Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 22 Eylül 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 22 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün çevrenizde çok fazla insan sizden tavsiye ya da yardım isteyebilir. Muhtemelen onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bu, gurur verici bir durum, ama aynı zamanda biraz rahatsız edici. Kendi işlerinize odaklanmanızı zorlaştırabilir. Bunun verimliliğinizi azaltmasına izin vermeyin. Her isteği birer birer ele alın, söz vermeyin ve elinizden geleni yapın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün işyerinde zaman bir türlü geçmiyor. İş arkadaşlarınızdan bazıları birbirlerini sevmiyor, birbirlerine güvenmiyor ve birlikte çalışmak istemiyor. Siz her şeye rağmen yeteneklerini en iyi şekilde kullanacaksınız. Bunu yapabilecek bir pozisyondaysanız. Aklı başında hareket etmenin tek yolu bulunduğunuz ortamdaki olumsuzluklardan uzak kalmaktır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kardeşiniz veya yakın arkadaşınızla aranızda çekişmeler olabilir. Eğer dikkatli olmazsanız, bu bir irade savaşına dönüşebilir. Anlaşmazlığın doğduğu dakika, konuşmaya ve durumu lehinize dönüştürmeye çalışın. Aksi halde, olmaması gereken şeyler yaşanabilir ve uzun bir süre ilişkiniz zarar görebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün para meseleleri baş ağrısına neden olabilir. Gelecek için para biriktirme arzusu ile uzun zamandır istediğiniz bir şeyi satın alma dürtüsü arasında gidip geliyorsunuz. Her ikisini de gerçekleştirmenin bir yolu olabilir. Kendinizi sıkmadan önce her ihtimali iyice düşünün ve bir çözüm bulmaya çalışın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün birinin size gizliden gizliye kısıtlamalar getirdiğini hissedebilirsiniz. Bu sezgilerinizin gerçek bir örneği. Herhangi bir sonuca varmadan önce tüm gerçekleri görene kadar bekleyin. Mevcut durumunuz hakkında iki kez düşünmenizi sağlayan bazı bilgiler edinebilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ortak ilgi alanınız olan bir arkadaşınız size bilmeniz gereken bir şey anlatacak. Bu bilgi, yanlış yoldan kaçınmanızı sağlayacak. Hedeflerinize ulaşmak için daha donanımlı olacaksınız. İnsanlarla paylaşacağınız bilgiler iyi karşılanmasa da, cazibenizle onları yumuşatacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ilişkilerinden birinde kritik bir noktaya yaklaştığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Şüphelerinizin sizi bunaltmasına izin vermeyin. Kendinizi yaşadığınız durumun o kadar da kötü olmadığına ikna edin ve olumlu bir bakış açısına odaklanın. Doğru olmayan bir şeye inanmak, kendinizi kandırmak anlamına gelmez.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kalabalık bir programa dahil olabilirsiniz. Bu program çok yakında rahatlayacağınızın işareti. Bazı beklenmedik değişiklikler yaşanıyor ve yakında bazı şeyleri daha özgür görebilirsiniz. Yakınlarınız size ihtiyaç duyduklarında her zaman orada olduğunuz için sizi ödüllendirebilirler. Kısa bir tatil düşünmek iyi bir fikir olabilir, çünkü yakında bunu yapmak için zamanınız olmayacak. Son dakika fırsatları için araştırma yapın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün iletişim konusunda pek şanslı değilsiniz. Mesajlarınız teslim edilmeyebilir, e-postalarda sıkıntı yaşanabilir ve insanlar kelimelerinizi yanlış yorumlayabilir. Bu, sizi çığlık atmaya götüren bir karmaşa yaratabilir. Doğrudan insanlarla konuşmanız, basit bir dil kullanmanız ve olumsuz sonuçlardan kaçınmanız gerekiyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün hayatınızda bir kapı kapanıyor, diğeri açılıyor. Başka bir deyişle, bir şeyin şu anda sona ermesi, yeni bir şeyin başlamasına vesile oluyor. Ne olursa olsun, hedefinize doğru yolculuğa çıktığınız için sizi memnun edecek olaylarla karşılaşacaksınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün içinizdeki enerjiyi açığa çıkarın. Değişmesi gereken bazı şeyler var ve bu değişimi sadece siz gerçekleştirebilirsiniz. Bu, ailevi bir durum veya ilişkinizle ilgili bir değişiklik olabilir. En önemlisi, doğru olduğunu bildiğiniz şeylere sadık kalmaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün neden olduğunu bilmeden biraz huzursuz ve rahatsız edici hissedebilirsiniz. İşteki stres, geçmişten gelen baskı bu hisleri artırabilir. Bu stresin nedeninin tam olarak anlamaya çalışın ve problem her neyse bunu ortadan kaldırmaya çalışın. İşinize odaklanın ve verimliliğinizin azalmasına izin verin.

22.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.