Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 22 Kasım 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 22 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün, bağlı olduğunuz gruplarla bağlantılı birtakım sosyal davetlere katılabilirsiniz. Katılabileceğiniz kadarını kabul edin; harika zaman geçirecek, sizi büyüleyen çok şey öğrenecek ve yeni arkadaşlar edineceksiniz. Bir arkadaşınızla ya da romantik partnerinizle sürpriz bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Bugün sizin için önemli bir gün.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün edineceğiniz yeni ekipmanlar hayatınızı daha kolay ve daha ilginç hale getirebilir. Yeni arkadaşlar edinmek ve yeni fırsatlar bulmak için kapıları açabilir. Gelirinizde artış olması da mümkün. Bazı şaşırtıcı bilgilerle karşılaşabilirsiniz. Bu bilgiler, fikrinizi yeni bir yöne sokabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kariyer ya da eğitim fırsatlarını içeren yeni ve heyecan verici bilgiler alabilirsiniz. Sanatsal yetenekleri modern teknoloji ile birleştirmeyi keşfediyorsunuz. İlgili sosyal etkinlikleri takip edin. Çoğuna katılmaya çalışacaksınız. Bu etkinlikler, kişisel, profesyonel ve yaratıcı konularda fark yaratabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün evinizde bir parti veya toplantı düzenlemeye karar verebilirsiniz. Çok fazla ziyaretçi beklemeniz muhtemeldir. Bu heyecan verici bir olay olacak. Her şeyin mükemmel olması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Muhtemelen buna değecek. Bu etkinlik sayesinde gelen bilgiler ve insanlar sizin için büyük bir fark yaratacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün E-posta veya telefon yoluyla bilgiler alabilirsiniz. Bu bilgileri canlı canlı dinlemek için sabırsızlanacaksınız. Farklı ortamlara girerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Kitaplar veya dergiler de size değerli bilgiler getirebilir. Bugün sizin için çok uyarıcı ve önemli bir gün.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bilgisayar becerilerinizi geliştirmeyi düşündünüz mü? Eğer öyleyse, bunu yapmak için iyi bir gün. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için birçok değerli bilginin yanı sıra kısayollar keşfetme olasılığınız yüksek. Aile üyeleri, çok sayıda yeni ve ilginç fikir alışverişinde bulundukları için sizi çok mutlu ediyorlar. Bu birçok konuda çok sevindirici bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün katılacağınız sosyal etkinliklerde, değerli bilgiler sunacak kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Okula geri dönmeye veya eğitiminizi başka yöne çevirmeye karar verebilirsiniz. Teknoloji bütün bunlarda büyük bir rol oynayacak, bu yüzden bilgisayar becerileriniz üzerinde çalışmak ve onları geliştirmek için iyi bir gün. Kısa bir yolculuk planlayabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün zihniniz sosyal ve politik konularda olabilir. Son zamanlarda gelirinizdeki artış size biraz zaman kazandırabilir ve olasılıklar hakkında heyecanlı olabilirsiniz. Başkalarına hizmet etmeden önce kendi yaratıcı yeteneklerinizi geliştirin. Pişman olmayacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, yeni ve devrimci fikirler hakkında düşünmeye başladığınız bir gün. Grup etkinliklerinde, ilgi alanlarınızı paylaşan yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Gelecekle ilgili meraklı ve iyimser hissediyorsunuz. İlişkilerinizdeki değişimler aklınızı bir süre daha meşgul edecek gibi görünüyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kariyerinizi daha iyi hale getirmek için olağandışı ve beklenmedik fırsatlar, bugün arkadaşlarınızla size gelebilir. Bu arkadaşlar size yeteneklerinizi maksimum düzeyde kullanma konusunda değerli bilgiler sunuyor. Teknoloji sayesinde verimliliğinizi artırabilirsiniz. Bugün sizin için uyarıcı ve heyecan verici.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uçakla bir yolculuk yapma olasılığı bugün gündeme gelebilir. Bu yolculuk yakın arkadaşlarla ya da bir grupla yapılabilir. Eğitim veya yayın ile bağlantılı projeler üzerinde çalışıyorsanız, bugün onları ileriye taşıyacağınız bir gün. Sizin için yoğun ve teşvik edici bir gün olacak. Hazır olun!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, kariyerinizi teknolojik becerilerinizi artırarak ilerletme olasılığı bugün gündeme gelebilir. Bu durum, sizin için birçok kapıyı açabilir. Gelirinizde artış olması da mümkün. Hayatınıza yeni arkadaşlar ve fırsatlar giriyor. Becerilerinizi geliştirmek ve eğitim konusunda bir şeyler yapmak için bu günü iyi değerlendirin.

22.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.