Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 22 Mart 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 22 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, doğası gereği vahşi bir kişiliğe sahipsiniz. Bugün, sosyalleşmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Mevcut ilişkinizde, partnerinizi etkilemek istediğiniz için, görünüşünüzle ilgili endişeleriniz olabilir. Endişelenmeyin; onun için her zaman harika görünüyorsunuz. Çevrenizdekilerle olan bağlarınız kuvvetleniyor. Onlar tarafından çok ilgi görebilirsiniz. Keyfini çıkarın!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, güne biraz güvensiz hissederek başlayabilirsiniz. Artan iş baskıları sinirlerinizi biraz zorlayacak. Ancak, arkadaşlarınızdan, çocuklarınızdan ve hayatınızdaki özel kişiden gelen fazla sevgi ve ilgi, daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Akşama doğru, rahatlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmenin keyfini çıkarın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün ekstra para işinize yarayacak bir ödül olarak yolunuza çıkabilir. Belki de önemli bir bonus elde edeceksiniz ya da önemli bir zam için konuşmaya davet edileceksiniz. Her iki durumda da, oldukça iyi bir mali durumda olacaksınız. Geleceğiniz hakkında çok iyimser hissediyorsunuz. Bu nedenle, başkalarıyla olan ilişkileriniz sıcak ve samimi olacak. Akşamki kutlamalara hazırlıklı olun!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bu akşam bir partiye veya başka bir grup etkinliğine katılabilirsiniz.. Ancak, siz ve hayatınızdaki özel kişi, ortamı erken terk edip daha samimi olabileceğiniz bir yere geçebilirsiniz. Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Geleceğiniz ve ilişkileriniz hakkında özellikle iyimsersiniz. Gelecek özellikle bugün size çok parlak bakıyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bu coşkunun bir kısmını evinizi dekore etmeye yönlendirebilirsiniz. Fiziksel enerjiniz olduğu gibi, estetik anlayışınız da oldukça faal. Bu yüzden belirli bir eyleme geçtiğinizde, onu bırakma olasılığınız çok düşük. Aile üyeleri veya size yakın olan diğer kişiler de size katılabilir. Güçlü bir arkadaşlık ortamı oluşacak. Devamında bir parti yapabilirsiniz. Eğlencenin tadını çıkarın!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün çok sıcak ve sevgi dolu bir iletişim mevcut. Mektuplar, telefon görüşmeleri, e-postalar veya metinler yoğun olacak. Uzun zamandır konuşmadığınız arkadaşlarınız sizi telefonla meşgul edebilir. Aile üyeleriyle veya bir ortakla ilişkiler güçlü ve içten olacak. Hayatınızdaki insanlar sizi ilişkileriniz konusunda takdir ediyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün iyi haber var! Elinize bir miktar para geçebilir veya işinizde iyi bir terfi alabilirsiniz. Önemli bir kazanç elde edeceksiniz. Bunu duymak, ruh halinize kesinlikle iyi gelecektir. Kendinizi iyi hissettiğiniz için, çevrenizdekilere iyi davranacaksınız. Onlar da size aynı şekilde karşılık verecek. Bu pozitif günün tadını çıkarın. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yoğun ve rafine edilmiş bir aşk deneyimleyebilirsiniz. Belki de bu bir arkadaş, çocuk, sevgili ya da gezegendeki tüm yaşam formları içindir. Kendinizi özellikle sanatsal faaliyetlere yakın hissediyorsunuz. Bu yüzden, bir yakınınız için bir hediye yapmayı planlıyorsanız. Tüm işaretler, diğer sanatsal projelerin de iyiye gittiğini gösteriyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün çevrenizdeki herkes için çok güçlü bir sevgi hissediyor olabilirsiniz. Aynı zamanda, partnerinizle ilgili konularda tutkulu ve endişeli hissetmeniz olasıdır. Hayal gücün yükseklerde uçuyor. Sevdiğiniz birine bir hediye bulmaya çalışıyorsunuz. Hayal gücünüzü kullanmanın zamanı geldi demek ki!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün çevrenizdeki herkes için hoş bir sevgi hissedebilirsiniz. Normalde rahatsız edici bulduğunuz konular bugün daha iyi geliyor. İş arkadaşlarınız, dostlarınız, aileniz ve hayatınızdaki özel insan, bu tutumunuzdan dolayı mutlu olacak ve karşılık verecekler. Onlara karşı cömert davranıyorsunuz. Hediyeler vermeniz muhtemel. Kendinize de nazik olmayı unutmayın.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugünkü düşünceleriniz, aileniz, arkadaşlarınız ve partnerinizle her zamankinden daha fazla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. İşinize konsantre olmamanız muhtemeldir. Telefonda duyacağınız samimi ses size iyi gelecek. Güzel nesnelerin görüntüleri kafanızda dans edebilir. Konsantrasyonunuz için endişelenmeyin. Her şey eskisi gibi olacak!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün şefkat duygunuz ve merhametiniz çok güçlü bir ivme kazanıyor. Bu nedenle, sevginizi açık ve zarif bir şekilde ifade ediyorsunuz. Size karşı derin duygular besleyen birine, açılması için izin verin.  Çocuk sahibiyseniz, karşılaşacağınız zorluklarda, çocukların güçlü bir destek kaynağı olduğunu anlayacaksınız.

22.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.