Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Şubat 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün hem duygusal olarak hem de pratik olarak güçlü bir potansiyele sahipsiniz. Adımlarınız güzel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Hedefleriniz ve sorumluluklarınızla ilgili düzenlemeler yapacaksınız. Bu düzenlemeler rahatlamanıza yardımcı olacak. Keyfinizi kaçıran bir sorunun çözülmesi için doğru bir zaman olabilir. Duygusal hayatınızda sıcak anlar yaşanıyor. Bir ilişkiye daha fazla merhamet ve hayal gücü getirmek, geçmişteki bir ilişkiden tamamen kurtulmanızı sağlayacak. İlham bulmak ve duygusal anlamda yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir zaman. Havada, tam olarak tarif edemediğiniz bir büyü olabilir. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, dostluklarınızdaki kaygıları değerlendirmek için mükemmel bir zaman. İlişkilerinizde yeni keşifler yapabilirsiniz. Daha parlak bir ilişki için sabırsızlanıyorsunuz, ancak mantığınızı dinlemeyi ihmal etmeyin. İlişkilerinizi geliştirme çabalarınızda, kendinizle olan ilişkinize odaklanmayı unutmayın. Uzun vadede nasıl hissedeceğinizi düşünün ve hak ettiğiniz mutluluğu elde etmeye çalışın. Birini bağışlamak ya da toplumsal bir sorunun ortadan kaldırılması, motivasyonunuzu yükseltiyor. Kendinize bir plan yapın ve ihtiyaçlarınızı öncelik sırasına göre sıralayın. Bugünlerde yapacağınız konuşmalar size yarar sağlayacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, iş yerindeki iletişiminiz, üretkenliğin ötesine geçerek sevecenliğe dönüşebilir. Böylece ilişkileriniz daha anlamlı ve taze bir hale gelir. Yeni bir etkinlik, duygusal yenilenmeye yardımcı olabilir. Hoşlandığınız insanla ilgili gelecek planları yapabilirsiniz. Çevrenizden biri, bir problemi çözmek için size yardım edecek. Onu dikkatle dinlemek ve bir şeyler öğrenmek sizin için mükemmel sonuçlar doğurabilir. Bugün, gördüğünüz ışığı büyük bir fırsat olarak görebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, idealist bir tutumla güne başlıyorsunuz. Hayatınızdaki sağlıksız bir alışkanlıktan kurtulmak için harika bir zaman. Bununla birlikte, gelecekle ilgili görüşünüzü bugünkü kararınızla güçlendirebilirsiniz. Bunlar, özellikle affetme ve yeni anlayışlara ulaşmayla ilgili olabilir. Özel ilişkileri geliştirmek için güçlü bir döneme giriyorsunuz. Bugün, tatmin edici ve size yarar sağlayacak cevaplar elde edeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün hayal gücünüz kuvvetli. Birinin bakış açısını anlama konusunda zorlanabilirsiniz. Onu dikkatlice dinlemeye çalışın. Bugünden itibaren hayattan aldığınız zevk ve ilham daha da artacak. Bununla birlikte, bugünkü yaklaşımlarınızda bilgelik sezebilirsiniz. Zaman kazanmak için yarım kalan projelere yönelebilirsiniz. Ayrıntılarla vakit kaybetmekten kaçının.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, olumlu ilişkiler kurmak ve bu ilişkileri güçlendirmek için iyi bir dönem. Özel biriyle yaşayacağınız anların keyfini çıkarmaya çalışın. Ancak, kendinizi bu ilişkiye kaptırıp sorumluluklarınızdan uzaklaşmamalısınız. İçgüdüsel olarak, çevrenizdeki her şeyi mükemmelleştirmek için zaman ayıracaksınız. Uzun vadede daha tatmin edici sonuçlar elde edebileceğinizi biliyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün yaratıcı bir proje için çaba sarf edeceksiniz. Bu iş sayesinde, yaşamınıza daha fazla düzen gelecek. Bazı düşünceler, kafanızı bulanıklaştırıyor olabilir. Sorumluluklardan kaçmak isteyebilirsiniz. Şu anda hayatınızdaki ilişkilere, olaylara ve insanlara duygusal bir yaklaşım içersindesiniz. Fikirleriniz yaratıcı ve duygularınız merhametlidir. Çekim gücünüz ise çok kuvvetli. Karmaşık durumlarda etkileyici bir tavır sergiliyorsunuz. Artık hayal gücünüzü işinizde ve sağlıkla ilgili konularda kullanmanın zamanı geldi.  

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün romantizm ve yaratıcılık ön planda. Başladığınız yeni bir yaratıcı proje başarılı olmaya başlayacak. Özellikle duygularınızı benzersiz şekilde ifade etmek için ilham kazanabilirsiniz. Eğlenceli bir etkinliğe dahil olarak stres atabilir ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Normal bir günden fazlasını beklemek, biraz hayal kırıklığına neden olacak. Sahip olduğunuz şeylerdeki güzellikleri fark edin. Kusurları görmezden gelerek, mutlu olmaya çalışın. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, özellikle ev hayatı, uyum, rahatlık ve anlayışla ilgili yeni fikirler bulmak için hoş bir zamandır. Ufak tefek kusurlar bile hoşunuza gitmeye başlayacak. Beklentiler makul olduğu için, bugün biraz kaçış iyi olabilir. Hayal gücünüzü devreye sokan, ev veya ailenizle ilgili faaliyetler gündemde. Sanatsal yetenekleriniz, fark ediliyor. Aynı zamanda, arzularınızı eğitmenize ve pratik anlamda düşünmenize yardımcı olacak. Sorumlulukları yerine getirmek için planlı ve sabırlı olun.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yaratıcı yönünüz ön planda olacak. Aynı zamanda son derece pratik fikirlere sahipsiniz. Çok dengeli ve üretken bir gün geçireceksiniz. Uyumlu tavırlarınız, gününüzün güzel ve keyifli geçmesine yardımcı olacak. Gelen bir haber veya yapacağınız bir konuşma ilham verici, bağışlayıcı veya hafifletici etki yaratabilir. Hayal gücünüz bugün devreye girdiğinde güçleneceksiniz. Başkalarına yardım etmenin veya fikir paylaşmanın tadını çıkarıyorsunuz. 

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, manevi, yaratıcı ihtiyaçlarınıza, ideallerinize ve ilkelerinize ilişkin duygularınız, yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Kaynaklarınız, yetenekleriniz ve özgüveniniz size bu başlangıçta yardımcı olacak. Bugün, kendinizi başlamaya hazır hissediyor olabilirsiniz. İnancınız çok yüksek. Düşünceler, fikirler karmaşık bir hava yaratabilir. Bunları düzene sokabilmek adına yapıcı olmaya özen göstermelisiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, ilk izlenim konusunda mükemmel bir zamandasınız. Girdiğiniz ortamlarda fark edilecek ve ilgi göreceksiniz. Başkalarına yardım etmek adına, ince fikirler düşünebilirsiniz. Ancak bu fikirleri nasıl kullandığınıza dikkat edin. Cazibeniz ve yaratılıcığınız herkesi büyülüyor. Bunlara aldanıp, ayrıntıları, planları ve fikirleri organize etmek için geç kalmayın, sorumlulukların farkına varın.

21.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.