itibaren verimliliğiniz artacak, önemli konuları daha iyi görmeye başlayacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün beklenmedik yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. Bu, sosyal bir ortamda veya yakın bir arkadaşınız aracılığıyla olabilir. Uzun zamandır tecrübe etmediğiniz bir ilişki kuracaksınız. Saatlerce fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu kişiyle iletişimde kalmak sizi mutlu edecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün evinizde işle ilgili bir grup toplantısı düzenleyebilirsiniz. Grubun planladığı iş ne olursa olsun hızlı bir şekilde hallediyorsunuz. Böylece, daha sonra rahat bir şekilde sosyalleşebileceksiniz. Konuklarınızın yeni yönlerini keşfedebilirsiniz. Bu toplantı herkes için çok aydınlatıcı olacak. Onlarla olan bağınız daha da güçleniyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yakın bir arkadaştan veya varsa sevgilinizden alacağınız telefon sizi heyecanlandırabilir. Bu telefon, uzun zaman önce vazgeçtiğiniz veya asla hayal bile edemediğiniz bir olayla ilgili olacak. Tüm gününüz telefonda veya bilgisayarda geçebilir, ancak sorun değil. O kadar mutlu olacaksınız ki, bunun için harcadığınız zamana aldırış etmeyeceksiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün isteklerinizi bir başkasına açıklamakta zorlanabilirsiniz. Duruma soğuk kanlılıkla yaklaşmak basit bir çözüm yaratacaktır. Cömertliğinizi ve şefkatinizi karşınızdakine gösterin ve bugün herhangi bir pazarlık konusunda lider rolü oynamasına izin verin. Bu, sonunda mutlu olmanıza engel değildir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün uzun zamandır konuşmadığınız bir arkadaşınızdan şaşırtıcı bir telefon veya e-posta alabilirsiniz. Bu, sizi mutlu edecek. Arkadaşınızın neler yaptığını uzun zamandır merak ediyor olabilirsiniz. Birlikte yeni fırsatları değerlendirmek için bir araya gelmeyi düşünüyorsunuz. Hareket etmeden önce, düşünün ve öyle karar verin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendini çok iyi gizleyen biri hakkında yeni şeyler keşfedebilirsiniz. O kişinin kim olduğu hakkında daha güçlü bir hisse sahipsiniz. Bu da, onu daha iyi tanımak için daha güçlü bir dürtüye yol açıyor. Sosyal çevrenizi genişletmek bugün için akıllıca bir fikir. Gün boyunca her çeşit insanla karşılaşabilirsiniz. Bazılarıyla çok ortak noktanız olduğunu keşfedeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, uzun süredir tanışmak istediğiniz biri var ve bugün kendinizi tanıtmak için bir fırsatınız olabilir. Bu, romantik bir ilişki veya çalışmak istediğiniz bir yerle ilgili olabilir. Her kim olursa olsun, aranızda kıvılcımlar uçacak. Tereddüt etmeyin, çünkü bu karşılaşma hayatınızın geri kalanını bir dereceye kadar etkileyebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, teknolojiyle ilgili sorunlar karşısında kendinizi çaresiz mi hissediyorsunuz? Kendi başınıza çözüm bulmak isteyebilirsiniz, ancak çok fazla ayrıntı kafanızı karıştırabilir ve bazı yanlış algılara neden olabilir.  Emin olmak için bir uzmana danışın, böylece doğru yolda olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün her şey hıza bağlı! Hazır olun ya da olmayın, işler hızla hareket edecek. Eylemde kalmak istiyorsanız, çevrenizdekilerin belirlediği hıza ayak uydurmanız gerekecek. Yapmanız gereken tek şey, ayrıntılara fazla takılmamak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, dikkatli olmak sıkıcı olmakla aynı şey değil! Bugün hayatınızda macera ve heyecan istiyorsanız, bunu akıllı ve güvenli bir şekilde yapın. Herhangi bir konuda risk almadan önce, ne yaptığınıza ve nasıl yaptığınıza dikkat edin. Pişman olmazsınız.

22.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.