Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Nisan 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün evinizde ısıtma veya ışıklandırmayla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Eğer öyleyse, profesyonel bir destek almalısınız. Akşam olduğunda karanlık ve soğuk sizi rahatsız edecek. Dışarı çıkmanız gerekebilir. Bu durumun sizi kötü etkilemesine izin vermeyin. Bu küçük aksaklık yakında çözülecek. Bunu bir macera olarak düşünün.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, iletişim kurmanız gereken bir arkadaş ya da komşu ulaşılması zor bir yerde olabilir. Arkadaşınız mesajları kontrol edemeyecek kadar meşgul olduğundan, telefon veya e-posta muhtemelen işinize yaramaz. Temas kurmanın en iyi yolu, arabaya atlamak ve olduğu yere gitmek olabilir. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün parayla ilgili iş yapmak için iyi bir gün değil. Zihniniz doğru yerde olmayabilir. Sorunlara neden olan hatalar yapabilirsiniz. Mümkünse, bugün her türlü yaratıcı proje üzerinde çalışmaktan kaçının. Aksi takdirde, sonuçlardan memnun olmazsınız. Ancak, fazla konsantrasyon gerektirmeyen rutin işler için harika bir gündür.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün kaybolan bir nesne için evin tüm üyeleri harekete geçecek ancak başarılı olamayacaksınız. Misafirleriniz de arama konusunda size yardımcı olabilir. Aradığınız şey muhtemelen herkesin kullandığı büyük bir odada, diğer nesnelerin arasında. Onu bulamazsa, şimdilik aramayı bırakın. Yeniden ortaya çıkacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için çok yoğun bir gün olabilir. Bir çeşit yürüyüş, protesto veya halk toplantısı gerçekleşebilir. Eğer katılıyorsanız, gürültüden dolayı çok fazla şey duyamayacaksınız. Bu da olayın dağınık görünmesine neden olacak. İmkanınız varsa bugün evde kalın. Dışarı çıkmak, tahmin ettiğinizden daha fazla sorun yaratabilir. 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, gelecekte yapmayı planladığınız eylemi, bugün alacağınız bilgilere dayanarak hemen yapmak isteyebilirsiniz. Ancak, bilgilerin net ve doğru olduğundan emin olun. Ayrıca, size yardım edebilecek kişiye bugün ulaşamayabilirsiniz. En kısa sürede zihninizdeki düşünceleri ve fikirleri düzene sokmalısınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, şu anki mesleğiniz hakkında mutsuz veya belirsiz hissediyor olabilirsiniz. Bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz. Haberler bugün keşfedilecek olası yollara ulaşabilir, ancak bugün hiçbir karar vermemelisiniz. Zihniniz olması gerektiği kadar objektif değildir. Hayati olan herhangi bir konu hakkında karar vermeden önce iki kez düşünün. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, doğal psişik ya da sezgisel yetenekleriniz bugün iyi olmayabilir. Diğer insanların zihninden gelen parazit sorunları çözmekle uğraşabilirsiniz. Bu durum hayal gücünüzü de olumsuz etkileyecek. En iyisi, kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket etmektir. Yarın her zamanki rutininize geri dönebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, etrafınızdaki atmosfer bugün biraz gerçek dışı görünebilir. Biriyle ilgili garip bir hisse kapılabilirsiniz. O kişinin gündemi sandığınızdan çok farklı ve garip hissetmenize neden olan kişi o değil. Eğer söyledikleri sizi etkilemezse, endişelenmeyin. Harekete geçmeden önce gerçekleri öğrenmek için çabalayın. Bunu yaptığınıza sevineceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, iletişim bugün biraz fazla çaba gerektirebilir. İş veya romantik partnerinizin sizden bir şey sakladığını düşünebilirsiniz. Bazı huzursuzluklar yaşayacaksınız ve ilişkinizle ilgili bir sorun olup olmadığını merak edeceksiniz. Sormaya korkmayın. Partnerinizin muhtemelen sorunun ne olduğunu söylemeyecek, ama sizinle hiçbir ilgisi olmadığı konusunda size güvence verecek. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün internet aracılığıyla uzak bir eyaletten veya yabancı bir ülkeden mesajlar alabilirsiniz. Bunlar tamamen doğru değildir. Size sunulan bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için kendi başınıza biraz araştırma yapın. İnternet üzerinden insanlarla kuracağınız iletişimler bugün sağlıklı olmayabilir, buna dikkat edin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hoşlandığınız kişiyle irtibat halindesiniz. İlişkideki olası problemlerle ilgili yersiz bir sonuca varmamaya özen gösterin. Sessizliğe neden olan şey muhtemelen sevgilinizin kontrolüdür. Ani ve beklenmedik ufak aksiliklerle ilgili de olabilir. Sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışın. 

21.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.