Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Kasım 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, ne yazık ki insanlar her zaman söz verdikleri şeyleri yerine getirememektedir. Bugün size yardım etmek için söz veren kişi bir bahaneyle bu durumdan sıyrılabilir. Bu kişinin coşkusu şu an sizin için hiçbir şey ifade etmiyor. Şimdilik şüphe duyduğunuz şeye dikkat edin ve en azından öğleden sonraya kadar bekle. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, gününüzü keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, enerjisinden hoşlanmadığınız insanlardan uzak durun. Kendi başınıza daha iyi ilerlediğinizi düşünebilirsiniz, ama yine de yalnız kalmamaya özen gösterin. Yalnızlık sizin için büyük bir bağımsızlık, ama aynı zamanda ruh halinizi fark etmeden olumsuz etkiliyor. Diğer insanların söylediklerinden ve yaptıklarından bir şeyler öğrenmek, tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün giyim tarzınızla çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Tarzınızla doğru izlenim yaratmak büyük önem taşıyor. Kendinize olan güveninizi artırmak istiyorsanız, alışverişe çıkıp iddialı parçalar satın alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, fikirlerinizin yol haritasını çıkarmanız ve keşfedilmemiş bölgelere ulaşma yeteneğiniz, en iyi özelliklerinizden biri. Bu özelliğiniz bugün size birkaç hayran kazandıracak. Ne yazık ki, size bir veya iki düşman da verebilir, en azından geçici olarak. Liderlik bazen kıskançlıklara yol açar, bu yüzden güzel bir planla ilerlerken, insanların kıskançlıklarına hazırlıklı olmanız gerekir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün işleri biraz karıştırma bir günü. Sabah saatlerinde daha önce keşfetmediğiniz bir fiziksel aktivite deneyebilirsiniz. Rutinlerinizin arasına farklı bir aktivite dahil etmek rahatlatıcı olabilir. Hayatınızdaki monotonluktan kurtulmanın yollarını arayın. 

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bir ilişkinizdeki değişim kafanızı karıştırabilir. Bir başkasının düşüncelerinin sizi bu kadar etkilemesi iyi değildir. Bu konu hakkında ne hissettiğinizi yeniden değerlendirmek için kendinize zaman ayırın. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün, büyük bir jest yapmak size takdir getirebilir. Ama bu jest ve takdir sizi gerçekten seni mutlu edecek mi? Muhtemelen hayır. Kısa ve tatlı bir sohbetten daha büyük bir tatmin bulacaksınız. Daha basit şeylere uyum sağlıyor ve onlarla mutlu oluyorsunuz. Gösterişten uzaklaşın ve rotanızı küçük zevklere doğru çevirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hayatındaki romantizm seviyesi giderek yükseliyor. Sonunda partneriniz sizin güveninizi kazanıyor. Yaratıcılığınız da son derece yüksek. Bu yaratıcılığı duygularınızı beklenmedik bir şekilde iletmek için kullanın. Yeni başlangıçların ve heyecan verici konuşmaların olduğu bir döneme giriyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, hisleriniz konusunda sandığınız kadar yalnız değilsiniz. Bu yüzden size yakın olan birine ulaşın ve aklınızdakileri o kişiyle paylaşın. Farkında değilsiniz ancak insanlarla daha çok ortak noktanız var. Duygularınızı paylaşmanız bunu anlamaya başlamanıza yardımcı olacak. Sorunlarınızı düşünmek her zaman önemlidir, ancak onlar hakkında konuşmak rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, müzik ya da sanat mükemmel bir kaçış sağlayabilir. Bu yüzden birileri veya bir şey bugün canınızı sıkmaya başladığında bunu aklınızda bulundurun. Stresten uzaklaşmak için sevdiğiniz müziği dinleyebilir veya biraz resim yapabilirsiniz. Günlük rutinlerinizin dışına çıkmak bugün size iyi gelecektir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, para bugün aklınızda olmaya devam edecek. Sayılar ne yazık ki yalan söylemiyor. Endişelenmeyin. Yaşam tarzınızı önemli ölçüde değiştirmek zorunda değilsiniz. İhtiyaçlarınızı yeniden konumlandırmaya devam edin ve büyük değişiklikler yaratabilecek küçük değişiklikler yapmaya çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün çok şaşırtıcı biriyle aranızda güçlü bir bağlantı olacak. Bu kişi sizde büyük bir iz bırakacak ve aranızda geçen konuşma birçok ortak yanınızın olduğunu kanıtlayacak. Kendinizi şımartın, kendinize ne kadar değer verdiğinizi herkese gösterin.

21.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.