Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Haziran 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bazı sorumluluklar, sizin için çok şey ifade eden kişisel projeler üzerinde çalışmanızı erteleyebilir. Bu biraz sinir bozucu olacak. Problemi olabildiğince çabuk çözmek için kendinizi zorlayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak adına bunu yapmalısınız. Çabalarınızı sabote etmeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, aşırı stres, her zamankinden daha zayıf hissetmenize neden olabilir. Evde kalmak, biraz dinlenmek ve enerji toplamak bugün size daha cazip gelecek. Aksi takdirde, projeniz için ihtiyaç duyduğunuz yoğunluğa ayak uyduramayabilirsiniz. Evde kalamayacağınızı düşünüyorsanız, tek başınıza çalışmayı deneyin, böylece dikkatiniz dağılmayacaktır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kendinizi biraz kasvetli hissedebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerdeki adımlarınızı tekrarlamak iyi bir fikir olabilir. Görmüş olabileceğiniz herhangi bir şeyin geçmişten gelen anıları uyandırıp uyandırmadığını öğrenmek için içeriye bakın. Geçmişteki travmaları serbest bırakın. Bunu yapabilirseniz, omuzlarınızdan ağır bir yük kalkmış gibi hissedeceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, en yakın arkadaşlarınızdan biri bugün kötü ruh hali içinde olabilir. Ancak ne yaparsanız yapın, nedenini açıklamaya ikna edemeyeceksiniz. Bu ruh halinin sebebi sizinle ya da başkasıyla ilgisi olabilir. İşlerinizi halletmek ve kendi sorumluluklarınıza devam etmek için onu yalnız bırakmaya karar vereceksiniz. Bu, ikiniz için de en akıllıca eylem.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, oldukça heyecanlı olduğunuz bir proje bugün biraz yoğun bir çalışma gerektirebilir. Bazen duvarlar üzerinize geliyormuş gibi hissedebilirsiniz, ancak mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için konsantre olmanız gerekiyor. Ayrıca kafanızı temizlemek için ara sıra ara vermelisiniz. Günün sonunda gerçekleştirdiğiniz şeyden memnun kalacaksınız.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kendinizi fiziksel olarak çok mu yoruyorsunuz. Eğer öyleyse, bugün etkilerini hissediyor olabilirsiniz. Kas ağrıları ve bitkinlik size zarar verebilir. Projeleri ve işleri unutun ve bir süre kendinize zaman ayırın. Biraz dinlenmeye çalışın. Kendinizi iyi hissetmezseniz, kimseye iyi davranamazsınız. Yarın yine eski siz olmalısınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, sıkıntılı bir gece geçirmiş olabilirsiniz. Bugün sosyalleşmekten pek hoşlanmıyorsunuz. Eğer yapabilirseniz, evde tek başınıza projeler üzerinde çalışın. Konsantrasyonunuz her zamanki kadar iyi değil. Kendinizi dikkat dağıtıcılardan kurtarabilirseniz, başardıklarınızdan mutlu olursunuz. Bu arada kendinize iyi bakmayı ihmal etmeyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, son günlerde birçok kişiyi davet ettiniz, ama bugün kendinizi eğlenceli hissetmiyorsunuz. Sinir ve stres yalnız kalma ihtiyacınızı artıyor. Ancak, misafirleriniz işinizle bağlantılı olabileceğinden, iptal etmek istemeyeceksiniz. Yapılacak en iyi şey, size yardımcı olacak bir arkadaş veya aile üyesine ulaşmak. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi çok sosyal hissetmiyorsunuz. Projeler ve görevler üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Bu sizin için iyi olabilir çünkü dikkatiniz dağılmadan işlerinize konsantre olmanız gerekmektedir. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz, ama yine de ait olduğunuz yeri ve size ihtiyacı olan insanları unutmayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün elinizdeki göreve tamamen odaklanmak için kendinizi izole etmeniz gerekebilir. Şanslısınız, çünkü asıl gerçekleştirmek istediğinizden çok daha fazlasını başaracaksınız ve yaptığınız şeylerden memnun kalacaksınız. Çalışırken kendinizi ihmal etmeyin. Çok fazla sağlıksız şey yiyebilir ve daha sonra etkilerini fazlasıyla hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bir projeyle ilgili araştırma yapabilir, dikkatinizin dağılmayacağı bir ortama giderek okumalar yapabilirsiniz. Konsantrasyonunuz yüksek ve bu konuda çok şey başarmanız muhtemel. Ürettiğiniz işin niteliği, meslektaşlarınızın dikkatini çekecek. Aynı düzenle devam edin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün çok fazla zaman harcayacaksınız. Arkadaşlara ya da komşulara koşabilirsiniz, ama onlarla konuşarak zaman kaybetmek istemiyorsunuz. En kısa sürede geri dönmek ve önemli işler üzerinde çalışmak için sabırsızlanacaksınız. Bununla birlikte, trafik veya diğer gecikmeler yolunuza çıkabilir. Çıldırmayın ve işlerinizi en iyi şekilde tamamlayacağınızdan emin olun.

21.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...