Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 21 Aralık 2017 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün hedef odaklı, hırslı veya istekli bir gün geçiriyorsunuz. İşleriniz ve sorumluluklarınızla ilgili yapacaklarınız konusunda son derece isteklisiniz. Bugün, kemer sıkmanız, biraz daha çalışmanız ve işinizle ilgili olumlu adımlar atmanız gerekebilir. Artık daha fazla sorumluluk üstlenebilecek durumdasınız. Bu durum özgürlüğünüzü biraz kısıtlayabilir. Ancak dişinizi sıkarsanız güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün endişelerinizi bir kenara bırakıp maceraperest ve gevşemiş bir havaya bürünüyorsunuz. Duygularınızı, şüphelerinizi ve endişelerinizi düşünmek yerine ilerlemeye başlıyorsunuz. Ancak günün sonunda karşılaştığınız sorunlar sizi ciddi olmaya zorlayabilir. Uzun vadeli hedefleriniz için zamanınızı verimli bir şekilde kullanmalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, ilişkilerinizle ilgili sorunları çözeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Psikolojinizi düzeltmek ve motivasyonunuzu yükseltmek adına yeni fikirler üretiyorsunuz. Bir projeyle veya bir ilişkiyle ilgili sizin kararınız bekleniyor. Siz olumlu ya da olumsuz konuya yanıtınızı veriyorsunuz. Sınırlarınızı çizmek sizin için doğru bir karar olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, daha girişken ve ilişkilerinize odaklı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Bugün itibariyle ilişkileriniz hayatınızın merkezine oturacak. Problemler yaşayacak ve bu problemleri çözüm getireceksiniz. İnsanların iyi ve kötü yönlerini çok doğru tartın ve düşüncelerinizi ona göre dile getirin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, işlerinize odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Günlük rutinlerinizle ve iş hayatınızla son derece ilgilisiniz. Hayatınızdaki düzen ve kontrollü ilerleyiş hoşunuza gidecek. Sağlığınızla ilgili de olumlu adımlar atmanızda fayda var. Kendinizi zorlamadan çok daha verimli ve düzenli olmayı, elinizden geleni yapmayı hedefleyin!

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kendinizi harika bir yaratıcılıkla ifade edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Romantizm ve eğlence bu günlerde hayatınızda çok fazla yaşanabilir. İşlerinizin gidişatını değiştirecek yeni bilgiler edinebilirsiniz. Bu değişikliği yaparken biraz zamana ihtiyacınız olacak. Acele etmeyin. Yaşamınızı her yönüyle iyileştirmek için basit ve doğru yolu bulmaya çalışın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün ailenizle ve kişisel konularla ilgileneceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Eviniz, evinizdeki yaşamınız ve aileniz artık güçlü bir odaklanma içine giriyor. Sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunları ufak toplantılar sayesinde çözebilirsiniz. Ev yaşantınızı düzenlemek için ailenize ve kendinize sözler verebilirsiniz. Yeni sorumluluklar veya sınırlamalar ortaya çıkabilir. Ancak bunlar sizi sıkmayacak tam tersi motive edecektir. Sorumluluklarınızı yerine getirdikçe kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, dikkat çekici ve yoğun bir döneme giriyorsunuz. Günlük hayatınızın hız kazanacak. Bugün bir konuda ciddi tavra bürünebilirsiniz. Yeni ve büyük bir projeye adım atıyorsunuz. Önemli haberler gelebilir ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz. Sorunlarla başa çıkabilmeniz için adım adım ilerleyin. Böylece sorunlarınızın ortadan kalktığını ve hedeflerinizin size daha yakın olduğunu göreceksiniz. Yoğunlaşmanız gereken konularda dikkat dağıtıcı unsurları bir süre hayatınızdan çıkarın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son günlerdeki veya haftalardaki kişisel hedeflerinize son derece odaklanıyorsunuz. Bu durum bir süre daha devam edecek. Parasal konulara ve rahat yaşama verdiğiniz önem artıyor. Size para getiren işlerdeki sorumluluklarınız artıyor. Bugün hayatınızı iyileştirmek ve güçlendirmek için ne yapmanız gerektiğini gösteren harika bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatla ilgili iyi düşünün ve dikkatli adımlar atın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün motivasyonunuz son derece yüksek. Tarzınızda bir yenilenme yaşayabilirsiniz. Yenilenen tarzınız enerjinizi de yenileyecek. Böylece zorlukları ve sorunları her zamankinden daha etkili şekilde halledebileceksiniz. Kişisel plan ve ihtiyaçlarınıza odaklandığınız bir dönemdesiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, sosyal hayatınızın her zamankinden daha hareketli olduğu bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu hareketlilikten biraz sıkılabilir, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlara hazırlıklı olun. Hedefleriniz şu an net olarak belli olmayabilir. İç sesinizi dinleyerek hedeflerinize karar verin. Geçmişte çözülmeden bırakılmış bir sorun yeniden ortaya çıkıyor ve tüm dikkatinizi çekiyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, son zamanlarda mesleki ve kamusal konularda hayatınız hareketli olabilir. Bu hareketlilik bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Ayrıca, arkadaşlarınızla gireceğiniz ortamlar sayesinde sosyal hayatınızda renklenecek. O ortamlarda ilginizi çeken birileri olacak. Özellikle sosyal hayatınızdaki sorumluluklarınızı ve sınırlarınızı belirtirken kendinizi çok akıllıca ifade edeceksiniz.

21.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.