Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Mart 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sosyal olaylara bir dizi davetiye gelebilir, bazıları gerçekten iyi bilmediğiniz insanlardan olacak. Ancak onları es geçmeyin. Bu partilerde bazı şanslı temaslar ve hatta bazı yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İnsanlarla bir arada olmayı seviyorsunuz, ama bugün biraz sıkıcı olabilirsiniz. Kalbiniz ailenizle birlikte. Muhtemelen evde olmak ve partnerinize sarılmak için sabırsızlanacaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bu akşam evinize ziyaretçiler gelebilir. Bir tür gayri resmi iş için bir araya geliyorsunuz. Dostlarınız arasında karışıklıklar yaşanabilir. Gün boyunca bu konuyla meşgul olmanız muhtemeldir, belki de gevşek uçları bağlarsınız. Gece yatmadan önce kafanızı boşaltmaya çalışın. Böylece daha kalite bir uyku çekmiş olursunuz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kafanızı bulutlarda görüyorsunuz. Gerçek şu ki, aklınızda çok önemli şeyler var. Çevrenizdekiler bu durumdan rahatsız olabilir veya uzak kalıp kendi eğlencelerine bakabilirler. Bunun için fazla endişelenmeyin. Herkesin tepkisi farklı olacaktır. Ortaya çıkan problemleri çözmeye özen göstermelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, paranızın banka hesabınızdan hızlı bir şekilde aktığını görüyorsunuz. Bu sizin için bir endişe kaynağı olabilir. Evinize veya arkadaşlarınıza çok fazla para harcadığınızı hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin! Bunu telafi edeceksiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için güzel bir gün olacak. Gelecek hakkında mutlu, heyecanlı, hevesli ve iyimser hissediyorsunuz. Aile, arkadaş ve komşularla olan ilişkileriniz, sıcak ve samimi. Bugün, telefon görüşmeleri veya işler çok zamanınızı alabilir. Uzun zamandır görmediğiniz biriyle sürpriz bir karşılaşma yaşayacaksınız. Yeniden hatırlamak için biraz zaman harcıyorsunuz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün gerçek bir iyilik yapma arzusuyla dolu olabilirsiniz. Yardım etmek isteyeceğiniz kişileri bulmak için çeşitli hayır kurumlarına gidebilirsiniz. Ancak, yardımın yanı sıra paranız diğer zevkleriniz için de akıyor olabilir. Belki de şimdilik size en çok uyan harcamayı bulmanız gerekebilir. Diğerlerini, başka zamanlarda yapmak üzere not almayı unutmayın.  

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayatınızdaki özel biriyle, birbirinizi görmek için zaman ayırmaya çalışıyorsunuz. İkiniz de çok meşgul olabilirsiniz. İşleri biraz ertelemekten korkmayın. Sizin için gerçekten önemliyse, o kişiyle zaman geçirmenin yollarını arayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün, daha önce hiç tanımadığınız bir grup insanla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu heyecan verici olabilir, ancak birazcık rahatsızlık duyacaksınız. Dışarıdan çok evde olmak isteyebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda konuşmaya çalışın. İnsanları sözlerinizle etkileyebilecek potansiyele sahipsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün seyahat ve macera aklınızda. Egzotik yerlere uçmak, antik manzaralar gezmek, safariye çıkmak gibi sıra dışı şeyler yapmak hakkında hayal kuruyorsunuz. Ayrıca ilgi çekici alanlar hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz, bu yüzden bir sınıfa veya atölyeye kaydolmak için harika bir gün.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün birini ikna etmen kolay olmayabilir. Fikriniz ne kadar derin olursa olsun, karşınızdaki kişi henüz buna inanmaya hazır değil. Rahatsız etmeyin. Belki birkaç gece uyuması ya da kendi araştırmalarını yapması gerekiyor. Sabırlı olun ve bu arada başka şeylere odaklanın!

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bir yolculuk aklınızda olabilir. Belki ailenizle veya romantik bir arkadaşınızla bir tatil planlıyorsunuzdur. Bir heyecana kapılmış olabilirsiniz. Arkadaşlarınız siz birtakım tavsiyelerde bulunabilir. Siz kendinize güvenin. Onların tavsiyelerini de duymamazlıktan gelmeyin. Zamanı geldiğinde işe yarayabilirler.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün zihninizde çok şey var. Çevrenizdekiler, sessizliğinizi onlardan uzak durma olarak yorumluyor olabilir. Onlara gidin ve düşüncelerinin yanlış olduğunu belirtin. Bugün üzerinde durmanız gereken bazı önemli sorunlarınız ve ortaya çıkabilecek önemli sonuçlarla ilgili kararlarınız var. Karıştırılmış konuları daha sonra düzeltebilirsiniz. Şimdilik, sadece kendinize dikkat etmeye odaklanın.

21.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.