Yüksek Topuklar’da günlük burç yorumları hız kesmeden devam ediyor. Astroloji ile ilgilenenlerin günlük olarak takip ettiği ve merakla beklediği 21 Kasım 2017 burç yorumları yayınlandı.

yeni-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 21 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Duygusal anlamda yaşadığınız bazı korkular, sizi ilişki yaşamaktan uzaklaştırıyor. Kendinizi rahat bırakın, çok fazla düşünmeyin. Unutmayın ki korkularınızı da siz yaratıyorsunuz. Bugün farklı sosyal ortamlara girin ve yeni insanlarla tanışmaya açık olun.

BOĞA BURCU

Bugün duygusal anlamda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz ve bu kararsızlıklar olumsuz sonuçlanabilir. Ancak unutmayın ki, vereceğiniz en kötü karar belirsizlikten çok daha iyidir. Aile içerisinde bir takım tartışmalar yaşanabilir. Bu durumun çözümü için uzlaşma yoluna gitmelisiniz.

İKİZLER BURCU

Bugün şans sizden yana, duygusal anlamda her şeyin güzel gelişeceği bir gün. Anlık mutluluklar yaşamak yerine uzun sürecek mutluluk verici tercihler yapmaya özen gösterin. Bugün, beklentilerinizi karşılayabilmek için yeni fırsatları değerlendirmenin tam zamanı olabilir. Bu aralar yediklerinize dikkat etmenizi öneriyoruz, kilo kontrölü yapmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Bugün ne düşünüyorsanız onu söylemenin tam zamanı. Duygularınızı ifade ederken tam tersi cümleler kurmaktan vazgeçmelisiniz. Böylece hem kendinizi kandırmaktan, hem de karşınızdakine kafa karışıklığı yaşatmaktan kurtulmuş olacaksınız. Bu dönem sağlınızı ihmal etmeyin,  sorunlarınız küçük bile olsa bir hekime görünmekten çekinmeyin.

ASLAN BURCU

Bugün içinizde kalan her şeyi söylemenin tam zamanı. Yalnız, cümleleriniz ağzınızdan çıkmadan önce bir kere daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Unutmayın aklınızın derinliklerinde aslında neyi istediğinizi size fısıldayan bir benliğiniz var. Onu dinlemeyi ihmal etmeyin. Bu dönem kendinize yatırım yapmak için fedakarlıklar yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Bugün duygusal ilişkinizde iletişime geçemenin tam sırası. Geçmişinize takılmanız sizi ve ilişkinizi olumsuz etkileyebilir. İlişkiye hazır olup olmama konusunda kişisel muhakeme yapmanız gereken bir gün. Parasal anlamda ise biraz daha tutumlu olmanız gereken bir dönem, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU

Bugün bedeninizi zorlayacak fiziksel aktivitelerden uzak kalmanızı öneriyoruz. Gerek hava değişikliklerinden dolayı gerekse çevresel olumsuz salgınlar dolayısı ile zayıf düşebilirsiniz. Bugün partnerinizle değer yargılarınız  konusunda tartışma yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki, ikili ilişkilerde kesin yargılar yoktur, kesin yargılarla konuşmamaya gayret edin.

AKREP BURCU

Süregelen ilişkiniz konusunda ya da yeni bir ilişkiye başlama konusunda doğru kararlar alabileceğiniz bir gün.  Ayrıca bugün aile bağlarınızı kuvvetlendirmenin tam zamanı. Birbirinize ihtiyacınız olacak dönemler yakın. Biraz daha anlayışlı olmaya gayret edin.

YAY BURCU

Maddi konulardaki kararları kendiniz almalısınız, eğer çevrenizi çok fazla dinliyorsanız bu durumu değiştirmeniz gerekiyor. Yakın zamanda bünyenizi zorlayacak alerjik bir durumla karşılaşabilirisiniz, bunun için önlem almanızda fayda var.

OĞLAK BURCU

Bugün aklınız ve kalbiniz farklı şeyler söyleyebilir. Biraz kendinizle başbaşa kalırsanız doğru kararlar alabileceksiniz. Bu dönem isteklerinizi karşılama konsunda parasal fırsatlara dolu geçecek, gözlerinizi dört açın. Sağlınız da oldukça iyi, yalnızca fazla titizleniyorsunuz.

KOVA BURCU

Huzur sizin için çok önemli, hayatınızı dengede tutan bir şey. Bugün partnerinizle yaşadığınız tartışmalar sizi ve onu yıpratabilir. Buna acil bir çözüm bulmanız gerekiyor. Her zaman karşıdan beklemeyin, bazen de yapıcı adımları siz atın. İş hayatınızda ise her şey yolunda gibi gözüküyor.

BALIK BURCU

İlişkinizde bazı korkularınız var, partnerinizin sosyal olmasından rahatsızsınız çünkü onu kaybetmekten korkuyorsunuz. Kendinize güvenin ve olumsuz düşünceleri aklınızdan atın. Bunları düşünmek yerine moralinizi yerine getirmek için daha fazla sosyalleşip, arkadaşlarınıza vakit ayırmalısınız.

21.11.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.