Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Eylül 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, sevgi ve romantizm bugün hayatınızın bir parçası. Bekarsanız, heyecan verici biriyle tanışabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, son olaylar siz ve sevgilinizle aranızda güçlü bir bağ oluşturmuş olabilir. Bu duyguyu neyin sağladığını bulun ve onu tekrarlamanın bir yolunu düşünün. Bu sadece size mutluluk getirecektir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün düzenli doğanız evinizi temizlemeniz için sizi yönlendirebilir. Dağınıklığın içinden geçerken, sonsuza kadar kaybettiğinizi düşündüğünüz bazı nesneleri keşfederseniz şaşırmayın. İşlerinizi bitirdikten sonra her şeyin daha güzel göründüğünü fark edeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün heyecan verici bir telefon görüşmesi veya e-posta sizin için harika haberler getirebilir. Aşk, romantizm ve başarı özellikle bugün gündemde. Bu iletişim hayatınızın gidişatını değiştirebilir. Konuşmalar size ilham verebilir, zihniniz günün büyük bir bölümünde çok hızlı çalışıyor. Bunu değerlendirin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bir grup bugün evinizde buluşabilir. Sanat, meditasyon veya manevi çalışmalar için bir araya geliyor olabilirsiniz. Bu grup muhtemelen karşılıklı çıkarlar nedeniyle size yakın davranıyor. Akşamınız hem zihinsel olarak uyarıcı hem de duygusal olarak tatmin edici geçecek. Bugün gerçekleşen şey, sizin ya da başka biri için bir tür şifa getirebilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, romantizmi içeren iletişim bugün beklenmedik bir şekilde gelebilir. Sevgilinizden ya da eşinizden sevgi dolu bir mesaj alabilirsiniz ya da arkadaş çevrenizde gerçekleşecek bir düğünden haberiniz olabilir. Biri size olan aşkını itiraf edebilir. Buna şaşırmayın. Hakediyorsunuz!

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bir tür sanatsal projeye katılarak gelirinizi artırma şansı yakalayabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalara dahil olabilir veya bir iş ortaklığına teşvik edebilirsiniz. Hangisi olursa olsun, süreçte bazı sağlam arkadaşlıklar kurmanız muhtemeldir. Eğer bekarsanız, meslektaşlarınızdan biri potansiyel bir sevgili olabilir. Keyfini çıkarın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, son günlerde kendinizi durgun hissediyor olabilirsiniz. Sanki hayatınız hiçbir yere gitmiyormuş gibi düşünüyorsunuz. Bugün olan şey bunu değiştiriyor. Sıra dışı bir grup etkinliği, sizin için yeni entelektüel, kariyer anlamında veya manevi kapılar açan insanlarla iletişim kurmanızı sağlayabilir. Konuşmalara dahil olmak, başınızı daha önce hiç farkında olmadığınız fırsatlara doğru çevirebilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni şeyler yapmanın zamanı geldi, bu yüzden tüm yakınlarınızı bir araya getirin ve bu macera için kimin gemide olduğunu görün! İddialı bir seyahat geleceğinizde. Herkesin sizinle gelmesini sağlamak asla kolay bir iş değildir, ancak çekiciliğiniz ve güveniniz tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bu sayede, herkesi katılmaya ikna edebilirsiniz. Bugün güçlü bir lidersiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün ilginç alanlarda yeni insanlarla tanışma şansınız olabilir, belki de yabancı topraklardan gelen birileridir. Konuşma yetenekleriniz her zaman yüksek seviyede. İlgi çekici fikirler ve yararlı bilgiler tüm gün boyunca aklınızı meşgul edebilir. Kafanızı temizlemek için akşam yürüyüşe çıkmayı deneyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün şaşırtıcı kaynaklardan elde edilen bilgiler, kariyer alanında size yol gösterebilir. Tamamen yeni alanları keşfedebilirsiniz, ancak bu geçici olabilir. Çabalarınız, bazılarının dikkatini çekmeli ve sonunda ilerlemeyi ya da yükselmeyi sağlamalıdır. Bu kaynakları keşfetmeye devam etmekten çekinmeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün hoşlandığınız kişiyle tutkulu bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Aranızdaki bağ güçleniyor. Romantik bir hava, etkileşimlerinize nüfuz edebilir. Yine de, duygularınızı ifade etmek için kendinize biraz kısıtlama uygulayın. Aksi takdirde, umduğunuz şeyin tam tersi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Günün anahtar kelimesi sabır, sabırlı olun!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, hayatınızdaki endişeler ve sorumluluklar son zamanlarda şaşırtıcı derecede keyif veriyor. Çevrenizdeki insanlar için hissettiğiniz sevgi sizi harekete geçiriyor. Bu, hayatınızdaki gerçek bir dönüm noktasını temsil ediyor. Önemsiz endişelerin, sizi durduramayacağını bugün anlayacaksınız.

21.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.