Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 22 Aralık 2017 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 22 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün biraz ciddi ve sıkıcı başlayabilir. Etrafınızdaki herkes kişisel problemleriyle ve ihtiyaçlarıyla ilgilendiği için kendiniz yalnız hissediyorsunuz. Ancak ilerleyen saatlerde gününüz hareketleniyor. Yakınlarınızla planlar yapacak ve kendinizle gurur duymanızı sağlayacak tavırlar sergileyeceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ikili ilişkilerinizle ilgili kafanızdaki soru işaretlerini silip süpürüyorsunuz. Ortaya çıkan bazı gerçekler ilişkilerin gidişatını etkileyebilir. Değişim sürecine giriyorsunuz. Bu değişim sürecinde çevrenizdekilerden destek göreceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, küçük adımlarla büyük işler başarıyorsunuz. Harika fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönemdesiniz. Kişisel anlamda da iş anlamında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Sıkı çalışmaya devam edin. Günün sonunda bu çalışma sizi çok memnun edecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, aşk hayatınızla ilgili memnun olmadığınız konularda çözüm aramaya başlıyorsunuz. Partnerinize kısıtlamalar getirmemeye çalışın. Onun fikirlerine saygı duyun. Aksi takdirde, ilişkiniz zarar görebilir. Dizginleri biraz gevşetin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, birini sevmeniz o kişiyle ömür boyu olacağınızın garantisini vermez ne yazık ki. Ancak ilişkinize zarar veren konuları ortadan kaldırırsanız o ilişkiyi uzun sürdürebilirsiniz. Yapıcı ve mantıklı düşünmeye çalışın.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bir konu hakkında rehbere ihtiyaç duyacak ve eğitilmek isteyeceksiniz. Daha sonra öğrendiklerinizi siz de çevrenizdekilere aktaracaksınız. Bu sizin için harika bir deneyim! Başkalarına bir şeyler öğretmek size egzersiz yapma imkanı sağlayacak. Başlamak istediğiniz yeni bir proje varsa, şimdi tam zamanı!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bir süredir yapmaya zaman bulamadığınız iş hakkında düşüncelere kapılacaksınız. Kendinize bir plan oluşturarak, görevlerinizi yerine getirmeye başlıyorsunuz. Bir anda yoğunlaşan programınıza güzel bir tatille ara verebilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacınız olacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, rüyalarınızın veya hayallerinizin etkisi altında olduğunuz bir gündesiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek hayatınıza neşe ve heyecan getirecek. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirin ve anı yaşayın. Zaten sahip olacağınız şeyler için acele etmeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, günlük hayatınızın düzensiz olmasından şikayetçiyseniz, değiştirin. Bu değişim için geç kalmayın. Koşuşturmanızı farklı yöne çeviriyorsunuz. Gündemdeki konular biraz canınızı sıkabilir. Siz hayatınızdaki değişikliklere odaklanmaya çalışın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, geri çekilmekten hoşlanmıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşana kadar sessizce bekleyemezsiniz. Bazen hoşunuza gitmeyen görevleri yerine getirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bugün durum böyle. Neyse ki ilerleyen saatlerde sakinleşerek gelecekle ilgili güzel planlar yapıyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün yeni biriyle tanışabilirsiniz. Sahip olduğunuz enerji sayesinde aklınıza gelmeyecek kişileri etkiliyorsunuz. Bu muhteşem günün avantajlarından yararlanın. Sizin için özel olarak sunulmuş fırsatları değerlendirin!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sakin, verimli bir gün sizi bekliyor. Kamu veya özel hayatınızda başlattığınız projeler ilginç bir şekil almaya başlayacak. Bazı konulardaki belirsizlikler ortadan kalkıyor. İçinde bulunduğunuz durumu değerlendirin. Çünkü bu günlerde her şey sizin lehinize.

22.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.