Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Temmuz 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Temmuz 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün çevreyle ilgili veya parasal meselelerle ilgilenebilirsiniz. Bu konular biraz dikkat gerektiriyor. Henüz bitmemiş yığın halinde işiniz var. Çabuk davranıp onları bitirmelisiniz. O işleri hallettiğinizde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Eski meseleleri temizlemenin, yolunuza devam için ne kadar önemli olduğunu fark edebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün mesleğinizi ilerletmek için yeni fırsatlar doğabilir. İş ve para için iyi gelişmeler olacak. Umut verici yeni projeler gündeme gelebilir. İş ilişkilerinizi güçleniyor, bu sayede işteki moraliniz somut bir artış gösteriyor. Arkadaşlara, çocuklara, sevgilinize ve hatta sıradan tanıdıklara gösterdiğiniz sıcaklık ve sevgi, ilişkilerinizi geliştirecek.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün huzursuzluk gün boyu hakim olabilir. Fiziksel olarak enerjinizi atamıyorsunuz. Evde kalmak ve sinir bozucu önemli bir şey beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bir spor videosu koyun ve beklerken egzersiz yapın. Yeni projelere başlamak için iyi bir gün değil. Sosyal etkileşimlerinizi başka güne saklayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, iş ve para meseleleri engellerle karşılaşsa da, şu anda kendinizi geçmiş çabaların ödülleriyle karşı karşıya bulabilirsiniz. Şu anda hayatınızda bazı engeller olsa bile, bu gelecekte daha fazla başarıya ulaşmanızı sağlayacak. Gelişmeye nasıl devam edeceğinize dair yeni bilgiler bugün karşınıza çıkabilir. Bunları yazmalısınız, böylece daha sonra parmaklarınızın ucunda olduklarından emin olabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün ikna gücünüz her zamankinden daha yüksek. Yeni bir projeyi yükseltmek veya tanıtmak için iyi bir gün. Başarılarınızın tanınması için elinizden geleni yapacaksınız. Gözlemsel becerileriniz, çevrenizdekilerin hislerine ilişkin kavrayışınız kadar güçlüdür. İlerlemek için bugünü iyi değerlendirin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün iş ve finans alanındaki başarılar için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Uzun vadeli yatırımlarınız nihayet size para getiriyor. Yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Eski projeleri tamamlamak için yeni bir başlangıç yapmanın tam zamanı. Ancak yeni projeler daha ağır basıyorsa, şimdilik onlara yoğunlaşabilirsiniz. Kendinizi yeni kıyafetlerle şımartın. Bu akşam onları arkadaşlarınız ya da sevgiliniz için giyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, iç görünüz, yaratıcılığınız tüm hızıyla devam ediyor. Yeni fikirler üretiyor ve kendinizi hızlı bir şekilde geliştiriyorsunuz. Bununla birlikte, kendinizi çok sıkıcı ve sıradan görevlerde boğulmuş hissedebilirsiniz. Yine de fiziksel enerjiniz yüksek, bu yüzden işlerinizi halletmek ve zevk almak için zamanınız olacak. Hızınızı düşürmezseniz üretmeye devam edebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün dönüştürücü bir enerji akışıyla karşılaşabilirsiniz. Masaja için gitmek ya da aroma terapi gibi doğal şifa yöntemlerini incelemek için harika bir gün. Onları doğuştan gelen şifa yeteneklerinizle birleştirin, sonuçlardan memnun kalacaksınız. Zihniniz son günlerde özellikle açık. Size anlatılandan daha fazlasını kapıyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için özenle çalışmaya hazır olun. Başarı kesinlikle yolda, ancak istediğiniz kadar çabuk gelmeyebilir. Çok fazla önemli mesaj ve telefon konuşması sizi meşgul edecek. Ne olursa olsun, kendinizi çok kötü hissettirmeye izin vermeyin. Sessizce oturun ve enerji depolamak için gün boyunca rahatlamaya zaman ayırın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bu sabah her zamankinden daha zor uyanabilirsiniz. Enerjiniz istediğiniz düzeyde değil. Kişisel ya da işle ilgili baskılar, duygularınızı karıştırabilir, ancak bu tuzağa düşmeyin. Anlık uyuşukluğa rağmen, ufuktaki her şey çok iyi görünüyor. Çalışkanlığınız sayesinde, tüm işler yoluna girecek. Üzülmeyin, yarın daha enerjik hissedeceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün, aniden tamamlanması gereken çok fazla işiniz olduğunu hatırlayabilirsiniz. Cesaretlenin ve işleri tamamlamak için harekete geçin. Süreç, sandığınızdan daha yorucu olabilir. Planlı ve disiplinli bir çalışma, kendinizi çok fazla strese sokmadan her şeyi halletmenizi sağlayacak. Akşam olunca, kendinizi bir yemek ya da film ile ödüllendirin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, iş ve mali konular bugün umut verici görünüyor. Kendinizi bu meselelerle ilgilenme ve evde rahatlama arzusu arasında bulabilirsiniz. Bir seçim yapmak zorunda kalırsanız, birinciyi seçmek en iyisi olabilir, çünkü bugün tekrar elinize geçmeyecek fırsatları vaat ediyor. Akşamı kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Mesela, sevgilinizle samimi bir akşam yemeği planlayın. Sonuçları beğeneceksiniz!

21.07.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.